TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Pit Droid zamiast Battle Droid

2000-09-06 11:38:00

W sprzedaży (Warszawa) pojawiły się pierwsze, nowe figurki firmy Hasbro z serii Star Wars Episode I (Anakin Skywalker Pilot N-1, Darth Maul w tunice z materiału).
Do każdej postaci jest dodawany teraz Pit Droid + skrzynia na której ma siedzieć. Ceny zestawów wachają się od 28 zł do 35 zł (średnia $ 7,00).
update: Ta wiadomość 5cieszy wszystkich tych, którzy jeszcze niezdążyli uzupełnić swojej kolekcji w poprzednie figurki postaci bohaterów z Epizodu I. Wraz z nową serią ukażą się figurki np. Senatora Palpatine'a, Darth Maul'a + Speeder (płaszcz z materiału), R2-D2, Darth Sidious hologram. Dodatkową atrakcją będą również postacie Qui-Gon Jinn'a i Obi-Wan'a Kenobi'ego z materiałowymi tunikami. Podobno mają też pojawić się zestawy przedstawiające sceny z filmu - Qui-Gon Jinn vs. Darth Maul + Anankin, scena walki na Tatooine, jest tylko jedno ale - cena, ciekawe jak wysoka?
Jeszcze jedna sprawa, Zapewne wszyscy mają ten sam problem, jak ustawić i wyeksponować swoją kolekcję? Ten problem może zostanie rozwiązany na początku przyszłego roku, gdy ruszy produkcja podstawek pod figurki.
KOMENTARZE (1)

Kolekcjonerstwo

Nowa seria Hasbro - Power of the Jedi

2000-09-04 11:40:00

Na Oficjalnej stronie można znaleść wiadomość na temat zupełnie nowych figurek firmy Hasbro z wszystkich części Star Wars. Poniżej prezentuję kilka zdjęć nowych postaci, które mają się ukazać jeszcze tego roku w U.S.A.
Jestem tylko ciekaw kiedy polski oddział Hasbro udostępni je nam na naszym rynku. Mam nadzieję że jakąś część zobaczymy w tym roku lub na początku przyszłego, a Hasbro Poland skończy z wymigującym tłumaczeniem, że w Polsce na tego typu asortyment nie ma zapotrzebowania.KOMENTARZE (2)
Loading..