Kolekcjonerstwo

Animowane figurki z Clone Wars

TFN
13

Premiera Wojen Klonów na Cartoon Network już 10 listopada, jednak w przyszłym roku ujrzymy zupełnie nowe figurki z tego serialu. Charakteryzują się one, typowym dla Cartoon Network, animowanym stylem rysunków. Można powiedzieć, że owe figurki są jak postacie żywcem wyjęte z serialu. Trzeba również przyznać, że wyglądają trochę inaczej. Na TFN ukazały się zdjęcia kilku postaci. Są nimi: Anakin Skywalker, Asajj Ventress, Mace Windu i Obi-Wan Kenobi.
W tym topicu na forum rozmawiamy na temat animowanych figurek.

Prototyp Klona

POTF2.com
4
Ostatnio prezentowałem kilka figurek-prototypów. Niedawno na łamach POTF2.com ukazały się zdjęcia prototypu Clonetroopera z serii Clone Wars. Jak to było w przypadku popednich tak i ta figurka charakteryzuje się ubogim ubrawieniem. Mimo wszystko jest to dość wartościowy kąsek dla kolekcjonerów.

Luke - Kotobukiya

Rebelscum.com
7Japońska firma Kotobukiya udostępniła zdjęcia nowego modelu Luke`a Skywalkera. Z dodatków posiada on zdejmowany hełm oraz ręce, które można $owolnie wyginać. Nowego Luke`a możecie zamówić tutaj. Kosztuje on w przeliczeniu ok. 280zł. Model ma 31cm, jest on w 1/7 skali modelu Luke`a o wysokosci 2m 17cm. Tym razem nie można powiedzieć, że Luke jest za niski na Szturmowca :)

Figurki Clone Wars - sprzedaż

Rebelscum.com
13

W przyszłym miesiącu na rynku USA ukażą się nowe figurki z serii Clone Wars. Na Rebelscum.com ukazały się ich zdjęcia. Jest to Asajj Ventress, Durge, Mace Windu oraz Obi-Wan Kenobi. Prócz nowości z Wojen Klonów do sprzedaży trafi również figurka z Powrotu Jedi, czyli Imperialny Dygnitarz - Janus Greejatus.

Węgierskie Hasbro - UPDATE

Laszlo Hadro za Hasbro.Hu
9

Węgierscy fani Star Wars są w dużo lepszej sytuacji niż my. Na Węgrzech można nadal kupować w sklepach i supermarketach prawie wszystkie figurki oraz zestawy z serii: Power of the Jedi, Episode I i II, których koszt nie przekracza w przeliczeniu na naszą walutę 25 zł. Oto kilka z nich, jakie można zobaczyć na oficjalnej stronie węgierskiego Hasbro.

Update:
W drugiej połowie grudnia na węgierskim rynku mają pojawić się również pierwsze figurki z serii Clone Wars.

Laska Imperatora i Detonator Termiczny

Calsann za MR.com
7Laska jaką podpierał się Imperator w Powrocie Jedi ma 36 cali długości. Jest wydana w limitowanej edycji 1500 sztuk. Niestety nie będzie sprzedawana w Europie. Posiada certyfikat oryginalności. Cena jest trochę zniechęcająca, bo wynosi 209 $ (ok. 840zł).
Replika detonatora termicznego, którego Leia użyła w Powrocie Jedi (w przebraniu łowcy nagród Boussha) w celu oszukania Jabby by zapłacił jej więcej za Chewbaccę jest bardzo podniszczony by wyglądał bardziej realistycznie. Jest on w serii limitowanej 2000 sztuk. Wraz z detonatorem termicznym dołączony jest certyfikat oryginalności. Niestety nie będzie dostępny w Europie. Cena wynosi 209 $ (ok. 840zł).

Zapowiedź Hasbro na 2004

Hasbro
4

Na oficjalnej stronie firmy amerykańskiego Hasbro zaprezentowano zapowiedzi figurek 3 ¾” oraz 12”, jakie mają się ukazać na rynku amerykańskim w kolekcji Wiosna 2004.figurki 3 ¾”figurki 12”

Polski X-Wing

RRS-1980 za modelarstwo.org.pl
5

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, Polskie Siły Powietrzne zostaną wyposażone w Incomy T-65B wraz z astromechami. Jest to związane z koniecznością objęcia nowej strefy kontroli - przestrzeni powietrznej nad Irakiem.

A tak zupełnie poważnie to "Polski X-Wing jest pewną wariacją na temat dobrze znanego nam myśliwca z "Gwiezdnych wojen". Po prostu jest to model X-Winga z naklejonymi polskimi oznaczeniami sił powietrznych. Wygląda to całkiem nieźle :)
Dokładniejsze info oraz zdjęcia są tutaj.

Kolekcje Fanów - Funyo

Funyo
14

Prezentacja kolekcji Pawła "funyo" Fejfera, która składa się z samych figurek 3 ¾”, ale za to w jakiej ilości, gorąco polecam wszystkim, który również zbierają same figurki.Kolekcja Pawła "Funyo" Fejfera z Giżycka.

Model Tie-Interceptora

Falcon za Fine Molds
17

Firma Fine Molds na prośbę tysięcy Fanów zgodziła się stworzyć model Tie-Interceptora. Cechą odróżniającą go od standardowego Tie-Fightera są cztery długie, zaostrzone skrzydła w kształcie trójkąta z zamontowanymi na ich końcach działkami laserowymi, nadające myśliwcowi bardziej agresywny wygląd. Podobnie, jak w przypadku modelu Tie-Fightera, skrzydła będą składały się z oddzielnych paneli i ramek, co umożliwi bardzo dokładne ich pomalowanie, eliminując użycie maski ochronnej. Do zestawu zostanie dołączony pilot. Tie-Interceptor będzie dostępny w listopadzie. Możecie go zamówić tutaj.

Obniżki cen LEGO

3

We Wrocławskim sklepie firmy Poltop (firma zajmuje się dystrybucją detaliczną klocków LEGO w Polsce) – niedaleko rynku, pojawiła się przecena do 50%, na wiele zestawów. W tym także te Gwiezdnowojenne. Pojawiły się także zestawy, które niby już zniknęły z rynku. Np. zestaw z myśliwcem Federacji Handlowej kosztuje około 7 PLN. Może warto się wybrać i zobaczyć w innych sklepach z klockami Lego.

Sithtrooper

Rebelscum.com
1Przed 14 września tego roku krytycy z „The Forgotten Force Customizing Group” mają zatwierdzić Fanowską figurkę Sithtroopera z gry Knights of the Old Republic. Twórcą jest Ricky z Anglii. Oto strona na której można zobaczyć Jego wczesniejsze prace. Jeśli chcecie zobaczyć wczesniejsze figurki z serii „The Forgotten Force” to zapraszam tutaj

Wyprzedaż

Kbtoys.com
12

Od niedawna na stronie Kbtoys.com można oszczędzić, aż 60% pieniądzy dzięki wyprzedaży. Figurki po 3$, zabawkowe miecze swietlne po 10$, a 12’ Clonetrooper można już nabyć za 13$.

Blastery Jango Fetta

Calsann za MR.com
14


Master Replicas stworzyło blastery WESTAR-34 , należące do mandalorianina Jango Fetta. Są one identyczne jak w Ataku Klonów. Detale prezentują się znakomicie. Jest to seria limitowana, wyprodukowano tylko 1500 sztuk. Cena jest zniechęcająca, wynosi ona 449.00 $ (ok. 1800zł).
Sprzedaż rozpocznie się 10 września.

Najnowsze pojazdy

GalacticHunter.com
9

Nie dawno ukazały się nowe pojazdy z serialu Clone Wars. Oto one:


GEONOSIAN STARFIGHTER
Posiada: Unikalną figurke geonosianskiego pilota oraz 3 rakiety.
Uzbrojenie: Działko laserowe i wyrzutnie rakiet.
Cena: 19.99 $ (ok. 80zł)
Data wydania: 3 wrzesnia


HAILFIRE DROID
Posiada: 32 rakiety.
Uzbrojenie: 2 rodzaje wyrzutni rakiet, podwójne działka laserowe.
Cena: 19.99 $ (ok. 80zł)
Data wydania: 3 wrzesnia

Nowa figurka Hasbro

GalacticHunter.com
12Na przełomie lutego tego roku w USA ukazała się nowa figurka z Ataku Klonów. Jest nią Człowiek Pustyni (Tusken Raider) podczas ataku Anakina na ich wioskę. Figurka ma kapitalne detale. Ciekawą rzeczą jest odpadająca głowa Tuskena (jak w scenie z E2).

Durge i Clonetrooper z Clone Wars

Rebelscum.com
9W październiku w USA ukażą się nowe figurki z serii Clone Wars. Są nimi Durge oraz Clonetrooper na swoopach. Wersja klona jest identyczna jak ta z poprzedniego roku, jedynie dodano wystrzeliwującą rakietę.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.