TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Chewie na śniadanie

2003-05-31 12:48:00 rebelscum.com

Rebelscum.com udostępnia zdjęcie kubka przedstawiającego najbardziej znanego Wookie w całej galaktyce. Kubek ten, przedstawiający bohatera z Klasycznej Trylogii jest całkiem ładny, choć niestety nic nie wiadomo na temat tego, czy będzie go można zakupić u nas w kraju. :(
O kubeczku przedstawiającym głowę Obi-Wana pisaliśmy >>>tutaj.
KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Greedo

2003-05-31 11:20:00 rebelscum.com

Na rebelscum.com pojawiło się zdjęcie figurki rodianina - łowcy nagród z "Nowej nadziei" czyli Greedo. Jest on uzbrojony i gotowy do zastawienia pułapki na Hana Solo w kantynie Mos Eisley. Gdyby tylko mógł strzelić pierwszy... Figurka jest z edycji kolekcjonerskiej. Ma nieźle odwzorowane szczegóły.
KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

O popiersiach cd ... - UPDATE

2003-05-28 22:20:00 Rebelscum

Dokładnie sześć dni temu pisaliśmy o popiersiu Mace'a Windu, link do archiwalnego newsa znajduje się >> TU. Dzisiaj uaktualniamy listę o Mistrza Yodę. Na Rebelscum.Com pojawiło się zdjęcie popiersia Yody z "Ataku klonów". Mistrz Jedi zawsze gotów do akcji. Detale tej statuetki z pewnością zaciekawią nie jednego Fana Star Wars.
KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Star Wars z klocków Lego...

2003-05-27 16:57:00 maskofdestiny.com

Dwa tygodnie temu pewna grupa Fanów skończyła prace nad Bioni Wars. Jest to przekształcenie klocków LEGO – Bionicle w znane motywy oraz postacie z Gwiezdnej Sagi. Na maskofdestiny.com ukazały się zdjęcie tegoż zestawu. Sprawdźcie sami :



Jak widać Fan potrafi wszystko. :)
KOMENTARZE (3)

Kolekcjonerstwo

Hasbro '03: Nowe figurki z AOTC - UPDATE...

2003-05-26 21:36:00 Rebelscum

Dzięki rebelscum.com mamy możliwość obejrzenia zdjęć kilku nowych figurek z Ataku Klonów. Jest to Padmé Amidala ze sceny sekretnego ślubu z Anakinem na planecie Naboo zdjęcie 1, zdjęcie 2 oraz Rycerz Jedi Coleman Trebor (który zginął z ręki Jango Fetta w AOTC) zdjęcie 1, zdjęcie 2.

Figurki są fantastycznie wykonane, bardzoe przypominają postacie z filmu, no może poza, hmm Amidalą . Zapewne zauważyliście nowy design blistera (ciekawy, nie powiem).
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Prom Imperium

2003-05-26 20:40:00 entertainmentearth

Na entertainmentearth.com można nabyć Prom Tydirium, który pojawił się w Powrocie Jedi. Pojazd jest kapitalnie odwzorowany. Posiada fantastyczne detale. Istnieje możliwość rozłożenie płatów (skrzydeł), otworzenie kokpitu (mającego miejsce na 2 figurki) oraz ładowni, a także wysuwania rampy. Niestety cena jest straszliwie zniechęcająca :(. Zabawka kosztuje 109.99$.
KOMENTARZE (1)

Kolekcjonerstwo

Target Exclusives

2003-05-24 21:38:00 Hasbro

Na stronach Hasbro i StarWars.com pojawiły się zapowiedzi kolejnych ekskluzywnych figurek, tym razem związanych z bitwą o Endor: 12" księżniczka Leia na Speeder Bike'u.
3 3/4" A-wing Starfighter z pilotem
(zdjęcie A-Winga powinno się pojawić wkrótce).

Zabawki mają trafić do sprzedaży w USA na przełomie października/listopada tego roku. W serii "Target Exclusives" znajdują się ponadto: E4 Death Star Set (z Death Star Trooperem)
E2 Jedi Arena Set (z Battle Droidem)
Hoth Invasion Set (z Rebelianckim żołnierzem)
Endor Patrol Set (z Imperial Scout Trooperem)
o czym informowaliśmy w sierpniu zeszłego roku.

UPDATE: Goście z Rebelscum wypatrzyli na eBay'u zdjęcia tego A-winga: pierwsze
drugie
trzecie

KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Popiersie Mace'a Windu i ...

2003-05-22 19:40:00 Rebelscum

Na Rebelscum zaprezentowano kolejne popiersie z Gentle Giant Studio przedstawiające postać Mistrza Mace'a Windu.
Poniżej prezentujemy spis wszystkich postaci jakie się ukazały i ukażą z Gentle Giant Studio:

- Anakin Skywalker
- Boba Fett
- Biker Scout
- Chewbacca
- Clone Trooper
- Clone Captain
- Clone Commander
- Clone Lieutenant (2003 Summer Convention Exclusive)
- Count Dooku
- Darth Vader
- Darth Vader (MasterCard Limited Edition)
- Gamorrean Guard
- Grand Moff Tarkin
- Jango Fett
- Mace Windu
- Obi-Wan Kenobi
- Padmé Amidala
- Royal Guard
- Stormtrooper
- TIE Fighter Pilot
- Yoda*
- Zam Wesell

KOMENTARZE (3)

Kolekcjonerstwo

Figurki z Clone War.

2003-05-20 22:00:00 Rebelscum

Rebelscum ujawnia fotki tylnych opakowań (blistrów) od figurek z serialu animowanego Clone War, który ukaże się pod koniec tego roku. Jest to Sith oraz komandor armii Separatystów czyli Asajj Ventress Asajj Ventress, oraz odział klonów Clonetroopers. Z niecierpliwością czekam na serial. Podobno Hasbro Polska potwierdziło, że figurki z serii Clone War pojawią się u nas. Pożyjemy, zobaczymy.
KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Oddziały Imperium

2003-05-20 21:44:00 Rebelscum

Na rebelscum.com ukazały się zdjęcia przedstawiające Multi Pack figurek kilku znanych postaci Galaktycznego Imperium. Jest to Darth Vader Darth Vader bazujący na modelu Emperor's Wrath Emperor's Wrath , różniący się jedynie efektem błyskawicy. W zestawie znalazł się również Szturmowiec, mający 10 punktów zgięcia Stormtrooper , Pilot At-St At-St pilot, a także droid R4-I9 służący do napraw na Gwieździe Śmierci R4-I9 . Pack wzbogacona jeszcze o kilka akcesorii jak droidy z Gwiazdy Śmierci Death Star droids oraz działo imperialnych Imperial Gun. Całość kosztuje 19.99 $. Pojedynczo figurki kosztują 5.99 $. Jeśli chcieli byście zakupić owe figurki to polecam kupić zestaw, gdyż wychodzi taniej i dostajemy dodatkowe akcesoria.
KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

Modele do sklejania - UPDATE

2003-05-17 23:30:00 Count-Dooku

Oddaję klawiaturkę Hrabiemu Dooku:

Dzisiaj w poznańskim Auchan`ie natrafiłem na modele do sklejania z "Gwiezdnych wojen". Dostępne były wersje:
- mniejsze za 50 zł: Naboo fighter, oraz kilka statków Federacji Handlowej (na jednym stojaku)
- większe w cenie 100 zł: Podracer Anakina i czołg Federacji Handlowej.
Całość wygląda na bardzo szczegółową i zrobioną z dbałością, szczerze jestem pod wrażeniem. Niestety firmy nie zanotowałem, jeśli dowiem sie czegoś wiecej, to dam znać.
Dzięki za info!

UPDATE: Andaral za Rebornem
Pisze tego maila w odpowiedzi na wasz news o modelach w supermaketach. Dużo modeli z Gwiezdnych Wojen (za niską cenę !!) można zamówić równiż na stronie : www.atakmodel.com.pl. Modele można obejrzec wybierając Menu -> Katalog-> AMT ->SF.
KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Miecz Mace'a Windu

2003-05-14 21:50:00 Darth Vader

Na oficjalnej starwars.com ukazała się oficjalna replika miecza Mace'a Windu z Ataku Klonów. Jest to limitowana edycja i kosztuje ona 349 $.

Jeśli macie troche chęci oraz fantazji to poroponuje wykonać ją sobie samemu. To od waszej finezji twórczej zależy co do niej dodacie. Prawdziwy Rycerz Jedi / Sith wykonuje swoją rekojeść samemu. Po wiecej informacji zapraszam na jedi-academy.com.
KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

Nowa figurka R2...

2003-05-13 20:28:00 DATRH VADER za Rebelscum

Rebelscum.com udostępniło zdjęcie nowej figurki R2-D2, które znajdziecie tutaj . Droid ten ma 2 silniki odrzutowe, znajdujące się na jego "nogach". Posiada również magnetyczny przewód. Dzięki temu R2 może latać i razić prądem. Patrząc na zdjęcie... coś nie tak ma z kopułką, ale i tak wygląda całkiem nieźle.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Dioramy - nowa seria

2003-05-09 20:37:00 DATRH VADER za Rebelscum

Na rebelscum.com pojawiły się zdjęcia nowej serii Dioram, czyli małych figurek z "Gwiezdnych wojen". Tym razem to nie tylko popularne postacie z Sagi ale i pojazdy. Spójrzcie sami :

Darth Vader i Szturmowcy
R2-D2 & C-3PO
AT-AT
Sokół Millennium
X-Wing


Jak na małe statuetki to detale prezentują się dość imponująco, aczkolwiek ten AT-AT troszkę za wysoko podniósł nogę...
KOMENTARZE (1)

Kolekcjonerstwo

Figurkowe nowości...

2003-05-08 11:52:00 Rebelscum.com

Na Rebelscum.com pojawiła się informacja o nowej figurce z serii Classic Collectors Series - Luke Skywalker z mieczem świetlnym i kulą treningową. Opis figurki ze strony: W czasie lotu na Alderaan, Obi-Wan Kenobi zaczyna trenować swojego nowego ucznia, Luke'a Skywalker'a, w posługiwaniu się Mocą. Dzięki hełmowi, który zakrywa mu oczy, Luke uczy się jak poczuć Moc wokół siebie i dzięki przeczuciom bronić się przed atakami kuli treningowej. Poniżej kilka zdjęć figurki:
Luke Skywalker
Zafoliowana figurka
Więcej zdjęć znajdziecie tu.

Mini popiersie Anakina Skywalkera z E2, to chyba gratka dla dziewczyn, które lubią takich przystojniaków:). Figurka została wykonana przez Gentle Giant Studios i jest naprawdę bardzo ładna. Odnośnik do zdjęcia znajdziecie tu.
KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Lord Vader z Applause

2003-05-05 14:47:00 Rebelscum

Rebelscum prezentowało zdjęcia figurki z EU Star Wars firmy Applause. Pierwszą postacią jaka się ukazała jest Lord Vader z Classic Collectors Series. O ile przypomina scenę z ANH, to szczegóły i zdejmowalny hełm pochodzą z TESB. W każdym razie jest to niezły okaz dla każdego kolekcjonera.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Nowe papierowe modele

2003-05-04 20:35:00 Reborn

Pamiętacie strone z papierowymi modelami?. Znalazły się tam nowe wzore papierowych modeli, przedstawiające Y-Winga i Sokoła Millennium.
KOMENTARZE (3)

Kolekcjonerstwo

Figurka Mace’a Windu

2003-05-04 11:52:00 DATRH VADER za Rebelscum

Najnowszym produktem firmy Hasbro jest figurka Mace’a Windu. Teraz dane jest nam mieć całkowitą kontrolę nad nią: Zdjęcie 1.
Ta wersja Mistrza Jedi z Ataku Klonów pozwala ustawić miecz świetlny w dowolnej pozycji, dzięki gałce która znajduje się na plecach figurki.
Zdjęcie 2.
Zdjęcie 3.
Opakowanie.

Figurka wygląda całkiem nieźle...
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Han i Yoda - Unleashed

2003-05-04 00:00:00 DARTH VADER za Rebelscum

Na Rebelscum prezentowano zdjęcia najnowszych figurek z serii Unleashed. Są nimi Yoda i Han Solo. Figurki prezentują się znakomicie. Dzięki kapitalnym detalom wyglądają one jak żywe. Niestety jest znikoma szansa, że ukażą się one w polskich sklepach.

- Han (ANH) & Yoda (AotC)
KOMENTARZE (9)

Kolekcjonerstwo

Japońskie figurki

2003-05-01 16:56:00 DARTH VADER

Teraz kolekcjonerzy mogą odtworzyć sobie scenę z Imperium Kontratakuje dzięki ekskluzywnej japońskiej kolekcji Kubricka - Bounty Hunters. Te sześć figurek tworzy pierwszą serię nowej linii zabawek. W jej skład wchodzą: Dengar, IG-88, Boba Fett, Bossk, 4-LOM, i Zuckuss.
Zobacz zdjęcie
Zerknijcie również na kolekcję z Nowej Nadziei, w której znajdują się: R2-D2, Chewbacca, Luke oraz Księżniczka Leia:
Pierwsza fotka
Druga fotka

Te zabawki wyglądają jak figurki z klocków Lego... hmmmm... Konkurencja dla firmy produkującej klocki?
KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

Popiersie Jango Fetta

2003-05-01 10:51:00 DARTH VADER

Oto jak prezentuje się popiersie łowcy nagród, dawniej mandaloriańskiego wojownika Jango Fetta.: Zdjęcie

Jeszcze nigdy nie widziałem tak dobrze wyglądającej zbroi.
KOMENTARZE (6)
Loading..