Kolekcjonerstwo

Nowy Yoda i Klon

Rebelscum.com
6

Na RebelScum.com pojawiły się zdjęcia nowych figurek Yody i Clonetroopera. Stary Mistrz Jedi został wydany w edycji świątecznej, będzie on dostępny w przyszłym miesiącu dla członków Fan Klubu. Nowy Clonetrooper to jedynie figurka z wersji Sneak Preview pomalowana na srebrno. Na razie nie wiadomo gdzie będzie można zakupić Klona.

Darmowa walizka do modelu

Rebelscum.com
0Jeżeli posiadacie jakieś modele firmy Code 3 Collectibles to sprawdźcie ich opakowania, być może znajdziecie tam ciekawą ofertę. Wypełniając specjalny kupon kolekcjonerzy mogą otrzymać darmową walizkę z dodatkami do modelu Sokoła Millennium, oszczędzając tym samym na wydatku 50$ (ok. 200zł). Oferta trwa do 30 września. Zamówienia na Sokoła możecie składać tutaj.

Kolekcje Fanów - MrFett

MrFett
16

Po krótkiej przerwie wznawiam prezentację kolekcji stuffu gwiezdnowojennego fanów. Dzisiaj przyszła pora zaprezentowania kolekcji Kacpra aka MrFett.

Kolekcja Kacpra Stanickiego „MrFett” z Częstochowy.

Polski sklep Lego

Darth Mati z SWE
1

Pod tym adresem znajduje się polski sklep internetowy LEGO. Można w nim zamówić zestawy z Gwiezdnych Wojen. Większość z nich jest dość droga, ale znalazły się i takie, których cena nie jest zbytnio wygórowana.

Prototypy

GH.com + mój stuff
5Na GalacticHunter.com pojawiły się zdjęcia prototypu figurki Wampy. Nie jest jeszcze całkowicie dopracowany, ale detale jakie na razie posiada są znakomite.Wampa trafi na sklepowe półki w USA na początku 2004 roku, cena na razie nie jest znana.

Będąc już przy prototypach prezentuje zdjęcia kilku figurek we wczesnej fazie produkcji. Jest to Anakin z ROTJ (POTF 2), Darth Vader (POTF 2), Imperator Palpatine(POTF 2), duch Obi-Wana z ROTJ (POTF 2) oraz Admirał Thrawn - EU (POTF 2).

Nowa figurka Hasbro

GH.com
2

GalacticHunter.com pokazało zdjęcia nowej figurki Hasbro, która ma się ukazać w okresie końca 2003 - początku 2004 roku i ma kosztować 10$. Jest nią Kitik Keed'kak, który pojawił się w barze Kantyny Mos Eisley w Nowej Nadziei. Kitik jest jedną z trzech figurek, które można skompletować w zestaw. Dodatkowe figurki jakie będzie można zakupić do zestawu to Wuher(barman) oraz Dr Evazan.

Star Wars LEGO

Shop.Lego.com
10

Na początku 2004 roku w USA ma ukazać się nowy zestaw Lego z Gwiezdnych Wojen. Jest nim X-Wing wraz z chatką Yody na Dagobah. Cały zestaw składa się z 563 części i będzie kosztował ok. 50$ (czyli ok. 200zł). Postacie jakie się w nim znalazły to Luke, Yoda oraz R2-D2.

Kolekcje Fanów

13

Dzisiaj prezentuje kolekcje Gwiezdno Wojennego stuffu Mateusza „Stridera” z Suchego Lasu (koło Poznania). Jest to piąta odsłona z serii Kolekcje Fanów.

Czyżby nadeszła moda na Miecze Świetlne ??

Lord Vader
16

Po konwencie Alderaan 2003 zapanowała „moda” na posiadanie własnego miecza świetlnego. Większość fanów, którzy padli ofiarą tego nowego trendu, zaczęło szukać w sieci planów i sklepów z light saberami, ale nie jest to takie proste. W Polsce, jedynym sklepem, w którym można nabyć replikę miecza jest Fanatyk, ale niestety cena robi swoje i jak na razie niewielu fanów stać na taki zakup gadżetu. Większości fanom pozostało szukanie w sieci planów technicznych mieczy w skali 1:1. Ale jeżeli kogoś interesują trochę inne modele mieczy świetlnych. To zapraszamy na stronę Parks Sabers, gdzie zaprezentowanie dość duży wybór alternatywnych mieczy świetlnych. W sumie jest 12 modeli i wzorów, ale można też tam zobaczyć repliki innych rzeczy. Cenę mieczy świetlnych przemilczymy, ponieważ można doznać szoku (niczym Yako po mojej kawie w drodze na Alderaan) bo nawet jak na USA ta cena jest dość duża i zaczyna się ona od ok. 250$.

Nowe zestawy figurek

TFN
13Na TFN ukazały się zdjęcia nowych zestawów Hasbro z serii Clone Wars. Są to figurki opisywane przeze mnie wczesniej, czyli Anakin, Yoda i ARC trooper do których dodaną bonusową figurkę Clonetroopera. W każdym z tych zestawów znajduje się inna wersja Klona (porucznik, komandor i zwykły żołnierz). Na dzień dzisiejszy nic nie wiadomo na temat ceny oraz daty wydania.

Prezentacja Wizard World Chicago

Hasbro.com
4

Nie dawno odbył się konwent w San Diego. Zaprezentowano na nim takie figurki jak: Obi-Wan Kenobi z nocnego klubu Outlander na Coruscant, Elan Sleazebaggano, Ayy Vida z nocnego klubu Outlander na Coruscant, Kit Fisto (Clone Wars), Seasee Tiin (Clone Wars), Hoth-trooper (Adas trochę podobny do Ciebie), R-3PO, Luke Skywalker (atak na Hoth), Wampa (deluxe), Generał Rieekan, Luke w jaskini Wampy oraz C-3PO.


Wszystkie figurki będą dostępne w sklepach w okresie końca 2003 - poczatku 2004 roku.

Popiersia Gentle Giant

galactichunter.com
7

10 sierpnia odbył się Comic-con w San Diego. Firma Gentle Giant zaprezentowała swoje najnowsze popiersia, które mają się ukazać w 2004 roku. Są nimi Darth Vader, Pilot-klon, Tarkin, Greedo oraz scout trooper.


Dalsze plany firmy Gentle Giant to wydanie popiersia Sandtroopera, Chewiego (z Klasycznej Trylogii lub z E3), Dartha Maula, Luke`a, Lei oraz Hana

Zabawki Clone Wars

rebecscum.com
6

Nie długo na pułki sklepowe trafią nowe figurki z serii Clone Wars. Rebecscum.com udostępnia ich zdjęcia.


Anakin Skywalker dobrze przygotowany do udziału w wojnie oraz do pilotowania swego Jedi Starfightera.


Yoda jeden z najpotężniejszych wojowników w całej galaktyce.


Specjalne jednostki wyszkolone przez samego Jango Fetta, żołnierze ARC pierwszy raz pojawiają się w Wojnach Klonów podczas obrony Kamino. Jest to specjalny regiment komandosów o nazwie „Alpha” pod dowódctwem Obi-Wana i Anakina.

Nowe zestawy Hasbro

rebecscum.com
0

Na rebecscum.com pojawiły się zdjęcia nowych zestawów Hasbro.


Jest to kolejny pack wojennego pomieszczenia Geonosian, w którym znaleźli się Nute Gunray, Shu Mai oraz Passel Argente.


Następnym zestawem jest kolejny pack Rady Jedi, pojawiły się w nim takie postaci jak Yarael Poof, Depa Billaba i Yaddle.

Greedo

TFN
4

12 listopada Gentle Giant ma zamiar wydać popiersie Greedo z Nowej Nadziei. Jak poprzednie wyroby tej firmy, tak i tym razem Rodianin ma kapitalnie odwzorowane detale twarzy oraz ubrania.

Nowy zestaw LEGO

TFN
4

W internetowym sklepie LEGO możemy zamówić nowy zestaw. Jest nim miasto w chmurach (Cloud City). Znajduje się w nim 7 figurek, między innymi Darth Vader, Boba Fett, Lando, Luke i Leia. Jednak cena zestawu jest zniechęcająca, kosztuje on ok. 100$. Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem to możecie go zamówić tutaj. Zestaw ma się pojawić w październiku.

Hasbro na 2003

galactichunter.com
1

Na galactichunter.com pojawiły się zdjęcia Sandcrawlera, którego Hasbro ma zamiar wydać w 2003 roku. Oprócz pojazdu w pudełku znajdziemy 2 figurki. Jest to Jawa z serii POTF 2 (podobny do Jawasa na bestii Ronto) oraz RA droid (przypominający Death Star droida z POTF2).

Poprawiony Luke

rebelscum.com
1

Rebelscum.com donosi o pojawieniu się małego błędu w dotychczasowej wersji figurki Luke`a Skywalkera (Throne Room Duel). Stara figurka miała czarną rękawice na lewej dłoni. Nie dawno w sklepach pojawiła się poprawiona wersja. Rękawica Luke`a jest teraz na prawej ręce, czyli tak jak Skywalker miał w Powrocie Jedi.

CD Komiksy i Przewodniki

TK-2791
11

Mamy książki, komiksy i przewodniki papierowe, następnie w formie elektronicznej, zwane e-bookami, czyżby teraz teraz nadszedł czas na Digital Comic i Dogital Essential ?? No cóż na zachodzie jest on bardzo popularny wśród fanów, którzy również przerabiają oryginalne papierowe wydania i przenoszą je na płytę CD. Nasi fani nie są gorsi i również posiadanją w swoichzabiorach te undergroundowe wydania komiksów i przewodników w swoich kolekcja. Prezentowane komiksy pochodzą z kolekcji TK-2791 ze Szczecina.
Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.