Kolekcjonerstwo

Kotobukiya Clonetrooper

za RAJ z Nowa Gildia Star Wars
0

W sprzedaży pojawiła się świetna figurka clonetroopera, którą można ustawiać w najróżniejszych pozycjach. W ten sposób można stworzyć wiele ciekawie wyglądających dioram.

Miecz Anakina

TFN
0

Master Replicans firma tworząca oficjalne Repliki wypuściła na rynek nowy produkt - miecz Anakina. Jest to pierwsza replika posiadająca klingę. Kosztuje 129.00$

Star Wars Set Madame Alexander

FAO Schwarz
0Na stronie FAO Schwarz zaprezentowano limitowany (1000 sztuk) zestaw laleczek Madame Alexander. Cena trzech figurek to "tylko" 280.00 dolarów... W tym samy serwisie zaprezentowano równie ekskluzywną zabawkę, tym razem zrobioną przez Hasbro - wahadłowiec Tyderium. Wyprodukowano 5000 sztuk takich modeli i są one przystosowane rozmiarem do figurek 3 i 3/4 cala. Cena: 120 dolarów.

Ask Yoda

Rebelscum.com
0Ask Yoda to jedna z najnowszych zabawek firmy Hasbro, ma ona zaprogramowane 24 różne zwroty, dzięki czemu będzie odpowiadać tak lub nie na twoje pytania w charakterystyny sposób dla Mistrza Jedi. Hasbro planuje wypuścić zabawkę do sprzedaży w październiku, w cenie 20 dolarów. Być może i w polskich sklepach traficie na Yodę..., a wtedy może zdradzi wam jakiś sekret III Epizodu ? ;)

Star Warsowe Jajka z Niespodzianką

Robo za Hipperium.De
0

Na niemieckim rynku pojawiły się dobrze znane i unas "Jajka z Niespodzianką", przedstawiające Hipopotamy przebrane za postacie z Gwiezdnych Wojen. Niemieccy fani gwiezdnej Sagi kupując je będą mogli zebrać ciekawą kolekcję 10-ciu postaci z klasycznej trylogii, jak i z części II:

- Luke Skywalker
- Księżniczka Leia
- Han Solo
- Chewbacca
- Obi-Wan Kenobi
- Yoda
- Lord Vader
- R2-D2
- C-3PO
- Jango Fett
Ciekaw jestem czy w/w kolekcja pojawi się również na polskim rynku, a jeżeli tak, to kiedy?

Oryginalne miecze, części i zabawki.

Zapol
0

Miecze i pełnowymiarowe figurki - koszmarnie zresztą drogie, można zamówić tutaj. Można tam też kupić części do zbudowania własnego miecza. Fajnie...., ale ja 500 USD za figurkę Yody bym nie zapłacił.

Starwarsowe Hipki ;-)

La Touffe
0

La Touffe znalazł nam w sieci kolejną wielce interesującą stronę. Tym razem poświeconym Hipkom (znanym niektórym kolekcjonerom z Jajek niespodzianek i innych cudów), ale te kinder hipopotamy są ubrane w starwarsowe stroje. Strona ta znajduje się pod adresem http://starwars-von.ueberraschungsei.at i jest po niemiecku. Poniżej zamieszczam linki do kilku hipków, Jango Hipka widzicie obok:
Luke Hipopotam Skywalker
Hipo-chewie
Lord Hipo Vader
Hip2D2
Hip-3PO
Mistrz Hipo Yoda
Na tamtej stronie znajduje się więcej tych zdjęć.

Reklama chipsów Chio

0

Można już zciągnąć filmik reklamujący chipsy Chio - oczywiście z Star Wars Episode II. Filmik w wersji beta jest dostępny tutaj.

Pierwszy Udpate

0

Drobnego rozszeżenia doczekał sie wreszcie dział Kolekcjonerstwo i Zabawki. Na razie jest to tylko lista modeli, ale od czegoś trzeba zacząć. Listę tę można znaleźć tu.

Pop upy Chio

0

W galerii znajdują się skany Pop-Up Cards, jakie były dołączone do paczek z chipsami Chio firmy Polsnack. Pierwsze (czerwone) przedstawiają wszystkie czołowe postacie i ich powiązania z części pierwszej Gwieznych Wojen - Shmi Skywalker i Anakin, Darth Sidious i Darth Maul. Druga natomiast przedstawia tych samych bohaterów z części pierwszej i drugiej, i jak potoczyły się ich losy np. Senator Palpatine i Kanclerz Palpatine, Senator Amidala i Królowa Amidala. "Startuetki" zostały wyprodukowane w dwóch formatach małym i dużym (49 mm x 74 mm) - te dodawane są do dużych paczek chipsów.

Sprawa Hana Solo

La Touffe za LEGO
0

La Touffe znalazł bardzo fajny filmik „reklamowy” na witrynie LEGO, oczywiście zrobiony za pomocą ludzików. Opowiada on dzieje Hana Solo, po tym jak został skarbonizowany, aż do momentu gdy trafił na statek Boby Fetta. Okazuje się, że w TESB strasznie pocięli tę sprawę ;-). Filmik można znaleźć tutaj

Jesienna seria Hasbro UPDATE

starwars.com
0

R3-D3

Rebelscum
0

W sieci Disneylandów można zafundować sobie przelot promem gwiezdnym - naprawdę uczucie jest wspaniałe - leciałem i polecam! Nie dokońca o tym jednak chciałem pisać. Otóż Hasbro wydało figurkę droida R3-D3, którą można zobaczyć tu i tu. Droid ów (pełnowymiarowy model znaczy się) jest umieszczony w budynku Star Tours w Disneylandach :). Z tego co widać na zdjęciach, figurka wykonana jest raczej tandetnie...

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.