Kolekcjonerstwo

Przedłużenie licencji dla Hasbro

za RAJ z Nowa Gildia
0

Lucas Licensing Ltd. i Hasbro podpisały przedłużenie licencji dla Hasbro na kolejne 10 lat. Tym samym Hasbro będzie producentem gwiezdnowojennych figurek i gadżetów do co najmniej 2018 roku. Być może niepotrzebnie dopatruję się ukrytych znaczeń, ale jak dla mnie jest to pewien sygnał, że jednak będzie trzecia trylogia...

Zabawki z serii Action Fleet

Hasbro
0

Na stronach Hasbro i StarWars.com zamieszczono zapowiedzi kolejnych zabawek z serii Action Fleet. Pojazdy trafią do sprzedaży (za granicą) na początku tego lata.

Anakin's Speeder Zam Wesell's Speeder
Spider Droid

Decyzja fanów

za RAJ z Nowa Gildia
0

Jakiś czas temu Hasbro zaproponowało fanom aby w głosowaniu wybrali postacie, które zostaną przedstawione jako figurki. Głosowanie zostało zakończone. Szczególnie zacięta rywalizacja dotyczyła kapitana Antillesa (dowódca Tantiva IV) i generała Dodonę (dowódca bazy na Yavin 4). Różnica pomiedzy nimi wynosiła tylko 9 głosów. W efekcie Hasbro postanowiło produkować obie te figurki. Ostateczne rezultaty głosowania to:

  • Senator Yarua (senator z Kashyyyk ) 24.67 %
  • Ben Quadinaros (Pod Racer) 12.68 %
  • Rabé 11.60 %
  • Generał Jan Dodonna 25.50 %
  • Kapitan Antilles 25.55 %
Za RAJ z Nowa Gildia.

Będą klony

SW.com
7

Firma Gentle Giant Studios ma zamiar wypuścić na rynek kolejną serię bardzo dokładnie wykonanych figurek (na rynek trafił już Jango Fett). Dwie nowe serie: klony, i Boba Fett trafią do sprzedaży w lecie.

Figurki przy wykonaniu których użto specjalnej laserowej technologii skanowania w trójwymierze najprawdopodobniej tak jak pozostałe figurki z serii MiniBust będą miały 6 cali wysokośći i kosztowały około 50 dolarów.
Klony będzie można zakupić w trzech wersjach, w zależności od stopnia: biały - generał, żółty - pułkownik, i czerwony - kapitan. Każda z nich będzie wyposażona w dwa blastery i lornetkę.

Hasbro '03: Najmłodsi Padawani Jedi ...

Hasbro.Com
1

Hasbro nową kolekcją na 2003 rok coraz bardziej zaskakuje nie tylko kolekcjonerów figurek SW, ale wszystkich fanów Sagi. Tym razem w duo-packach zobaczymy figurki najmłodszych uczniów Jedi, którzy szkolą się pod bacznym okiem Mistrza Yody.

- Yoda & Chian
- Ashla & Jempa

PS. Jak narazie figurki będą dostępne poza granicami kraju np. w USA, UE etc...

Hasbro '03: Nowe figurki z klasycznej trylogii ...

Hasbro.Com
0

Hasbro zaplanowało wypuszczenie nowy, dwóch figurek z klasycznej Trylogii, mowa tu o Hanie Solo i Chewbacce z 'Empire Strikes Back'. Oczywiście pojawią się w poźniejszym okresie tego roku. Jak zapewne wszyscy zauwazyli, Hasbro postawiło duży nacisk na wykonanie detali i np. każda postać ma dołączone akcesoria z danego epizodu w jakim się pojawiła.

- Han Solo (Hoth)
- Chewbacca (łowca Mynock'ów)

Robot Niszczyciel ... UPDATE

TF.Net
0

Na stronie Rebelscum zaprezentowano figurkę 3 3/4" dobrze znanego z TPM Droideka, tym razem jest to nowszy, zmodyfikowany model, który walczył podczas bitwy na Geonosis. Zdjęcie Droideka znajduje się tu.

Update: Andaral
Na TheForce.Net zaprezentowano również zestaw DeLuxe przedstawiający Darth Tyranusa wraz ze skuterem, a najciekawsze z tego wszystkiego jest to, że zestaw można już nabyć wcześniej na eBay, niż trafi do sklepów.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.