Kolekcjonerstwo

Opowieści z Pałacu Hasbro

StarWars.Com.
1

Na oficjalnej stronie zaprezentowano fugurki 3 ¼” do dioramy przedstawiającej scenę rozmowy Luke’a (holo) z Jabbą w pałacu z ROTJ. Figurki mają się ukazać się w sprzedaży w 2004 roku, oczywiście w USA.
Poniżej prezentowane figurki powinny zainteresować wszystkich czytających książkę „Opowieści z Pałacu Jabby” ze względu na to jak np. wygląda J'Quille (bliski znajomy Lady Valarian – ras. Whiphid) lub Tanus Spijek.

Prototyp Mace`a

GalacticHunter.com
6Niedawno prezentowalem animowane figurki z serialu Clone Wars, który już 10 listopada na stacji Cartoon Network. Na łamach GalacticHunter.com pojawił się zdjęcia prototypu figurki Mace`a Windu. Charakteryzuje się ona ubogimi barwami, identycznie jak w przypadku poprzednich prototypów. Mimo wszystko jest to nadal pożądany kąsek dla kolekcjonerów.

Figurka Kyle`a 12”

Rebelscum.com
8W tym tygodniu krytycy „Forgotten Force” zatwierdzili nową figurkę 12”. Jest nią Kyle Katarn z gry Jedi Outcast, której twórcą jest Jay Schmidt.

Elektroniczna gra z R2

Rebelscum.com
3Niedawno pojawiła się nowa elektroniczna gra firmy Tiger Electronics, z udziałem droida R2-D2. Polega ona na zapamiętaniu i wciśnięciu w kolejności odpowiednich przycisków, które świecą i wydają dźwięki . Grę możecie nabyć za 8.95$ (ok. 56zł) na stronie Action-HQ.com.

Upominki z SW

TFN
2W sklepach Hallmark niedługo będzie można nabyć ciekawe upominki związane z Yodą i Padme z Ataku Klonów. Są to typowe mini ozdoby do powieszenia, które są małych rozmiarów. Cena obu wynosi ok. 15$ (ok. 60zł). Upominki pojawią się w sklepach w połowie tego miesiąca.

Nowe zestawy LEGO

Calsann za Rebelscum.com
7LEGO stworzyło cztery nowe zestawy Star Wars.Pierwszy z nich przedstawia scene spodkania Hana i Greedo w kantynie Mos Eisley. Natomiast drugi to Snowspeeder, którym latał Luke podczas Bitwy na Hoth. Trzeci zestaw to Sandtrooper na Dewbacku, a czwarty to scigacz (Landspeeder) Luke`a z Tatooine.

Mini zestawy LEGO

Calsann za Rebelscum.com
4

LEGO zaprezenwowało nową serię mini zestawów z Gwiezdnych Wojen. Jest to AT-TE Republiki, Gwiezdny Niszczyciel, Sith Infiltrator Dartha Maula i Prom Tydirium, w którym Luke, Leia, Han, Chewie, C3-PO i R2D2 przybyli na Endor. Po zebraniu całego zestawu można skonstruować bonus w postaci nowego statku.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.