TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Karta Toops

2002-02-23 20:29:00 TFN

Dzisiaj na TFN przedstawiono nową serię kart kolekcjonerskich Toops związaną z AOTC. Plakat promujący i opakowanie na karty.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Skany pudełka i folderu LEGO

2002-02-20 22:06:00 Paweł Szymczak

Paweł Szymczak podesłał nam skan zestawu z Ewokami oraz dwa skany folderu reklamowego LEGO, dostępne tutaj: skan 1 i skan 2.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Rejestracja w Master Replicas

2002-02-19 09:40:00 JediNet

O Master Replicas pisaliśmy już wcześniej, ale dziś mamy pewne uzupełnienie tej informacji. Master Replicans ma zacząć oferować swoje produkty już w marcu, ale już dziś można się zarejestrować na ich stronie www.masterreplicas.com by dostawać nie tylko ekskluzywne newsy, czy możliwość przeglądania strony, zanim zostanie ona otworzona, ale dostać informacje o dostępności produktów, oraz w przypadku serii limitowanych, mieć pierwszeństwo podczas zakupów.
Nastomiast już od 23 kwietnia Master Replicas ma oferować produkty z "Ataku klonów".
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Dostępność figurek w Polsce

2002-02-17 12:25:00 ICO

O tym, że ciężko jest kupić w Polsce ciekawe przedmioty związane z "Gwiezdnymi Wojnami", wiemy wszyscy. Dlatego cieszyć może fakt, że ICO postanowiło choć częściowo wziąść sprawy we własne ręce i zacząć oferować nam figurki. Kupując u nich figurki nie trzeba mieć, co chyba najważniejsze, karty kredytowej. Sklep ICO jest dostępny pod adresem: http://starwars.org.pl/shop_fig.php.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Wszystkie kraja są równe, ale niektóre są równiejsze

2002-02-17 12:02:00

Część z Was pewnie pamięta, jak parę lat temu ukazał się Sokół Millennium z LEGO, oczywiście ukazał się on w większości cywilizowanych krajów świata, poza Polską, gdzie uznano, że jest zbyt drogi, by można było sobie na niego pozwolić. Po protestach pojawił się on gdzie niegdzie w normalnej sprzedaży. Niestety jak się okazuje, Lego Polska lubi wspierać tę niechlubną tradycję. Jak się dowiedziałem to kierownictwo w Warszawie decyduje jakie zestawy pojawią się w Polsce a jakie nie. Okazuje się, że w Polsce nie ukazały się trzy małe zestawy kolekcjonerskie z figurkami, które można kupić np. w sklepie internetowym LEGO. Te zestawy o numerach: #3341, #3342 i #3343, wg mnie w Polsce miały by szanse cieszyć się sporym zainteresowaniem, gdyż tak na prawdę są to same ludziki kolekcjonerskie np. Luke Skywalker (w wersji nigdzie indziej niedostępnej) + Han Solo + Boba Fett, oraz Chewbacca i dwóch zwiadowców, oraz zestaw trzech droidów bojowych Federacji. Być może jest to spowodowane tym, że kierownictwo boi się o sprzedaż innych zestawów. Jakbyście chcieli się o tym dowiedzieć czegoś sami to numer do siedziby LEGO Polska to (0 prefix 22) 549 43 00, jakbyście się czegoś dowiedzieli to napiszcie do nas, lub na forum. Niestety w ich sklepach firmowych nie potrafiono mi odpowiedzieć dlaczego tych zestawów nie ma w Polsce, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę, to jak bardzo w Polsce rozwinął się handel internetowy (to znaczy nie bardzo, zwłaszcza jak trzeba płacić kartami kredytowymi), tym bardziej dziwi postawa polskiej filii LEGO. No cóż na pocieszenie prezentujemy zdjęcia tych trzech pięknych zestawów, na które pewnie skusiłoby się wielu starwarsowców nie zainteresowanych normalnie klockami LEGO:KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Lego na początku czerwca

2002-02-14 22:27:00 Paweł

Paweł przysłał nam kilka informacji odnośnie klocków Lego, zatem oddajemy Mu głos:

Witam!
Prezentuję dziś zestawy Lego, które mają trafić do Polski na początku czerwca tego roku. Jednym z zestawów, które zobaczymy jest "Coruscant Chase". W zestawie będzie Hot Rod Speeder Anakina Skywalkera. Pojazd ten widzimy w trailerze "Mystery". Model będzie prawdopodobnie nieco dłuższy niż na zdjęciu. Do zestawu trafi minifigurka Obi-Wana Kenobiego i Anakina z mieczem.
zdjęcie #1
zdjęcie #2
zdjęcie #3
zdjęcie #4

Drugi statek to Zam Wessel`s Speeder. Statek można zobaczyć we wszystkich trailerach. Będzie zawierał postać Zam Wessel. W zestawie będą zatem aż dwa statki. Będzie to drugi w kolejności z największych zestawów klocków poświęconych Epizodowi Drugiemu. Na zdjęciach mamy początkowy projekt, zrobiony na komputerze, prototyp (zdjęcia z kilku stron) i model ostateczny, który po małych przeróbkach będzie dostępny w sklepach.
zdjęcie #1
zdjęcie #2
zdjęcie #3
zdjęcie #4
zdjęcie #5
zdjęcie #6
zdjęcie #7

Następny zestaw to "Jedi Starfighter". Można go zamówić w Amozon.com. Na zdjęciach jest ukazany prototyp z kilku stron. W zestawie jest minifigurka Obi-Wana Kenobiego i robota R4-P17. Robot typu R2 jest w kolorze czerwonym.
zdjęcie #1
zdjęcie #2
zdjęcie #3
zdjęcie #4
zdjęcie #5

Udało mi się także znaleźć zdjęcie Tuscena z zestawu, w którym będzie Anakin, Swoop i dwaj Tusceni.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Skany tyłów opakowań figurek

2002-02-11 12:38:00 TFN

Jak się okazuje, również tyły opakowań figurek, moga być bardzo ciekawe dla fanów, gdyż znajdują się tam plenery i widoki z "Ataku klonów" jeszcze niedostępne gdzie indziej. Uwaga to są już pewne spoilery!
Domostwo Tuskenów
Tył karty Boby Fetta
Tył karty Battle Droida i Shaak Ti
Tył karty Plo Koona
Tył karty kapiana Typho

KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Myj się z Jangiem

2002-02-10 15:33:00 Darth Sonic

Wszystko wskazuje na to, że Lucas idzie za ciosem. Wraz z Hasbro postanowili wydać całe mnóstwo różnej maści gadżetów związanych z AOTC. Tak więc mamy nie tylko widoczną na zdjęciu szczoteczkę z Jangiem, ale można będzie jeszcze kupić np. figurkę do kąpieli zawierającą 400 ml płynu do kąpieli. Faktycznie ten Jango to naładowany gadżetami facet ;).
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Zostań szturmowcem

2002-02-09 21:19:00 Nowa Gildia

Firma Master Replicas LLC zakupiła od Lucasfilmu wieloletnią licencję na tworzenie replik filmowych z wszystkich filmów poza III Epizodem. Oznacza to, że wkrótce będziemy mogli kupić strój szturmowca, czy nawet szturmowca-klona. Ciekawe czy dotrze to do Polski.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Star Wars Monopoly

2002-02-09 13:11:00 Darth-Sonic

Na stronie Darth-Sonic opublikowano zdjęcie pudełka gry Star Wars Monopoly.


Swoją drogą to zastanawiam się, co się tam kupuje jak nie parcele i koleje. Może planety i... no właśnie.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Nowe gry Hasbro

2002-02-09 10:44:00 starwars.com

Ostatnio pojawiły się informacje o dwóch nowych grach z Hasbro. Game of Life: Jedis Path, będzie polegała na poruszaniu się po planszy i wykonywaniu kolejnych misji, staczaniu walk oraz wykonywaniu tzw.: testów. Celem zabawy jest zostać Rycerzem Jedi jednak będzie też można wybrać Ciemną Stronę i opowiedzieć się po stronie Sithów. Postacie scharakteryzowane będą współcznynikami: Logika, Intuicja, Walka oraz Energia. Za wykonywanie określonych zadań gracz będzie uzyskiwać nowe umiejętności.
Epic Duels to produkt, który ma pomóc w odpowiedzi na pytanie kto jest najlepszym wojownikiem w galaktyce. Będziemy mogli wcielić się między innymi w Dartha Maula, Obi-Wana czy Padme (ma być około 30 bohaterów do wyboru). Gra zostanie zdynamizowana przez specjalne karty, które będą wprowadzały nowe zdarzenia.

KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Niższe ceny LEGO

2002-02-07 16:48:00

Zaledwie parę dni temu pisaliśmy o cenach nowych zestawów. A tu się okazuje, że przynajmniej we Wrocławskim hipermarkecie Carrefoure ceny nowych zestawów są niższe i to o wiele. Tak więc wszystkie zestaw z Imperatorem i Vaderem oraz podobne mu wielkościowo kosztują 35,50 PLNów.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Star Wars Stratego

2002-02-07 13:44:00 Hasbro

Na stronie Hasbro.com pokazano opakowanie gry Star Wars Stratego, które można zobaczyć tutaj.(Spoiler):
Zastanawiające jest to, że jeden z clonetrooperów stoi po stronie, na której umieszczeni są "ci dobrzy", a Anakin trzyma dwa miecze (przynajmniej tak mi się wydaje). (koniec spoilera)
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

LEGO: Super Battle Droid

2002-02-04 21:59:00 StarWars.com

Na oficjalnej zapowiedziano kolejne klocki z Ataku Klonów... tym razem ruchoma wersja Super Battle Droida, która ma się ukazać w maju (w zestawie jest 381 klocków). Na stronie LEGO można zobaczyć Droida z różnych perspektyw - coś ala 3D.
obrazek 1
obrazek 2
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Nowe zestawy Lego już w Polsce

2002-02-04 13:37:00

Wędrując po sklepach natknąłem się dzisiaj na nowe zestawy LEGO poświęcone klasycznej trylogii i TPM. O zestawach tych pisaliśmy tutaj i tutaj. Były chyba już wszystkie. Z tego co pamiętam zestaw z Vaderem i Imperatorem kosztuje okolo 42 złote, tyle samo aresztowany Luke, natomiast zestaw Ewokami kosztuje 76 zł.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Nie będzie gier z Trefla

2002-02-03 17:06:00 Nowa Gildia

Jak donosi Nowa Gildia, firma Trefl zrezygnowała z wydawania gier i puzzli związanych z Epizodem II. Ma to związek z ciągle opóźniającym się wydaniem gry bitewnej "Władca Pierścieni" i innego stuffu związanego z tą produkcją. Szefostwo widocznie uznało, że się nie wyrobi przed premierą.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Atak klonów LEGO

2002-02-03 13:08:00 TFN

W sieci pojawił się nielegalne skany z nowych zestawów LEGO. Tym razem jest to pościg Anakina i Obi-wana za Zam Wessel, Anakin i Tusceni oraz Hrabia Dooku walczący z Yodą. Skany dostępne są poniżej. Warto jeszcze wspomnieć, że najpierw pojawiły się one bardzo duże, ale ponieważ są nielegalne, więc szybko znikły z internetu. Mniejsze prezentujemy poniżej, natomiast jeden, teraz unikalny, przezentujemy w oryginalnej wielkości, a jest to katalog z AOTC.

KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

LEGO Republic Gunship...

2002-02-01 19:19:00 StarWars.com

Zestaw pojawi się w sprzedaży w maju. (686 klocków, "ludzik" Jedi, Clone Trooperzy, Super Battle Droid i Destroyer Droid): obrazek 1, obrazek nr 2, obrazek nr 3.
KOMENTARZE (0)
Loading..