Kolekcjonerstwo

Droid pająk deluxe

DARTH VADER
0

Ta figurka może chodzić i strzelać z działa, przypominającego wielkie żądło. Pajęczego droida mogliśmy ujrzeć w "Ataku klonów", walczącego po stronie Separatystów. Fotka jest tutaj.
Brzydki ten droid... :(

Nowe zabawki w sprzedaży ...

DARTH VADER
0

Do sklepów na terenie USA w sprzedaży pojawiły się nowe figurki z kolekcji 1 (Wave 8 i 10). Wszystkie z nich były opisywane we wcześniejszych newsach. Poniżej znajdują się linki, przez które można zapoznać się z poszczególnymi figurkami, ale również można je kupić:

- Star Wars Saga / Episode II Collection 1 (Wave 8)>

- Star Wars Saga / Episode II Collection 1 (Wave 10)>

No cóż. cenny tych figurek są zniechęcające, ale może niedługo trafia one do nas. Poczekamy, zobaczymy.

Zabaweczki z SW czyli Dioramy.

Darth Vader
4

Jeśli nigdy wcześniej nie widzieliscie Dioram zaprezentowanych w magazynie Dengeki Hobby to bez zbędnych komentarzy odsyłam do fotki poniżej.

Dioramy, bo tak nazywają się te figurki, mają bardzo małe rozmiary, a detale nie są tak szczegółowe jak produkty Hasbro. Jednak jeśli chcecie, aby znalazły się w waszej kolekcji to możecie je zamówić ze strony HLJ.com .

Punkty Jedi

Darth Vader
4

Z cyklu zapytaj Rade Jedi zadano pytanie Steve'owi Sansweet'owi : Co robisz z punktami Mistrzów Jedi które znajdują się na odwrocie opakowań zabawek firmy Hasbro?
Maczam w mące, wodzie i zawijam w papier? Strzygę nimi twoją choinkę ? Kiedy robi się bardzo zimno służą mi jako opał ? Ślę ich tysiące do siedziby Hasbro ?
W rzeczywistości jest to chyba najczęściej zadawane pytanie, które ludzie wysyłają do kolumny " Zwiadowca Galaktyki " w Star Wars Insiderze no i do samej firmy. Przedstawiciele Hasbro po ukończonej pracy wiele się głowili aby udzielić interesującej odpowiedzi na to co zrobić z punktami Mistrzów Jedi.
"To zajmie dłużej niż byśmy chcieli", oświadcza Jeff Popper, dyrektor Hasbro od spraw marketingu Star Wars. Firma ma nadzieje, że będzie w stanie ogłosić swoje plany co do tych punktów w nie tak odległej przyszłości , gdyż chcemy dopracować każdy element .
Moja rada, uzbierajcie jak najwięcej punktów z opakowań i poczekajcie, aż wyjaśni się sprawa.

Hasbro idzie na przód

Darth Vader
1

News dostarczony przez Dartha Vadera.
Najnowszą 12" figurką jaką wypuści HASBRO na rynek będzie postać Gamorrean Guarda. Mogliśmy ją ujrzeć w 6 epizodzie STAR WARS (Gammoreanina oczywiście, nie figurkę dop. Kolarz:) czyli Powrocie Jedi. Figurka jest dość ciężka oraz ma przyzwoite artykulacje, a także posiada wiele detali. Jak na 12" jest to jedna z lepszych figurek oferowanych przez HASBRO. Spójrzcie na jak się ona prezentuje :

Gammoreanin foto 1
Gammoreanin foto2
Gammoranin foto 3

Jeśli ktoś z was jest zainteresowany kupnem to możecie sobie zamówić tę figurkę ze strony http://www.kbtoys.com.

Pluszowe zabawki

Rebelscum
8

Rebelscum przedstawił zdjęcia zabawek:

Yoda, Wicket i Jawa

Zabawki są wykonane z pluszu i są całkiem spore - mają 16 cali wysokości (czyli około 40 cm). Z informacji TFN wynika, że figurki takie niebawem pojawią się w sklepach. Czy w Polsce też?

Nowe 12" figurki na 2003 rok

Hasbro.Com
0

Na oficjalnej stronie Hasbro pojawiła się zapowiedz nowych 12" figurek, które będą dostępne w sklepach pod koniec tego roku. W tym rzucie znajdzie się całkowicie nowy wzór figurki Luke Skywalkera w akcji (z Powrotu Jedi). Do sklepów trafi również dwupak z Ewokami, wykonanych ze wszystkimi detalami, wraz z akcesoriami. Kolejną figurką będzie Biker Scout, w tradycyjnej białej zbroi, oraz czarnym uniformie. Figurka ta jest przystosowana do "posadzenia jej" na speeder bike'u. I ostatnią będzie specjalna wersja Yody, zawierać będzie miecz świetlny, jego fotel z Rady Jedi, laskę, efekt Force lightingu, oraz specjalny ekranik do trenowania młodych Jedi (taki jakim Mace Windu testował młodego Anakina Skywalkera w Mrocznym Widmie).

- Luke Skywalker (ROTJ)
- Ewoki (ROTJ)
- Biker Scout (ROTJ)
- Yoda (TPM/AOTC)
- Yoda (TPM/AOTC)

Koszulki z Gulf Wars Episode II...

TDC
3

Pamiętacie tego newsa. Tam prezentowaliśmy „plakat” będący przeróbką jednego z filmowych z AOTC. Tyle, że dotyczył Wojny w Iraku – Gulf Wars Episode II: Clone of the Attack. Tymczasem jak donosi TDC można sobie już zamówić koszulkę z takim nadrukiem. Koszulkę sprzedaje serwis Luckyman, a można ją zamówić tutaj. I jeszcze kilka danych „technicznych”:
GULF WARS EPISODE II
Clone of the Attack
Bawełna 140g/m2
Kolor biały
Nr kat: 025 Rozmiar: L, XL Cena: 29,28 zł!

I jeszcze sama koszulka:
Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.