TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Legacy of the Force: Sith

2011-09-09 23:41:02 IDC

Fanowski komitet wydał kolejny wirtualny dodatek z serii Legacy of the Force. Po Łowcach Nagród i Mandalorianach przyszedł czas na Sithów. Zestaw zawiera 75 kart skupiających się na przedstawicielach Ciemnej Strony Mocy. Jest to jednocześnie pierwszy dodatek, w którym nie zachowano równowagi pomiędzy kartami obu stron. Poza neutralną Vesterą Khai, wszystkie inne karty należą do Ciemnej Strony. W przyszłości wyrówna to oczywiście zapowiedziany dodatek oparty na Jedi.
Zestaw wprowadza do gry sporo nowych postaci, przede wszystkim Sithów z okresu Starej Republiki - Dartha Malaka, Revana, Nihilusa, Bane'a, Andeddu czy Malgusa. Zwolennicy nowszych okresów dostali Dartha Krayta, Lumiyę oraz nowe wersja hrabiego Dooku i Sidiousa.
Z punktu widzenia mechaniki, dodatek wprowadza nowe słowo kluczowe - INSERT. Zdolność poprzedzona tym slowem jest dodawana do karty, pod którą się znajduje na stosie.

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z nowymi kartami. Dodatek jest dostępny również w Lackey'u, więc chętni do gry przez Internet powinni pobrać najnowszą aktualizację.
KOMENTARZE (5)
Loading..