TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Każdy Fan ...

2001-06-28 11:39:00

... powinien posiadać tego typu gadżety w swojej kolekcji. Na stronie LEM można zakupić czapkę i koszulkę starwarsową. Koszty zakupu są naprawdę niskie (moim zdaniem) w porównaniu do innych wyrobów na naszym rynku, a o zachodnich sklepach internetowych to może lepiej nic nie będę mówił.
Czapka z logiem "Star Wars TPM" kosztuje 25 zł, a koszulka 40 zł. Więcej szczegółów na temat tych i innych gadżetów znajdziecie na stronie LEM.
PS. na lato jak się patrzy :)
KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

HASsenfeld BROthers

2001-06-24 11:38:00

To powinno Was zainteresować :
Historia firmy Hasbro sięga roku 1923, kiedy to dwaj bracia Henry(k) i Helal Hassenfeld, emigranci z Polski, założyli w USA rodzinną spółkę. Firma zaczęła od produkowania artykułów szkolnych, a w latach 30-tych zajęła się produkcją zabawek. Ogromny wzrost odnotowała po wojnie, kiedy wprowadziła na rynek amerykański zabawki Mr. Potato Head (pierwsza na świecie zabawka reklamowana w TV) i G.I. Joe. Dziś Hasbro to światowy lider w produkcji i sprzedaży markowych gier i zabawek. Na polskim rynku firma funkcjonuje od roku 1995. Najbardziej znane marki znajdujące się w ofercie firmy to: Action Man, gry MB Parker (np. Monopoly), ciastolina Play-Doh, Kucyk Pony, Beast Wars, Star Wars, Furby, no i oczywiście Pokemon.
KOMENTARZE (1)
Loading..