Kolekcjonerstwo

Hoth Pack

galactichunter.com
7

Na galactichunter.com pojawiły się fotki nowego zestawu Hasbro. Znalazły się w nim postacie z 5 Epizodu Star Wars takie jak: księżniczka Leia, Luke Skywalker, Chewbacca, R3-A2 oraz Tautan. Zestaw pojawi się w USA 3 wrzesnia i będzie kosztował ok. 20$ czyli ok. 80zł.

Nowe zestawy Hasbro

galactichunter.com
5

3 sierpnia Hasbro ma zamiar wypuscic nowe zestawy Star Wars na rynek. Będą to 2 packi składające się z kilku figurek, opierających się na scenach z filmu.


Pierwszym zestawem będzie wojenne pomieszczenie Geonosian z Ataku Klonów (Geonosian War Room). Znalazły się w nim takie postacie jak Hrabia Dooku z holoprojektorem Gwiazdy Smierci, San Hill z galaktycznego Klanu Bankowego oraz przywódca Geonosian Poggle the Lesser.


Nastepny pack figurek to skladająca się z kilku zestawów Rada Jedi z Mrocznego Widma (Jedi Council). Pierwszy z nich ukaze się już w przyszłym miesiącu. Będzie on zawierał 3 Mistrzów Jedi. Mace`a Windu, jedno okiego Evena Piella oraz Oppo Rancisisa z ogonem i dodatkową parą ramion.

Wszystkie zestawy będą kosztować ok. 17$, czyli ok. 70zł.

Figurki z AOTC

rebelscum.com
5

Rebelscum.com informuje o pojawieniu się Bootlegu (nieoficjalnego zestawu) figurek z Ataku Klonów. Znajdują się w nim takie postacie jak: Obi-Wan, Hrabia Dooku, Anakin Skywalker, Jango Fett i Mace Windu. Takie figurki dostępne są na terenie Chin, południowej Ameryki oraz wschodniej Europy. Po blisterze oraz jakosci wykonania niektórych figurek i dołączonych broni, można powiedzieć, że nie jest to orginalny zestaw. Jeśli ktos był by jednak zainteresowany to zapraszam na Ebay. Można tam wylicytować ten zestaw, który jest obecnie w cenie 20$, w przeliczniu ok. 80zł.

Figurki Hasbro

rebelscum.com
4

Na rebelscum.com ukazały się zdjęcia nowej kolekcji figurek Hasbro. Znalazły się w niej takie postacie jak Imperator Palpatine (ROTJ), Lt. Dannl Faytonni (czyli C3PO bez zbroi - Anthony Daniels z klubu Outlander na Coruscant w AOTC), Luke Skywalker (ANH), Darth Vader (ANH) oraz WA-7 (kelnerka, która pojawiła się w jadalni Dextera w AOTC).

Nasi w galerii na Rebelscum

Rebelscum.Com
9

Jakiś czas temu na Bastionie zaczęliśmy prezentować kolekcje figurek i nie tylko, jakie posiadają w swych zbiorach polscy fani. Pomysł ten zrodził się w mojej głowie jak zobaczyłem na Rebelscum kolekcję fana z Polski, a mianowicie mowa tu o Adamie Plucińskim ze Szczecina i tak oto pozazdrościłem Rebelowi tego pomysłu i to samo zrobiłem na Bastionie. Oto lista naszych fanów, których kolekcje zostały zaprezentowane na Rebelu:

- Adam Pluciński - Szczecin
- Jacek ‘Heks’ J. - Bydgoszcz
- Maciek ‘TK-2791’ Skawiński - Szczecin
- Przemek ‘Przemas’ Orman - Łódź

Hasbro kontratakuje

Hasbro
2

Na przełomie października i listopada do sklepów w USA trafi nowa kolekcja figurek Star Wars Hasbro. Znalazły się w niej takie postaci jak: Bail Organa z hologramem Obi-Wana (AOTC), Szturmowiec konceptu McQuarrie (niewykorzystany pomysł z Trylogii), Imperialny dygnitarz Janus Greejatus (ROTJ), Padme Amidala w sukni z Tatooine (AOTC).
Na wrzesień i październik planowane jest wydanie packu figurek przedstawiających sceny z filmu. Jest to pomieszczenie wojenne Geonosian z AOTC gdzie znaleźli się Nute Gunray, Passel Argente i Shu Mai. Następną pozycją jest Rada Jedi w skład której wchodzą figurki przedstawiające Depa Billaba, Yaddle i Yarael Poof.


UNLEASHED – Anakin Skywalker.

TK-2791
10

Seria figurek Star Wars UNLEASHED cieszy się na całym Świecie bardzo dużą popularnością, można śmiało powiedzieć że, Fani wręcz szaleją za nimi. Dzisiaj prezentuję kolejną postać z Epizodu II, jest nią figurka przedstawiająca Anakina Skywalkera podczas bitwy na Geonosis. Wszystkie prezentowne figurki pochodzą z kolekcji TK-2791 (Darth M@ski) ze Szczecina.
PS. Zapraszam wszystkich Fanów-Kolekcjonerów do przesyłania zdjęć swoich kolekcji figurek 3 3/4" i całej reszty stuffu na mój adres: andaral@gwiezdne-wojny.pl (maxymalna wielkość przesyłki do 3,5 MB).

Figurki z Wojen Klonów ...

Hasbro
16

Serial animowany "Wojny Klonów" pojawią się już pod koniec roku na stacji Cartoon Network. Nie inaczej jest z figurkami. Pierwsza kolekcja trafi na pułki sklepowe w USA na przełomie października/listopada. W pierwszej rzucie fani w Stanach będą mogli kupić figurki z serii Clone Wars przedstawiające: Mistrza Jedi Mace’a Windu, Rycerza Jedi Obi-Wana Kenobi, Łowcy Nagród Durge’a oraz Mroczną Sith Asajj Ventress.

Leia na stosie

14Pare dni temu odwiedziłem gdański Auchan. Zobaczyłem w nim pełen stosik zapakowanych figurek Lei w ceremonialnej sukni (CEREMONIAL DRESS). Blistery były troche zniszczone. Cena jednej sztuki wynosi 25zł.

Multi-Packi z serii Clone Wars

Hasbro.Com
2

Na stronie amerykańskiego Hasbro zamieszczono zdjęcia pięciu różnych multi-packów z serii Clone Wars, które dopiero ukarzą się w sprzedaży. Na zdjęciach prezentujemy na czym polega różnica w danym multi-packu.

Nowa strona Hasbro !!

Hasbro.Com
6

Z dniem dzisiejszym możemy podziwiać "nową" stronę Hasbro, jest ona dużo ładniejsza niż poprzednia. Ciekaw jestem kiedy Hasbro Polska zmieni swą ochybną, pro-niemiecką stronę, gdzie powróci na swoje miejsce dział z Star Wars i powstanie sklep internetowy dla fanów z Polski ??

Zapraszam do udziału w nowym wątku na Forum na temat Hasbro Polska.

Kolekcje Fanów

16

Dzisiaj prezentuję "Mega Kolekcję" stuffu jaką posiada Jakub - darth_kisiel z Łodzi. Jest to już czwarta odsłona z serii Kolekcje Fanów.Kolekcja Jakuba – darth_kisiel - z Łodzi

Kolekcje Fanów

15

Prezentacja kolejnej, trzeciej, kolekcji całego stuffu gwiezdnowojennego jaki posiada w swoich zbiorach Przemek aka Przemas z Łodzi.Kolekcja Przemka -Przemasa- z Łodzi

Kubek SOTE

rebelscum.com
4

Ukazało się już wiele gadżetów na podstawie książki Cienie Imperium. Jednym z nich jest kubek, który pojawił się w limitowanej edycji. Na zewnątrz naczynia wyrzeźbiono tytuł tej kultowej książki.
Oto odnośniki do wcześniej opisywanych kubków:
Darth Vader
Chewie
Tusken Raider
Obi-Wan

Nowy Boba Fett

Rebelscum.com
8

Na przełomie wakacji ma ukazać się nowa figurka najsławniejszego łowcy nagród w całej galaktyce, czyli Boby Fetta. Bazuje ona na wersji POTF (POWER OF THE FORCE) ale cała pomalowana jest na srebrno i broń ma przyczepioną na stałe.
Taka figurka stanowi nie lada gratke dla kolekcjonerów.

Mini pojazdy

Rebelscum.com
4

Na rebelscum.com pojawiło się kilka zdjęć pojazdów z Gwiezdnej Sagi, zbudowanych z klocków LEGO.
Jest to:

- Sokół Millenium (86 części)
- Imperialny At-At (96 części)
- Kanonierka klonów (102 części)
- Mtt Federacji (99 części)
- Y-wing

Jako bonus, każdy zestaw zawiera odpowienią ilość części do zbudowania Y-winga, więc jeśli chcecie mieć 5 pojazd do kolekcji to wymagane jest kupno wszystkich 4).
Każdy zestaw (czyli pojedyńczy pojazd) kosztuje 6.99 $ czyli ok. 32zł.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.