Kolekcjonerstwo

Hasbro '03: Nowy Luke Skywalker z ROTJ

Hasbro.Com
1

Wiosną 2004 roku, firma Hasbro wypuści nową figurkę Luke'a z mnóstwem szczegółów. Jesienią 2003 będzie także dostępna nowa wersja Luke'a, będzie ona bardziej agresywna niż znane nam do tej pory. Figurka będzie przedstawiała Luke'a z pojedynku z Vaderem w sali tronowej.  Ponieważ dzieciaki kochają te wspaniałe figurki, w 2003 zobaczymy miedzy innymi Luke'a, Vadera i Snowtroopera. Natomiast jesienna kolekcja 1 skoncentruje się na Wojnach klonów i nowych wspaniałych figurkach. A Kolekcja 2 będzie bazować na filmach i ukaże nowe wspaniałe pełne szczegółów figurki.

- Luke Skywalker (RotJ)
- Szkic

Hasbro '03: Padmé Amidala, Wat Tambor oraz Coleman Trebor.

Hasbro.Com
7

W dzisiejszym newsletterze z Hasbro zaprezentowaną nową kolekcję (#2) figurek 3 3/4", wszystkie pochodzą jeszcze z serii SWE2, ale w zapowiedziach jest już nowa seria SWCW obejmująca postacie występujące podczas Wojnen Klonów. Wszystkie dzisiejsze figurki są z fragmentami scenerii w jakiej brały udział, i tak np. Padmé jest w ślubnej sukni z potajemnych zaślubin na tarasie. A oto lista wszystkie postaci:

- Padmé Amidala - Skywalker (AotC)
- Wat Tambor (AotC)
- Coleman Trebor (AotC)


PS. Z przykrością muszę przyznać, że jak narazie Hasbro Polska nieprzewiduje sprowadzenia, a tym samym sprzedaży na naszym rynku figurek 3 3/4" z serii gwiezdnowojennej. Za jakiś czas będzie można ze strony Hasbro Polska wysłać list z zapytaniem lub nawet petycję w sprawie chociażby uruchomienia e-sklepu, ale to dopiero za jakiś czas, ponieważ narazie obecna wersja strony cały czas jest w fazie testów, wiele opcji jeszcze nie działa. NMBzN !!

Zapraszamy na Polskiem Forum Star Wars > Kolekcjonerstwo.

Wafle Star Wars

Grzegorz
5

W tym newsie pisaliśmy już o wafelkach związanych z "Atakiem klonów". Wafelki są produkowane w dwóch smakach - czekoladowych i tiramisu. Teraz natomiast mniej miłe wieści, klawiaturę oddaję Grześkowi:
Naklejki znajdujące się w środku mają bardzo słabej jakości druk, a sam wafelek (O ZGROZO !) czekoladopodobny!!!
No to nieciekawie :(

Hasbro Polska zmienia stronę.

Hasbro Polska
4

Oficjalna polska strona producenta zabawek z Gwiezdnych wojen, jakim jest Hasbro zmieniła nareszcie wygląd swej strony na bardziej "profesjonalny" i przypominający witryny Hasbro w innych krajach. Wcześniej pod adresem Hasbro.Pl mieściła się strona poświęcona tylko zabawkom z serii Pokemon. Teraz możemy również wreszcie zobaczyć zabawki z innych serii, a przede wszystkim z Gwiezdnych Wojen jakie pojawiły się na naszym rynku. Miejmy nadzieję że za jakiś czas będzie uruchomiony e-Sklep gdzie będziemy mogli zamawiać np. figurki 3 3/4" bezpośrodnio w polskiej centrali Hasbro.

Modele firmy Code 3

SW.com
1

Tego lata Code 3 Collectible wyda całą serię nowych wysokiej klasy modeli przedstawiających statki, i pojazdy z Gwiezdnych Wojen. Code 3 jest obecnie jedną z najlepszych firm produkujących modele. Ceny ich produktów zaczynają się przy $120. Z rzeczy możliwie znanych fanom SW wydali wcześniej Replikę wozu strażackiego z Rancza Skywalkera.

Hasbro '03: Anakin Skywalker / Lord Vader oraz Snowtrooper

Hasbro.Com
0

Na oficjalnej stronie Hasbro zamieszczono kolejne zapowiedzi nowych figurek 3 3/4" z serii Collection1, które ukarzą się latem tego roku. Jedną z nich jest Lord Vaderze ze zdejmowanym hełmem z Epizodu VI (RotJ), kiedy to tuż prze śmiercią przechodzi ponownie na Jasną stronę Mocy i staje się Anakinem Skywalkerem. Drugą figurką jest "anonimowy" żołnierz imperium, który brał udział w szturmie na bazę Rebelii znajdującej się na Hoth, mowa tu o snowtrooperze obsługującym działko. Podobny zestaw ukazał się w sprzedaży na przełomie 1997/98 z serii Power of the Force - DeLuxe, jeżeli się mylę to przepaszam. Poniżej zamieszczam linki do w/w figurek:

- Lord Vader/Anakin Skywalker (ROTJ)
- Snowtrooper(ESB)

Zapraszamy na Polskiem Forum Star Wars > Kolekcjonerstwo.

Gwiezdne Batony? UPDATE

9

Dziś siedziałem przed telewizorem, kiedy nagle do moich uszu dobiegła znana melodia Johna Williamsa. Okazało się, że to reklama Batonów Star Wars... W środku mają być nalepki ze zdarzeniami z "Ataku klonów" Nalepki można wklejać do specjalnego albumu.
Jeszcze słówko o reklamie: bardzo ładna, z elementami filmu (na przykład walki Yody z Dooku). Jest jednak jedno ale... Premiera "Ataku..." była blisko rok temu. Producenci batoników troszkę za późno obudzili się. Już zrozumiał był batony "Dwie wieże" lub coś takiego... No ale.... bez komentarza.
Jak tylko dowiemy się czegoś więcej - poinformujemy niezwłocznie.

UPDATE(15.02.2003; Yako): Oto adres producenta, którym jest firma Star Foods. Teoretycznie można tam pobrać plik MPG z reklamą TV... Mnie się to jednak nie udało (komunikat o braku pliku na serwerze). Dzięki wielkie dla Grześka!

Gitary z SW

SW.com
0

Fernandes Guitars dodali do swojej kolekcji dwie nowe gitary spod znaku Gwiezdnych Wojen. Gitary wykonane dzięki technologii „malowania komputerowego” kosztują marne $1299.99.Ich liczba będzie oczywiście limitowana. Gitara z Yodą ukaże się tylko w 65 egzemplarzach. Poprzednie gitary z wizerunkiem Szturmowców, oraz z wizerunkiem Dartha Vadera ukazały się w znacznie większym nakładzie: 150 gitar.


Fernandes Guitars wydali również ostatnio kostki do gry z postaciami z Ataku Klonów widoczne niżej. W opakowaniu dostępnym z dwoma różnymi okładkami znajduje się 21 takich kostek.

Informacje o reszcie gitar, oraz zamówienia na nie można składać na stronie Fernandes Guitars.

Klony w czerwcu

SW.com
0

Zapowiadane wcześniej >>> figurki klonów firmy Gentle Giant Studios ukażą się 9 czerwca. Na rynek trafi 5000 egzemplarzy popierś klonów.

Figurki na wolności

Rebelscum
0

Anakin Skywalker: Secret Ceremony '03/#07
Nowa wersja młodego Anakina, zrobiona na podtsawie finałowych scen Ataku Klonów. Anakin ma wyposażony jest w ręke-proteze, miecz świetlny, oraz przypinany efekt sparowania strzału z blastera mieczem świetlnym.R2-D2: Droid Factory Flight '03/#09
Latający Artoo ze scen w fabryce droidów. Wyposażony w przypinane spaliny, oraz dwa miotacze magnetycznych haków.

Barriss Offee: Luminara Unduli's Padawan '03/#12
Figurka Barriss Offee, ze sceny na arenie. Używająca mocy Barriss, wyposażona w miecz świetlny, i przypinany efekt odbicia strzału z blastera.

Boba Fett: The Pit of Carkoon '03/#08
Pierwsza Action Figure z Trylogi od czasu 300setnego wydania. Fett podnosi blaster gdy złapiesz go za plecak odrzutowy. No i posiada doczepianą do blastera blasterową błyskawicę.

Socjalistyczny Yoda...

TDC
4

Wielu z Was pewnie tego nie pamięta, ale również za czasów komunizmu w Polsce można było kupić kolekcjonaria związane z Gwiezdnymi Wojnami. Był to np. Yoda – nakładka na ołówek. Poniżej macie zdjęcie tego „cudaka”.

Master Replicas – pierwszy kwartał 2003

SW.com
2

Pierwszą replkią jaką w tym roku wyda Master Replicans będzie miecz Dartha Maul z Mrocznego Widma. Miecz ten będzie w sprzedaży już od 13 lutego, 9 rano czasu wschodnioamerykańskiego kupić go będzie można na stronie MasterReplicas.com. Replika tego miecza ukaże się tylko w trzech tysiącach kopii.

W związku z popularnością wersji z podpisem miecza Vadera (podpisany przez Dawida Prowse’a i Jamesa Earl Jonesa), oraz miecza Hrabiego Dooku (podpisanego przez Christophera Lee) ukaże się również 1500 mieczy Maula z podpisanem Ray Parka.

W tę wiosnę ukaże się jeszcze:
  • Jedi Training Remote – popularnie zwany zdalniekiem. Urządzenie, które widzieliśmy w Ataku Klonów i Nowej Nadziei, pomagające Jedi w stawianiu ich pierwszych kroków we władaniu mieczem. Ukaże się 3,5 tysiąca kopii.
  • Obi-Wan Lightsaber – miecz używany przez Obi-Wana w Nowej Nadziei. Ukaże się 3,5 tysiąca kopii.
  • Luke Skywalker Lightsaber – utracony wraz z ręką miecz na powierzchni Miasta w Chmurach miecz, używany przez Luke’a w Imperium Kontratakuje. 3,5 tysiąca kopii, oraz 1,5 tysiąca replik z podpisem Marka Hammila.
  • Darth Vader Lightsaber – używany przez Vadera w Imperium Kontratakuje miecz. Ukażę się 2 2,5 tysiącach kopii

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.