Kolekcjonerstwo

Maul

1

Hasbro zapowiada, że jeszcze w tym roku na ryku będzie dostępna nowa figurka. Tym razem przedstawiać będzie Maula, z robotem treningowym.

"Power of the Jedi", Hasbro Poland a Fani !

Katarzyna Bors z Hasbro Polska, tel. (22) 522.20.90, 522.20.68
0

Kawałek tekturki, folii i plastiku z którego wykonana jest figurka - a ile frajdy :) Jak na razie możemy sobie pooglądać na stronach internetowych lub za pomocą karty płatniczej dokonać zakupu, aby posidać wymarzonego bohatera. Ale ile można tak robić i po co przepłacać? Po ostatniej rozmowie z bardzo miłą panią z hasbro Polska, dowiedziałem się że telefony w tej sprawie, tzn. starwarsowych figurek "urywają się" - i bardzo dobrze! Niech główny przedstawiciel na nasz rynek, tak wielkiego koncernu, jakim jest Hasbro, wie że my też jesteśmy "głodni i spragnieni" i przestanie ciągle mówić, że na naszym rynku niema zbytu. A niby jak oni mają to wiedzieć na dzień dzisiejszy, jak półki sklepów z zabawkami zawalone są koszmarnymi zabawkami jak np. Pokemon, czy Mechaniczny Piesek który szczeka (powiedzmy), jak "dzidziuś go zdzieli kijem bejzbolowym" w główkę.
Ta sama, naprawdę bardzo miła Pani powiedziała jedno: trzeba pisać listy i dzwonić! Wspaniale, bardzo proszę, jeszcze raz podam telefony i adres mailowy do pani Katarzyny Bors, która zajmuje się zabawkami Star Wars.

Hasbro Polska Oficjalnie

Katarzyna Borsł, Hasbro Polska (22) 522.20.90, 522.20.68
0

Wczoraj na ICO przeczytałem informacje o pojawieniu się w sprzedaży na naszym rynku figurek z serii Power of the Jedi. Dzisiaj zadzwoniłem do Hasbro Polska, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat i czy firma może dysponuje materiałami reklamowymi. Okazało się jednak, że jak narazie firma Hasbro nie wprowadziła i nie wprowadzi w tym roku na Polski rynek żadnych nowych artykułów związanych z Gwiezdnymi Wojnami. Dopiero w przyszłym roku, wraz z wejściem Epizodu II do kin pojawią się nowe produkty z logiem Star Wars (ale o tym już pisałem). Jeżeli pojawiły się jakieś figurki z w/w serii, to są one sprowadzone przez kogoś na "własną rękę" i pojawiły się tylko w danym sklepie lub mieście.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.