TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Legacy of the Force: Bounty Hunters

2010-07-30 20:12:20 IDC

Od czasu premiery ostatniego fanowskiego dodatku do TCG minął już prawie rok i wielu graczy obawiało się, że to koniec działalności IDC. Na szczęście dzisiaj oficjalna strona komitetu znowu ożyła i oznajmiła, że następnym wirtualnym dodatkiem do TCG będzie Legacy of the Force: Bounty Hunters. Zestaw ma kontynuować ideę minidodatków zapoczątkowaną przez Battle of Hoth i będzie zawierał jedynie 45 kart. Pierwszą wyspoilerowaną kartą jest Ailyn Vel (A).

Dodatkowo zaprezentowano wygląd 3 boosterów z nowego dodatku. Widać na nich, że zestaw wprowadzi zapewne sporo postaci z EU (m.in. HK-47 czy Guri) oraz kreskówkowych Wojen Klonów.

Tyle podaje oficjalna strona, ale na forach fanów TCG można znaleźć dodatkowe informacje. Po pierwsze, Legacy of the Force ma być wspólnym tytułem serii dodatków tematycznych po 45 kart każdy. Jeżeli dotychczasowe plany IDC się nie zmienią, to po łowcach nagród powinniśmy zobaczyć kolejno: Sithów, Mandalorian, Jedi oraz zestaw o nazwie Reflections. Po drugie, dodatek Bounty Hunters podobno przeszedł już playtesty i w tej chwili trwają już głównie prace nad dopieszczeniem wyglądu kart i stworzeniem pluginu do Lackeya. Tym samym jest szansa, że fani TCG będą mogli zagrać nowymi łowcami już we wrześniu. Po trzecie, można znaleźć szereg spoilerów kart, które zapewne znajdą się w zestawie. Należy jednak brać poprawkę na to, że niektóre z nich pochodzą jeszcze sprzed fazy testów, przez co zawierają parę literówek, a ich teksty, statystyki i obrazki mogą jeszcze ulec zmianie.

Fanom TCG pozostaje zatem tylko mieć nadzieję, że IDC nie zaliczy kolejnych opóźnień i już wkrótce będziemy mogli zagrać nowymi kartami.
KOMENTARZE (10)
Loading..