Kolekcjonerstwo

Atak Clone Trooperów

Rebelscum
0

Oto zdjęcia nowych, "kolorowych" wercji Clone Trooperów. Mają po dwanaście cali i najprawdopodobniej oba będą w wersji exclusive.
Clone Commander


Clone Trooper

Star Warsowe zegarki

StarWars.com
0

Na oficjalnej zaprezentowano zegarek z logiem Ataku Klonów. Pierwsza partia będzie limitowana (2500 zegarków), a cena wyniesie 85 dolarów. Zegarki będą zapakowane w metalowe pudełeczka z podobiznami bohaterów filmowych. Następnie firma Fossil planuje wydać zegarek z Bobą Fettem i logiem manadaloriańskich wojownikow. Ten zegarek także będzie limitowany - tylko 2000 sztuk, a jego cena wyniesie 105 dolarów. Oprócz tego, pod koniec roku mają się ukazać inne modele... Zobacz strone Fossil.

Lego: Zam Wesell

TFN
0

TFN zamieściło skan z zestawu Lego "Coruscant Chase". Spoiler: na zdjęciu widzimy Zam Wesell w jej naturalnej postaci czyli "Clawdite". (koniec spoilera).

Szachy

Nowa Gildia
0

Nowa Gildia zaprezentowała zestaw szachów nawiązujących do AOTC. Oczywiście zamiast tradycyjnych figur mamy do dyspozycji Star Warsowych bohaterów. I tak np.: zamiast króla Jasnej Strony jest Yoda natomiast damę odzwierciedla Padme. Oprócz tego Jasna Strona ma do dyspozycji: Clone Trooperów, Obi-Wana, Anakina i Maca Windu. Po Ciemnej Stronie będziemy mogli grać między innymi: Geonosianami, Jango Fettem, Super Battle Droidem czy Zam Wesell.

Lego z Ataku Klonów w Polsce

ICO
0

Jak podaje ICO - zestawy klocków z AOTC są już najprawdopodobniej w całej Polsce, a napewno w Łodzi i Gdańsku.

7143 - Jedi Starfighter 103 zł
7163 - Republic Gunship 480 zł
8011 - Jango Fett (Technic) 166 zł
8012 - Super Battle Droid (Technic) 179 zł

Po więcej informacji odsyłam na Imperial City Online.

Nowe Zabawki UPDATE

Wielki Szu
0

Na TFN ukazały się zdjęcia nowych figurek.
1. Co będzie absolutnym hitem seria takich oto figurek:

Seria ta niestety jest limitowana - tylko 4000 sztuk.

Następną wigurką jest Vader z Bespinu.


(Update 18:29:00 Yako): Vader jest taki, jakiego pamiętamy ze sceny pojedynku na Bespin w Imperium kontratakuje. Darth może wykonać cięcie mieczem! Miecz dodatkowo jest przyciągany Mocą (magnetycznie :) gdy zostanie umieszczony pod ręką Sitha. Figurka najprawdopodobniej trafi do sklepów w lecie.

Nowe zestawy Lego / Hasbro ...

TFN
0

W USA właśnie ukazały się dwa nowe zestawy LEGO związane z "Atakiem klonów", a są to Republic Gunship oraz zestaw z Anakinem i Tuskenami. Ponadto ukazał się też Jedi Starfighter Hasbro.

Figurka Owena Larsa

JediNet
0

Joel Edgerton powiedział także, że przygotowywana jest figurka Owena Larsa, gdyż został on skanowany do niej. Teraz zajmuje się promocją AOTC. Od siebie dodał, że wg niego film jest reklamą wszelkiego rodzaju figurek itp.

Master Replicas z AOTC

StarWars.Com
1

Jakiś czas temu pisalismy o pierwszych produkatach firmy Master Replicas. Ostatnio oficjala potwierdziła te informacje oraz rozszeżyła je o nowe. 23 kwietnia Master Replicas wypuści na rynek dwie nowe rękojeście mieczy z "Ataku klonów", a będzie to rękojeść miecza Obi-wana oraz Yody (która pamiętamy chociażby, a właściwie wyłącznie ze "Słowika Ilustrowanego" po TPM Egmontu).

Asortyment TOP-2000

Cantina Star Wars
0

Lex z Cantiny Star Wars zamieścił bardzo ciekawą informację.
Pamiętacie serię zeszytów, segregatorów, długopisów i innych asortymentów szkolnych związanych z serią Star Wars ? Mi nie łatwo było by zapomnąć ponieważ jeszcze dzisiaj posiadam parenaście zeszytów, ze dwa długopisy (z wizerunkiem Obiego i C3 :P) i inne artykuły szkolne związane z TPM. Po wnikliwym szukaniu udało mi się skontaktować z przedstawicielem firmy i oto co się dowiedziałem. Pytanie brzmiało oczywiście: czy frma TOP-2000 zajmie się asortymentem szkolnym związanym z AotC ?

Witam serdecznie !
Z przykrością muszę poinformować, że na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie udzielić żadnej informacji. Wszystkie sprawy związane z zakupem jakichkolwiek licencjii przewidywanych na nasze produkty są jeszcze w fazie negocjacji i jeżeli tylko je zakończymy postaram się udzielic pełniejszej informacji.
Pozdrawiam
Zbigniew Urbański
Product Manager

Czyli wystarczy czekać i trzymać kciuki za tego licencjonorbiorce :)

Podziękowania dla Andrzeja Rybarskiego za namiary na Top-2000.

Kolejne zestawy Lego

0

Jak donosi Paweł Szymczak:

Do nowych zestawów Lego, które trafią na sklepowe półki po premierze epizodu drugiego należą dwa, ostatnio ujawnione.

Pierwszy nazywa się "Tusken Raider Encounter", co po polsku znaczy "Spotkanie Tuskenów". W zestawie znajdzie się skraplacz farmerów z Tatooine, dwie figurki Tuskenów ze strzelbami, Swoop i figurka Anakina Skywalkera Spoiler: z błękitnym mieczem świetlnym. (koniec spoilera)

Natomiast drugi nosi nazwę "Jedi Duel" i przedstawia on finalną scenę "Ataku Klonów" Spoiler: pojedynek na miecze świetlne. Do zestawu trafią Yoda ze swoim zielonym mieczem, Hrabia Dooku, który także będzie miał miecz. Warto wspomnieć, że rękojeść tego miecza będzie nieco zakrzywiona. W pudełku będą również materiały konstrukcyjne pojazdu Hrabiego i ramię pewnego robota, które w filmie będzie miało kluczową rolę. (koniec spoilera)

Pierwsze produkty Master Replicas

JediNet
0

Master Replicas zaczął prezentować w sieci swe pierwsze produkty. Są to rękojeść miecza Vadera za jedyne 128.99 $, miecz będzie dostępny we wrześniu. Rękojeść miecza Luka za jedyne 298.99 $, będzie można zakupić już w kwietniu. Blaster Hana Solo za jedyne 448.99 $, także będzie dostępny w kwietniu. Na a na dodatek można też kupić specjalną podstawkę pod miecz tylko za jedyne 48.99 $, również dostęną już w kwietniu.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.