Kolekcjonerstwo

Reklama figurek z AOTC

TFN
0

Oprócz spotu reklamującego AOTC, prezentujemy także reklamę figurek z Epizodu II. Tym razem reklama ta jest w formacie MPEG DivX, i dostępna jest tutaj. Poza figurkami, w reklamie znalazły się też fragmenty filmu, w tym ryk Reeka.

Nestle Chocapic

Joruus
0

Joruus podesłał nam skan z opakowania Nestle Chocapic oraz opisy znajdujące się na kartach kolekcjonerskich dołączanych do Chocapic:
1 - jako młody Jedi Anakin zakochujec się w Padme, jako Drath Vader więzi swoją córkę
2 - mistrz Jedi Yoda sprawuje opiekę nad Anakinem i Obi-Wanem, zaś Hrabia Dooku oraz Darht Vader uważają Dartha Sidiousa za swego mistrza
3 - w części I Qui-Gon Jinn i Darth Maul pojedynkują się na miecze świetlne
4 - roboty bojowe walczą przeciwko Republice ale C-3PO i R2-D2 pozostają wierni rycerzom Jedi
5 - młody Obi-Wan na zawsze pozostaje rycerzem Jedi ale Ciemna Strona MOCY przemienia Anakina w Dartha Vadera
6 - każdy Szturmowiec-Klon ma twarz Jango Fetta ale po czyjej walczy stronie?
No cóż "głębokie" te teksty. Niemniej jednak Joruus, po raz kolejny wielkie dzięki.

Reklamówka chipsów...

TFN
0

TFN opublikował bardzo ciekawą reklamówkę chipsów, którą możecie oglądać tutaj. Zawiera ona nie opublikowane dotychczas fragmenty AOTC, w tym np. strzał z blastera sonicznego Geonosian.

Cargo Bay

StarWars.Com
0

Na oficjalnej ruszył właśnie niedawno nowy dział, a właściwie podział działu kolekcjonerstwo, w którym zostało opisana chyba wszystko co wydano do tej pory z Gwiezdnych Wojen. Dział ten możecie zobaczyć bezpośrednio tutaj

O Nestle jeszcze więcej

Joruus
1

Joruus podesłał nam listę produktów Nestle, otóż poza Nesquik i Chocapic, okazuje się, że również Cini-Minis zapakowane są w folię z logo z AOTC. W środku jest jedna z 6 kart kolekcjonerskich. Karty te mają inny obrazek, jak się patrzy na nie pod różnym kątem.

Plakaty z AOTC

TFN
0

Mozna juz zamówić plakaty z AOTC. Mają one 22 cm szerokości i 35 wysokości, i kosztuja tylko 7,99$. By je zamowić wejdź na All.Posters

Lego "Bounty Hunter Persuit"

Paweł Szymczak
0

Paweł Szymczak podesłał nam kilka zdjęć i informacji odnośnie nowych klocków Lego:

Na pierwszym zdjęciu widzimy figurkę Anakina Skywalkera. Na następnym mamy speeder Zam Wesell, oraz smigacz Anakina. Następne zdjęcie przedstawia oba pojazdy w jednym ujęciu. Spoiler: To Przedstawia figurkę Zam w jej naturalnej postaci - Clawdite, a na tym Zam znowu wygląda inaczej. Figurka ta będzie miała w zestawie dwie "głowy", które będą imitowały jej możliwości zmiany kształtów. (koniec spoilera).

Aukcja figurek w Polsce

Robert herbu
0

Robert herbu po raz kolejny uraczył nas wspaniała informacją. Otóż na jednej ze stron Allegro można wziąźć udział w licytacji figurek z AOTC. Jedynie co smuci w tej informacji, to cena tych figurek, sami zobaczcie. I jeszcze raz podziękowania dla Roberta.

Atak klonów Nestle część 2

Robert herbu
0

Robert herbu donosi nam:
Chrupki kupiłem w sklepie spożywczym, w Warszawie na Saskiej Kępie, na ulicy Zwycięzców (nie pamietam numeru), pomiedzy ulicami Saską a Francuską. Po mailu od Falcona prowadzę ostre poszukiwania i jest to pierwszy sklep, w którym udało się kupić. Zgarnałem dwie paczki :) choć samych chrupek nie jadam :)) karty są naprawde fajnie zrobione.
Skany tych opokawań dostępne są: tutaj i tutaj. Informacja podesłana przez Falcona znajduje się tutaj.
Robert, kolejny raz dziękujemy.

Deluxe Anakin

TFN
0

Na TFN ukazała się kolejna figurka, tym razem przedstawiająca Anakina. Na nasze półki trafi dopiero w wakacje.

Nowy Jango

TFN
0

Na TFN ukazała sie wspaniała, nowa figurka przedstawiająca Jango Fett'a. Ma ona 12 cali, dodatkiem jest kolejny jet pack.

Nowe Figurki

TFN
0

Na TFN ukazały się zdjecia pięciu nowych figurek. Jango, Mace, Obi-Wan, Dooku, i Reek.

Atak klonów wg Nestle

Falcon
0

Falcon podesłał nam bardzo ciekawą informację o chrupkach Nestle zawierających karty kolekcjonerskie:
Zauważyłem dzisiaj w sklepie nowy artykuł promujacy EP2. Są to chrupki śniadaniowe Nestle (Chocapic, Nesquick i Ciniminis). W każdej paczce jest 1 z 6 kart holograficznych z postaciami z filmów (nie tylko z Ataku Klonów).
Wykonane są bardzo przyzwoicie.
Żeby jeszcze dało się te chrupki jeść ;)

Wielkie dzięki Falconowi.

Gotowe klocki

TFN
0

Na TFN pokazano gotwe zestawy LEGO. Ten z prawej to Boba Fett, a z lewej jego wcześniejsza wersja wraz z Jango Fettem.

Nowe figurki

TFN
0

Oto trzy zdjęcia nowych figurek jakie ukazały się na TFN. Pierwsza przedstawia Luminare Unduli, druga Taun We, a trzecia dobrze nam znanego czerwonego gwardziste.

LEGO w Geancie

0

Byłem dziś we Wrocławskim Geancie i zauwazyłem, że ich ceny na nowe zestawy z klasycznej trylogii są stosunkowo niskie, w porównaniu z tym co serwowano nam dotychczas. Np. zestaw z Imperatorem i Vaderm kosztuje 34 PLN, a z Ewokami 60 parę złotych. Niestety nie było tam zestawów z AOTC.

Znajdź bohatera

TFN
0

Frito-Lay przygotowuje promocję "Znajdź wewnątrz bohatera" w swoich solonych czipsach.
Kampania zacznie się 21 kwietnia. "3D Star Pic" będą czymś w rodzaju kart kolekcjonerskich. Będzie ich 9 rodzajów (każda dostępna w czterech różnych kolorach) oraz dziesiąta, specjalna karta - Clone Trooper. Na każdej karcie będzie holograficzny obrazek postaci z filmu, gdy natomiast złoży się je razem, ujawni się ukryta postać. Super... :)

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.