Karcianki

Legacy of the Force: Bounty Hunters

IDC
10

Fanowski komitet IDC wypuścił siódmy wirtualny dodatek do TCG.
Legacy of the Force: Bounty Hunters to 75-karciany dodatek oparty na łowcach nagród, asasynach i szpiegach. Karty nawiązują przede wszystkim do EU – gier, komiksów i serialu The Clone Wars. Po raz pierwszy w TCG pojawili się m.in. Cad Bane, Cade Skywalker, Calo Nord oraz HK-47.
Uwagę zwraca poziom grafik na kartach. To chyba najładniejsze karty do TCG stworzone do tej pory przez IDC. Graczy z kolei przyciągną liczne karty starające się oddać swoim tekstem charakter postaci (Cade Skywalker leczący Ciemną Stroną, Bane Malar korzystający z telepatii, Cad Bane wyciągający „sztuczki” z rękawa itd.)


Zgodnie z zapowiedziami pojawiły się dwie duże nowości. Pierwszą są karty zdolności, działające jak ekwipunek, ale tracone, gdy postać, która posiada umiejętność, zginie. Drugą jest nowy typ kart – zasoby. Karty te pozwalają zagrywać dodatkowe zdolności każdej tury. Niestety, w nowym dodatku znalazły się tylko dwie karty zasobów, więc ich użyteczność jest mocno ograniczona. Kolejne dodatki powinny jednak naprawić co nieco w tej kwestii.
W tej chwili nie działa jeszcze plugin do Lackey'a pozwalający grać nowymi kartami przez Internet, ale zgodnie z zapowiedziami twórców, powinien się pojawić na dniach.
Zachęcam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z nowymi kartami oraz podzielenia się swoimi wrażeniami na forum.

Archiwum wiadomości dla działu "Karcianki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.