TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Nowe wieści od Galakty

2017-10-02 10:02:45

Wydawnictwo Galakta postanowiła zrobić niespodziankę graczom i rozpocząć specjalną promocję, czyli Duet Mocy 1+1 – dwa zestawy startowe lub dodatkowe do „Star Wars: Przeznaczenia” w cenie jednego.

W ramach nowej promocji fani uniwersum Star Wars mogą dużo łatwiej zapoznać się z grą. W wybranych sklepach w całej Polsce gracze kupując jeden zestaw podstawowy (Kylo Ren) drugi, inny zestaw podstawowy (Rey) otrzymują gratis. To samo dotyczy zestawów dodatkowych „Przebudzenia”.

Promocja trwa do 18.10 lub do wyczerpania zapasów.

Informacje o promocji Duet Mocy 1+1 i lista sklepów, w których można z niej skorzystać znajduję się w tym miejscu

To doskonała okazja dla wszystkich fanów Star Wars, aby poznać nową grę w naszym ulubionym uniwersum i dołączyć do społeczności polskich graczy „Star Wars: Przeznaczenia”.


Niedawno do sklepów trafił Zestaw dla 2 graczy do gry „Star Wars: Przeznaczenie”. Więcej informacji o samej grze i wszystkich nowościach z nią związanych znajdziecie na stronie jej poświęconej. Tam też można znaleźć adresy sklepów, w których można dołączyć do rozgrywek oraz poznać innych graczy i fanów Gwiezdnych Wojen.

Przejmij kontrolę nad swoimi ulubionymi postaciami ze świata Star Wars i zdecyduj o losie galaktyki! Rozwijaj swoich bohaterów i złoczyńców przy pomocy blasterów, mieczy świetlnych, umiejętności Mocy i wielu innych ulepszeń. Korzystając ze specjalnych kości i kart pokonaj wroga w ekscytującym, dynamicznym pojedynku.

Zestaw zawiera wszystkie kości, karty oraz żetony niezbędne do rozpoczęcia rozgrywki przez dwóch graczy.


KOMENTARZE (2)
Loading..