TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Tydzień Jedi - składanie talii na Jedi

2010-02-25 18:42:06Talie oparte na rycerzach Jedi są bardzo popularne w światku TCG. Mnogość dostępnych kart z jednej strony pozwala na dużą dowolność w składaniu takiej talii, ale z drugiej strony sprawia, że wielu graczy nie wie, które karty opłąca się wybrać. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy artykuł z licznymi wskazówkami, jak sobie z tym poradzić. Zapraszamy do przeczytania go w tym miejscu.

Wszystkie atrakcje tygodnia Jedi przygotowywane przy udziale Jedi Order można zobaczyć w tym miejscu.
KOMENTARZE (9)

Karcianki

Tydzień Jedi - Jedi w SW CCG

2010-02-22 20:17:20Star Wars Customizable Card Game (SW CCG) jest grą karcianą osadzoną w świecie Gwiezdnych Wojen, wydawaną przez firmę Decipher Inc. w latach 1995-2001. SW CCG cieszyło się niezwykłą popularnością na całym świecie, wśród kart można było znaleźć motywy nawiązujące do Oryginalnej Trylogii oraz Mrocznego Widma. Wśród kilku tysięcy kart nie mogło zabraknąć kart, które w mniejszym lub większym stopniu nawiązują do Rycerzy Jedi. Specjalnie dla was z okazji Tygodnia Jedi przygotowaliśmy tekst, w którym przybliżymy wam trochę historii związanej z kartami CCG i Jedi. Zapraszamy do przeczytania go w tym miejscu.

Wszystkie atrakcje tygodnia Jedi przygotowywane przy udziale Jedi Order można zobaczyć w tym miejscu.
KOMENTARZE (5)

Karcianki

Threat of the Conqueror

2010-02-21 12:01:37 StarWars.com


W marcu ukażę się szósty dodatek do wirtualnej gry karcianej Star Wars Galaxies Trading Card Game zatytułowany „Threat of the Conqueror”. Gracze będę mogli wzbogacić swoje talie o nowe karty oraz o nowe awatary takie jak Bith czy Duros.

Nie zabraknie także 10 nowych scenariuszy, których głównym tematem będzie historia gwiezdnego niszczyciela Conqueror, który może niszczyć całe planety. Gracz będzie mógł pomóc Rebeliantom w zlokalizowaniu i zbieraniu informacji dotyczących nowego okrętu Imperium pod dowództwem kapitana Victora Stragana lub stanąć po stronie elitarnej grupy komandosów Emperor’s Storm i zapewnić bezpieczeństwo podczas dziewiczego rejsu Conquerora.

„Threat of the Conqueror” wzbogaci grę o 200 całkiem nowych kart oraz o 30 kart typu „Loot” jak np. Infiltrator Armor, AT-PT Walker czy Republic Gunship. Wśród nowych umiejętności znajdziemy m.in:
  • Zwiększanie opcji taktycznych podczas walki przez dodawanie dodatkowych premii.
  • Obniżenie kosztów danej karty podczas rozgrywki tak aby gracz mógł wcześniej rozpocząć zadawanie śmiertelnych ataków.
Więcej informacji o nowym dodatku oraz o samej grze możecie znaleźć na stronie: www.StarWarsGalaxies.com/tradingcardgame.
KOMENTARZE (8)
Loading..