TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

ForceFCCG III ruszyło

2012-08-24 13:55:17 ForceFCCG

Grupka fanów z Krakowskiego Fandomu Star Wars - tworząca fanowskie studio FANdalorian Crew - zamieściła właśnie w sieci najnowszą odsłone swojej karcianki o której pisaliśmy tutaj.
Twórcy, do naszej dyspozycji oddali 292 różne karty, które możemy składać w decki o dowolnej konfiguracji. Jako dowódca jednej z czterech stron konfliktu sami zadecydujemy czy wolimy taktykę defensywną, czy ofensywną.
Strona techniczna programu to jego mocny atut. Dobrze przemyślana mechanika gry, wysoka czytelnośc kart, dobrze dobrane ilustracje i grywalność to tylko kilka zalet. Od pierwotnej wersji do "trójki" gra przeszła gruntowny remont, także fanów pierwszej odsłony projektu czeka miła niespodzianka.
Więcej informacji o samej grze oraz zasadach możecie znaleźć w tym miejscu. Po więcej informacji odsyłamy was do strony twórców, do której link znajdziecie poniżej:ForceFCCG na Facebooku

Temat na forum
KOMENTARZE (11)

Karcianki

Star Wars - ForceFCCG III

2012-08-16 16:08:57 Oficjalny Facebook

Jakiś czas temu informowaliśmy was o polskiej fanowskiej grze karcianej stworzonej przez grupkę fanów z Krakowskiego Fandomu Star Wars o nazwie ForceFCCG (Force Fans Collectible Card Game). Poprzednia wersja karcianki oparta była na znanej na całym świecie mechanice innej gry karcianej Magic: The Gathering.

Po kilku miesiącach żmudnych testów i poprawek światło dziennie w końcu ujrzy nowa i odświeżona wersja karcianki. Premiera ForceFCCG III odbędzie się 24 sierpnia, dwa dni wcześniej tj. 22 sierpnia zostanie uruchomiona nowa wersja strony internetowej i forum, gdzie będzie można zobaczyć jak obecnie wygląda FFCCG a także poznać zasady rozgrywki czy zarejestrować się na forum.

W trzeciej edycji ForceFCCG znajdzie się m.in:
  • 3 zupełnie nowe rodzaje kart
  • nowa szata graficzna
  • nowe zasady rozgrywki stworzone przez twórców
  • filmy tutorialowe, dotyczące instalacji oraz zasad gry
  • 292 karty (w tym 40 kart dodatku Special Forces i 98 nowych kart)
  • rozszerzony czas fabularny, od początków do końca Starej RepublikiForceFCCG na Facebooku

Temat na forum
KOMENTARZE (3)
Loading..