Kolekcjonerstwo

Kolekcje Fanów

18

W dniu dzisiejszym prezentujemy drugą kolekcję całego stuffu gwiezdnowojennego jaki znajduje się w posiadaniu Maćka aka M@ski ze Szczecina. Jest ona trochę odchudzona, ponieważ trzeba było sfinalizować zakup najnowszego nabytku, jakim jest pancerz szturmowca w skali 1:1, o którym będziemy pisać niedługo. Więcej o Maćku i nie tylko o nim, możecie dowiedzieć się wchodząc na stronę TCA.Kolekcja Maćka -M@ski- ze Szczecina

Clone Wars: Jedi Army - 3 3/4"

Rebelscum.Com
2

Na Rebelscum zaprezentowano trójpak z nowej linii Hasbro - Clone Wars, w którym znajdują się trzy figurki Rycerzy Jedi. Z tego co jest nam wiadomo, taki zestaw lub pojedyńcze figurki mają być dodawane do limitowanej edycji gry Jedi Knight - Jedi Academy. Poniżej znajdziecie linki do awersu i rewersu amerykańskiego blistera:

- Awers
- Rewers

Kolekcje Fanów - Pierwsza odsłona

21

W odpowiedzi na newsa z dnia 19 czerwca, otrzymaliśmy pierwsze fotki kolekcji figurek i pojazdów z Gwiezdnych wojen jakie posiada w swoich zbiorach Jacek "Heks" z Bydgoszczy. Poniżej znajdują się linki do "dużego formatu", zapoznajcie się bo jest z czym:

Kolekcja Jacka "Heks'a" z Bydgoszczy

Zbiory Fanów

12

Ostatnio zauważyłem, że na Rebelscum coraz więcej Fanów z Polski prezentuje swoje kolekcje Figurek 3 ¾” oraz 12” z Hasbro jakie posiadają w swych zbiorach. Szczerze mówiąc trochę im tego pozazdrościłem, mowa o Relelscum i tu chciałbym skierować swą prośbę do Was, jeżeli macie ochotę podzielić się i pokazach swą kolekcję innymi fanom proszę o nadsyłanie fotografii swych kolekcji (max. 0.5 Mb) na mój adres: andaral@gwiezdne-wojny.pl, a zostanie ona zaprezentowana na Bastionie. Do listu proszę dołączyć następujące informacje: Imię, Nazwisko, Nick oraz z jakiego miasta pochodzicie

"SOTE" z Micro Machines

Rebelscum.Com
14

Na rebelscum.com ukazały się zdjęcia zestawów Shadows of the Empire firmy Micro Machines. Zostały one wydane w 1996 roku, czyli w okolicach premiery gry oraz książki Cienie Imperium (Shadows of the Empire). Każdy zestaw składa się z kilku małych figurek. Pierwsza kolekcja zawiera droidy oraz cyborgi ( Darth Vader, Asp, statek IG-88, Guri, Stinger). druga złych myślicieli oraz pojazdy (Imperator Palpatine, Książe Xizor, statek Virago, jeźdźca na swoopie), a trzecia głównych bohaterów serii ( LEEBO, Luke Skywalker, Dash Rendar oraz jego Outrider). Cena każdego zestawu to 5.99$ czyli ok. 30zł. Jako bonus dołączono książeczkę wprowadzającą czytelnika w wielką przygodę. Miło jest popatrzeć na te małe statueki, szczególnie na swojej Star Warsowej półce.

Xizor

rebelscum.com
0

rebelscum.com udostępniło zdjęcie figurki Księcia Xizora czyli zarządcę podziemnego imperium Black Sun z książki "Cienie Imperium" (Shadows of the Empire). Zabawkę możecie zobaczyć tutaj.
Seria ta pojawiła się w 1996 roku. Z biegiem lat figurka nic nie straciła ze swojej dokładności. Detale Xizora prezentują się znakomicie.
Figurka stanowi smakowity kąsek dla kolekcjonerów.

Clone War - multi-pack

Hasbro
1

Późnym latem Hasbro ma zamiar wypuścić nowe figurki oparte na wielkiej Wojnie Klonów między Galaktyczną Republiką a Separatystami z serialu Clone War, który ukaże się na stacji Cartoon Network pod koniec tego roku. Każdy multi-pack wzbogaca kolekcje Fana o klika figurek tego samego rodzaju. Zalicza się to jako seria DELUXE. Jednakże w przeliczeniu dostajemy klika figurek w o wiele niższej cenie niż gdybyśmy kupowali je osobno.
Firma planuje wydać zestaw na przełomie czerwca / lipca 2003. W każdym packu znajdują się 3 figurki. Planowane zestawy jakie będziemy mogli nabyć to:
armia Klonów,
droidów oraz
wyrzutania rakiet z Droideką .
Wszystkie zestawy w cenie 9.99$, czyli około 50 zł.
Więcej zdjęć:
armia klonów,
armia droidów,
Droideki.
Figurki prezentują się wyśmienicie. Już nie mogę się doczekać samego serialu, który już niebawem pojawi się na stacji Cartoon Network (może również u nas!!!)

Pij z Vaderem ...

Rebelscum.Com
2

Na Rebelscum.Com ukazało się zdjęcie kubka samego Mrocznego Lorda Sith DARTHA VADERA. Jest to jedna z pierwszych rzeczy kolekcjonerskich jakie kiedykolwiek powstały. Kubek stworzono w 1977 roku czyli w okolicach premiery Nowej Nadziei. Niejeden Fan chciałby pić z głowy Dartha Vadera.

Pij mleko, a będziesz ...

Rebelscum.Com
8

Pij mleko.. to nieznaczny że, Bastion przyłączył się do kampanii reklamowej popierającej picie mleka przez dzieci i młodzież, ale również nieznaczny że jej nie popieramy, wręcz odwrotnie, jesteśmy wszyscy ZA i mówimy jednogłośnie - Pij mleko, będziesz .. wielkim Jedi !!.
Na Rebelscum.Com pojawiły się dwa kubki, które śmiało bardziej by przemówiły do odbiorców kampanii reklamowej picia np. mleka, a są nimi kubki przedstawiające głównych bohaterów klasycznej Trylogii (ST), do jakich na pewno należą:

- Księżniczka Leia oraz ...
- Luke Skywalker

Figurki z Jedi Academy

TFN
6

Wydawca gry Jedi Knight 3: Jedi Academy, czyli Activision ma zamiar wypuścić limitowaną edycję swojego produktu z jedną z trzech figurek z gry, które można zobaczyć tutaj. Szkoda, że tylko 1 figurka będzie dołączona :( . Niestety jest znikoma szansa, że ta wersja gry trafi do naszego kraju, gdyż to wydanie ma objąć jedynie tereny Azji i Pacyfiku :(

O grze Jedi Academy piszemy w tym newsie.

Kolejny kubek fana

rebelscum.com
5

Jednak nie tylko kubki (>>>>) są dziś w modzie. George Lucas chcąc na planie mieć zawsze świeżą i zimną kawę musiał wymyślić kubas z jakąś postacią z Gwiezdnej Sagi. Na rebelscum.com pojawiła się fotka owego kuflo-kubka. Jest on w kształcie głowy Chewiego. W rezultacie jest to najbardziej potrzebny element ekwipunku dzisiejszego reżysera. ;)

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.