TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Złe wieści

2001-07-25 11:39:00 Hasbro PL

Pierwszą z nich jest to, że Hasbro Polska narazie niema zamiaru wprowadzać na rynek nowości dotyczących Star Wars. Prawdopodobnie ma się coś pojawić jak kolejna część filmu wejdzie na ekrany kin. Zastanowić się trzeba co to jest to "coś", bo jeżeli ma to być "siódmy garnitur" to niech nie narzekają że się niesprzedaje.
KOMENTARZE (1)

Kolekcjonerstwo

Hasbro: SandTrooper & Dewbaca 12"

2001-07-11 11:38:00

Wszystkie nowe produkty firmy Hasbro, z serii Power of the Jedi są co kilka dni reklamowane na każdej stronie. Najwięcej smaku wszystkim fanom i kolekcjonerom robi oficjalna: B-Wing, TIE-Interceptor, jak i nowe figurki bohaterów starej Trylogii. Ostatnio na Amazonie znalazłem kolejną, tym razem 12" Troopera ze swoim "pupilkiem" Dewbacą. Koszt zakupu wynosi $79.99, ale sami zobaczcie czyż nie jest tego wart ?
Ciekaw jestem kiedy Hasbro Polska zarzuci sklepy nową serią PotJ i kiedy wreszcie uruchomi sklep internetowy. Bo jak narazie cały czas króluje Pokemon.
KOMENTARZE (1)

Kolekcjonerstwo

Powrót AU.Com

2001-07-03 11:41:00

Ta wiadomość zapewne ucieszy wszystkich spragnionych najróżniejszych gadżetów nie tylko ze "Świata" Gwiezdnych Wojen. Po dłuższej nieobecności w necie, powrócił jeden z lepszych sklepów internetowych AnotherUniverse. Teraz tylko pozostało nam, nic innego jak wysupłać kilkanaście "kredytów" zarobionych legalnie lub u odbiorcy "przyprawy" z Kessel i ... sami wiecie :)
KOMENTARZE (1)
Loading..