TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Premiera "Krawędzi Ciemności"

2013-07-23 14:49:19 Galakta

Dziś do sprzedaży trafiło pierwsze rozszerzenie do Star Wars: Gry karcianej zatytułowane "Krawędź Ciemności", które wprowadzadza do gry dwie nowe frakcje, czyli Przemytników i Szpiegów oraz Szumowin i Nikczemników. Poniżej prezentujemy opis wydawnictwa Galakta:

„…nie ma żadnej energii, która kontrolowałaby mój los. To wszystko cwane sztuczki i bzdury.”

– Han Solo, Nowa nadzieja

Podczas gdy równowaga Mocy waha się między jasną i ciemna stroną, Imperium Galaktyczne i Sojusz Rebeliantów szukają sprzymierzeńców gdzie się da. Szlachetni łotrzy, tacy jak przemytnicy Han Solo i Chewbacca, a także bothańscy szpiedzy i tajni informatorzy biorą udział w tajnych misjach i operacjach, służąc jasnej stronie. Ich przeciwnikami są działający w przestępczym podziemiu gangsterzy, między innymi potężny Hutt Jabba, a także groźny trandoshański łowca nagród imieniem Bossk. Krawędź Ciemności, rozszerzenie do Star Wars: Gry karcianej, zawiera podstawowe talie dla stronnictw Przemytnicy i Szpiedzy oraz Szumowiny i Nikczemnicy. Poza dwiema nowymi taliami startowymi rozszerzenie Krawędź Ciemności zawiera także szeroki wybór kart dla pozostałych czterech stronnictw, zwiększając w ten sposób unikatowe dla gry możliwości konstruowania własnych talii.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy.

Cena: 99,90 PLN
KOMENTARZE (0)

Karcianki

FAQ i Errata zasad do "Star Wars: Gry karcianej"

2013-07-10 14:29:51 Galakta


Na stronie Galakty ukazała się errata zasad do Star Wars: Gry karcianej oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez graczy. Wszyscy zainteresowani mogą ściągnąć plik .pdf ze strony polskiego wydawcy w tym miejscu lub klikając w link poniżej:

Star Wars: Gra karciana - FAQ i Errata (875.2 KB, PDF)


Temat na forum
KOMENTARZE (0)
Loading..