TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Lodowe szaleństwo w Japonii

2002-07-27 10:40:00 JediNet

U nas Algida reklamuje się „Atakiem Lodów”, natomiast w Japonii są sprzedawane lody związane z „Atakiem klonów”. Co prawda nie ma tam smaków R2, czy Jar Jar, ale na opakowaniach są postaci z AOTC. Producentem lodów jest firma Morinaga Milk.

KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Australijskie znaczki z AOTC

2002-07-26 10:58:00 Solo z Klubu Miłośników Filmu

W maju pisaliśmy o specjalnych australijskich znaczkach z AOTC (tutaj). Solo z Klubu Miłośników Filmu zakupił sobie te znaczki i oto co o nich napisał:
Arkusz (formatu A4) ze znaczkami jest przepięknie wydany, niezwykle kolorowy (powiedziałbym nawet - nieco landrynkowy). Znajdują się na nim wszystkie najważniejsze postacie z filmu: Anakin, Dooku, Kenobi, Amidala, Windu, Yoda, Sidious, Zam i Jango Fett, plus oczywiście postacie na znaczkach. Wszystko jest śliczne, niezwykle wyraźne i kontrastowe - po prostu cieszy oczy!
Arkusz jest przesyłany w foliowej koszulce, ułożony na sztywnym, kartonowym arkuszu z "firmowym" nadrukiem STAR WARS i mieczem świetlnym uniesionym w dłoniach Luke Skywalkera.
Cała przesyłka jest też starannie zapakowana, w ogromnej kopercie, w której znajdują się okładki z grubej, falistej tektury, w nich koperta ze specjalnej bibułki, a dopiero w niej wspomniana foliowa koszulka z zawartością.
O dziwo na samą przesyłkę czekałem około tygodnia, ale licząc od momentu obciążenia mojej karty kredytowej. Ponad dwa miesiące zajęło australijskiej poczcie obciążenie mojej karty, co jest trochę dziwne.
W każdym razie - kto może, niech zamawia!

Sam algortym zamawiania był prosty. Solo pisze, że zamówił znaczki wysyłając zamowienie faxem (jakoś nie mam przekonania do podawania danych o karcie kredytowej przez internet) na numer 0061 03 9887 0236, w którym podałem dokładną nazwę zamawianego produktu (Star Wars Episode II Souvenir Sheet (0186R2D2)), ilość zamawianych produktów (1 sztuka), oraz numer karty kredytwej i jej datę ważności. Oczywiście podałem też dokładny adres, pod który Australijczycy mieli wysłać moje znaczki.
Jak pisaliśmy wcześniej najdłużej trwało obciążenie karty, ponad 2 miesiące. Potem po 11 dniach przesyłka została doręczona.
Całość kosztowała jakieś 23,95 dolarów australijskich, co w przeliczeniu z dnia 11 lipca wyniosło 58,62 PLN.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Ciekawa figurka Mary w Japonii

2002-07-22 11:46:00 Sir Steve`s Guide

Sir Steve`s Guide zaprezentował skany z Japońskiego opakowania figurki Mary Jade. Figurka ta została wydana specjalnie na konwent z Shannon Baksą (czyli tą panią która dała się fotografować jako Mara Jade na potrzeby kart CCG i oficjalnej). Figurka jest taka sama jak normalnie, inna jest tylko karta, która nie została zrobiona przez Hasbro, lecz przez Oficjalny Japoński Fanklub. Tych figurek (i kart) jest bardzo niewiele, a kilka podpisała sama Shannon Baksa. Za Sir Steve`s Guide publikujemy kilka skanów:
Opakowanie japońskie
Tył opakowania japońskiego
Opakowanie oryginalne
Tył opakowania oryginalnego

KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Plakaty, plakaty, plakaty...Update

2002-07-21 22:31:00 Carla_87

Carla_87 przysłała nam mail, w którym informuje o nowych plakatach do nabycia w sklepie Stopklatki
Nie wiem, czy ktoś z "Bastionu" zauważył, ale do sklepu "Stopklatki" doszły nowe plakaty - tym razem z "Ataku Klonów". Jest ich 8, a więc teraz wszystkich Starwarsowych plakatów jest już 21!
Wszystkich, którzy chcą je nabyc zapraszam tutaj i jednocześnie przypominam, że wszystkie plakaty możecie obejżeć w naszej galerii
Update (Lord Sidious, 22 lipca 2002, 11:00)
Warto dodać, że do tych plakatów z AOTC dodawane są plakaty z TPM :), czyli dostajemy dwa plakaty w cenie jednego.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Zapowiedzi figurek

2002-07-10 11:52:00 StarWars.Com

Na oficjalnej zaprezentowana bogaty asortyment nowych produktów Hasbro, które niedługo zaczną się pojawiać w amerykańskich sklepach. A oto lista figurek:
Figurka AT-TE
Zasadzka na morzu wydm – Bantha i Tusken
AT-ST oraz pościg na Endorze
Ronto z Mos Eisley
Myśliwiec N-1
Słoneczny Jacht Hrabiego Dooku
Poszukiwanie droidów – Dewback z szturmowiecem
Hrabia Dooku
Jango Fett
Obi-wan Kenobi
Anakin Skywalker
Geonosjanin
Greedo w Kantynie
Momaw Nadon
Anakin u Tuskenów
Luke na tauntaunie
Luke Skywalker
Padme jako pilotka
Ponda Baba w Kantynie
Kanonierka Republikańska
Super Battle Droid
Teemto Pagalies
Padme
Darth Vader
Watto
Zam Wessel
O niektórych figurkach pisaliśmy już wcześniej trochę dokładniej.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Plakaty z SW do kupienia

2002-07-03 09:19:00

Od kilku dni można już na Stopklatce zakupić kilka fajnych plakatów z "Gwiezdnych Wojen". Na razie jest ich 13, większy wybór będzie jak wzrośnie zainteresowanie tymi produktami. Kto wie, może wtedy i asortyment się również zwiększy, nie tylko plakaty? Sklep Stopklatki dostępny jest tutaj, a plakaty bezpośrednio pod tym linkiem. Plakaty te są w cenie 13,80 PLN, więc nie jest to cena wygórowana, a wybór jest całkiem niezły.
KOMENTARZE (0)
Loading..