TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Kolejna errata zasad i FAQ

2014-06-20 16:59:16 Galakta


Na stronie Galakty ukazała się kolejna już errata do zasad do Star Wars: Gry karcianej, objaśnienia do zasad oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez graczy. Wszystkich zainteresowanych graczy zapraszamy do ściągania pliku w formacie .pdf z tego miejsca lub klikając w link poniżej:

Star Wars: Gra karciana - FAQ i Errata (2.01) (866.8 KB, PDF)


Temat na forum
KOMENTARZE (0)

Karcianki

Premiera "Wiedzy i Obrony"

2014-06-07 15:10:16 Galakta

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że pewnego czasu w sprzedaży dostępny jest kolejny Zestaw Mocy z Cyklu Mocy Echa Mocy. W tym miejscu możecie przeczytać zapowiedź dodatku a poniżej prezentujemy oficjalny opis oraz sugerowaną cenę:
Moc to potężna broń, mająca silny wpływ na władającego nią. Ciemna strona pochłania żądnych władzy i zysków. Równoważy ją szlachetne wykorzystanie jasnej strony przez tych, którzy używają jej dla zdobywania wiedzy i obrony.

Wiedza i obrona to zestaw Mocy do Star Wars: Gry karcianej, składający się z 60 nowych kart służących do rozbudowy istniejących talii. Star Wars: Gra karciana to gra o dynamicznych walkach, brawurowych manewrach i nowatorskim budowaniu talii dla dwóch graczy.

Zawiera zestawy celów 107-111 z cyklu Echa Mocy.

Uwaga! To nie jest samodzielna talia. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Star Wars: Gry karcianej.

Sugerowana cena detaliczna: 49,90 zł


Temat na forum
KOMENTARZE (3)
Loading..