TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Co dalej ze "Star Wars: The Card Game"?

2012-02-11 01:43:26 Fantasy Flight Game


W sierpniu informowaliśmy was o nowej grze karcianej „Star Wars: The Card Game” autorstwa Fantasy Flight Games. FFG mając na uwadze najwyższą jakość oferowanych przez siebie produktów postanowiła „ulepszyć” ową karciankę co na pewno będzie miało wpływ na datę jej premiery.

Karcianka „Star Wars: The Card Game” od momentu swojej prezentacji na konwencie GenCon w ubiegłym roku była uznawana za jeden z ważniejszych, jak nie najważniejszy, produkt w ofercie Fantasy Flight Game na ten rok. Jednak podczas ostatnich szlifów autorzy doszli do wniosku, że gra nie oferuje takiego poziomu jaki zakładali twórcy i postanowili wrócić do procesu twórczego na nowo.

Jak to wpłynie na datę premiery? SW:TCG początkowo miała się pojawić w początkowym okresie bieżącego roku, jednak autorzy zdają sobie sprawę, że trudno będzie im przewidzieć koniec prac, więc termin ten należy traktować tylko jako szacunkowy. Firma Fantasy Flight Game zdaje sobie sprawę, że fani na całym świecie mogą być rozczarowani, jednak gracze powinni się zgodzić z decyzją o opóźnieniu prac nad karcianką tylko po to aby Star Wars: The Card Game okazał się najlepszym produktem jaki mogą wypuścić na rynek. Autorzy wierzą w to, że ich nowy produkt będzie jednym z najlepszych, które dotąd stworzyli.

A co wy o tym sądzicie? Czy „ulepszanie” gry sprawi, że będzie to naprawdę dobry produkt czy okaże się, że nowa karcianka nie będzie godna uwagi fanów na całym świecie? Zapraszamy do dyskusji na naszym forum w tym temacie.
KOMENTARZE (11)
Loading..