TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Konkurs twórców gry ForceFCCG

2012-09-12 14:29:43 Rogal za FacebookJak donosi nam Rogal, jeden z twórców internetowej gry karcianej ForceFCCG:

"Uwaga konkurs!

Wszyscy fani - teraźniejsi i przyszli - naszej gry karcianej mają niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w pierwszym naszym konkursie.

Zasady zabawy są bardzo proste: Od dziś - tj. 12.09.2012 - co jakiś czas, z częstotliwością do kilku razy w tygodniu, będziecie dostawać od nas specjalne - niezbyt skomplikowane - zadania. Za każde z nich otrzymacie wirtualną kartę do gry - troszkę inną niż te które znacie z programu. Po uzbieraniu wszystkich 16 kart - rozlosujemy wśród Was specjalną nagrodę oraz - książkę "Zaginione Plemię Sithów" Johna Jacksona Millera.

Aby wziąć udział w konkursie należy wziąć udział w tym wydarzeniu, osoby nie zapisane - nie będą brane pod uwagę podczas losowania.

Zapraszamy do zabawy!

A już dziś możecie od nas dostać nie jedną, nie dwie, ale aż 4! karty. - Pierwszą z nich znajdziecie na naszej tablicy, w tym wydarzeniu.
- Drugą i Trzecią otrzymacie za zarejestrowanie się na stronie i zamówienie naszego Newslettera - zostaną wysłane do Was mailem zaraz po aktywacji usług.
- Czwartą i ostatnią dostaniecie - żeby nie było za łatwo - za pracę zespołową. Należy rozegrać mecz w ForceFCCG, a po jego rozstrzygnięciu wysłać nam maila z screenshotem, który umieścimy w albumach na facebookowym fanpagu ForceFCCG. Dla ułatwienia Wam poszukiwania współgraczy - możecie używać do woli naszego ShoutBoxa, oraz grać z Twórcami, którzy są do Waszej dyspozycji.

Twórcy nie biorą udziału w konkursie - prócz drobnej pomocy, więc nie ma możliwości żebyśmy wygrali nagrody ;)

Wypatrujcie kolejnego etapu konkursu i połamania internetu!"


ForceFCCG na Facebooku

Temat na forum
KOMENTARZE (2)
Loading..