Kolekcjonerstwo

Figurki na 2003

Radek Jawor za www.artoosnews.com
0

Radek Jawor podesłał nam listę figurek jakie wyda Hasbro w roku 2003.
01. Obi-Wan Kenobi (Acklay Battle)
02. Mace Windu (Arena Confrontation)
03. Darth Tyranus (Geonosian Escape)
04. Padmé Amidala (Droid Factory Chase)
05. SP-4 & JN-66 (Research Droids)
06. Tusken Raider (Tatooine Camp Ambush)
07. Anakin Skywalker
08. Boba Fett
09. R2-D2 with Jet Thrusters
10. Lama Su with Clone Boy
11. Aayla Secura
12. Barriss Offee
13. Han Solo in Hoth Gear
14. Chewbacca, Mynock Hunt
15. Yoda & Chian
16. Ashla & Jempa
17. Luke Skywalker from ROTJ
18. Darth Vader from ROTJ
19. Snowtrooper
20. Padmé Amidala in Wedding Dress
21. Wat Tambor
22. Coleman Trebor

Nowe klocki

Rebelscum
0

Na gwiazdkę LEGO zaprezentowało dwa nowe zestawy klocków. Są to AT-AT (numer zestawu to 4483) oraz Hellfire (numer zestawu to 4481). Najprawdopodobniej zestwy te będą dostępne w Polsce, ale nie możemy przewidzieć jeszcze ich ceny.
UPDATE: (23:20) Jak widać z napisu na pudełku zestawy te są "powyżej 10 lat", co oznacza, że nie są takie malutkie jak by się mogło wydawać, gdy patrzy się na zdjęcia i mają sporo części. :)

Nowe figurki LEGO

TFN
0

Niedawno pokazano jak wyglądają nowe figurki dostępne w zestawach Lego. Tak przedstawia się Bib Fortuna, a tak natomiast Leia w swoim niewolniczym ubranku z ROTJ.
Niedawno na oficjalnej zaprezentowano nowe zestawy LEGO, o których pisaliśmy tutaj.

Miecz Yody

Hasbro.Com
0

Hasbro wydało nową zabawkę - miecz świetlny Yody. Niestety, nie jest on "tak wspaniały" jak miecze z Master Replicas, tylko coś takiego jak te, które były już dostępne w Polsce - między innymi miecz Vadera, Anakina czy Maula. Gruba rękojeść i za krótkie, teleskopowe ostrze - teraz już chyba każdy wie, o co mi chodzi. Nie wiadomo jednak, czy mieczyk będzie dostępny w Polsce. Należy jednak przypuszczać, że tak. W Stanach broń Yody powinna się pojawić na początku 2003.Tu jest zdjęcie zabawki.

Zamów replikę miecza Anakina UPDATE

KBToys
1

W internetowym sklepie KBToys można zakupić sobie wspaniałą replikę miecza Anakina Skywalkera. Produkt ten nazywa się Star Wars: Anakin Lightsaber Collector FX Edition Prop Replica. Miecz ten ma kilka interesujących właściwości. Po pierwsze jego ostrze świeci, po włączeniu jasnym światłem. Oczywiście nie laserowym, jest to taki specjalny polipropylenowy pręt, odporny na wstrząsy, który świeci. A na dodatek w rękojeści są zamontowane odpowiednie głośniki, które wydają dźwięki znane z filmów. Całość oczywiście wymaga baterii, które nie są wliczone w cenę. Zestaw ten kosztuje 99$, co w przeliczeniu daje około 400 PLN. Może warto się pokusić. Jeślibyście się zdecydowali to można to zrobić pod tym adresem.
Update, 8 grudnia
W sklepie o którym wspomnieliśmy, jest jednak pewien mały problem, mianowicie, czasowo dostawa produktów ograniczona jest do USA i kilku jego terytoriów i nie wiadomo jak ta sytucja długo potrwa. Więc w tym momencie chyba trudno znaleźć w sieci tańszą alternatywę od cen oferowanych przez producenta - Master Replicas, który rząda 30$ więcej za taki miecz, na swojej stronie (co daje jakieś 120 PLN więcej). Można tam też kupić o wiele masę różnych innych replik, w tym miecz Vadera czy Dooku, albo też repliki blasterów. W sklepie tym trzeba się jednak wpierw zalogować i połączyć za pomocą bezpiecznego łacza. No i trzeba mieć kartę.

Deska Snowboardowa z SW

SW.com
0

CAPiTA snowboards uzyskała licencję na produkcję desek snowboardowych z obrazkami z klasycznej trylogii.

Deski te wejdą do sprzedaży już wkrótce. Niestety jest mało prawdopodobne, by deski te trafiły do polskich sklepów :(.
Na koniec przypominamy jeszcze o innych deskach z wzorami z SW, o których pisaliśmy we wrześniu.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.