TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Nowy Ewok

2004-01-24 13:45:00 Hasbro.com


Hasbro.com ogłasza, iż późną wiosną 2004 roku do sklepów w USA trafi nowa figurka z serii „deluxe”. Będzie nią Ewok z Powrotu Jedi, podczas ataku na Endor.
W skład zestawu wejdzie szybowiec, włócznia, a także skaliste bomby.
KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Zbroja szturmowca

2004-01-23 00:12:00 TFN

Master Replicas, firma znana z doskonle wykonanych replik broni i innych przedmiotów z Gwiezdnych wojen, do tej pory produkowała tylko "dodatki do kostiumów". A co z samymi kostiumami?
TFN podaje, że od dawna pojawiają się plotki, o tym, że Master Replicas ma zamiar wyprodukować zbroję szturmowca. Ostatnio ponownie usłyszano o kostiumie. Nie wiadomo, czy zbroja będzie przypominała tę z ANH czy z ROTJ, ale ma być wykonana z dobrej jakości plastiku. Przewidywana cena to około 700 dolarów.
Daty wydania nie podano. Pomimo ceny, bedzie to napewno łakomy kąsek dla mniej zręcznych fanów, którzy nie potrafią wykonać takiej zbroi samodzielnie.
KOMENTARZE (16)

Kolekcjonerstwo

Star Szachy

2004-01-22 00:44:00 starwars.com

Na Oficjalnej zaprezentowano zestaw pionków do gry w szachy, przedstawiających postacie z Epizodu 2. Producentem jest firma Parker Brothers, a dystrybutorem Hasbro.
Ten unikalny zestaw przedstawia ręcznie rzeźbione pionki bazujące na postaciach z Epizodu 2. Wykończone kolorami srebrnym i złotym wyglądają naprawdę oryginalnie.

Szczegóły znajdują się tutaj, na Cargo Bay na Oficjalnej oraz tu, na Hasbro.com.
A tak wygląda zestaw:


Tutaj natomiast przedstawiono nieco większe zdjęcie pudełka z figurkami.
Czy figurki trafią do Polski? Jeśli ktokolwiek z Was widział je w jakimś polskim sklepie - niech da znać!
KOMENTARZE (16)

Kolekcjonerstwo

Z-95 Headhunter

2004-01-19 22:17:00 Rebelscum.com


W tym tygodniu krytycy „Forgotten Force” zatwierdzili kolejną prace Fana. Chodzi o Z-95 Headhunter. Autorem jest Heath Lane.
KOMENTARZE (14)

Kolekcjonerstwo

Nowe figurki Hasbro

2004-01-12 22:18:00 StarWars.com

Wiosną 2004 roku do sklepów w USA mają trafić trzy nowe figurki 3 3/4” Hasbro, przedstawiające generałów, którzy pojawili się w Powrocie Jedi. Będzie to :

Han Solo w stroju pilota AT-ST, posiadający zdejmowany hełm, blaster oraz podstawkę ( więcej o samej postaci w encyklopedii).Lando Calrissian , zawierający pelerynę, blaster i podstawkę (więcej o samej postaci w encyklopedii).Crix Madine, który posiada wskaźnik oraz podstawkę (więcej o samej postaci w encyklopedii).Na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy owe figurki zostaną wydane w Polsce.
KOMENTARZE (10)

Kolekcjonerstwo

Nowe, specjalne opakowania figurek 3 ¾”

2004-01-09 11:13:00 Hasbro.

Na oficjalnej stronie Hasbro poświęconej figurkom starwarsowym, zapowiada się nie licha gratka dla kolekcjonerów. Figurki Obi-Wana Kenobiego (ANH), Luke’a Skywalkera (TESB), Leii Organy (ROTJ), Dartha Maula (TPM) oraz Anakina Skywalkera (AOTC), będą sprzedawane wraz ze specjalnymi szklankami z ich podobiznami. Cena zestawu jest na razie nie znana.


KOMENTARZE (9)

Kolekcjonerstwo

Kojelna rekojesc Taorona

2004-01-01 12:28:00 Taoron

Taoron niedawno zakończył prace nad swoją nową rękojeścią (o poprzedniej pisalismy w tym wątku). W jej skład wchodzi: plastikowa rurka pomalowana sprayem na srebrno, części od budzika, breloczek i „zamykadło” od pudełka po tictacach.
Zdjęcie 1, zdjęcie 2, zdjęcie 3, zdjęcie 4
Musze pogratulować inwencji twórczej. Brawo Taoron !!!

Jako, że jest to pierwszy news, który ukazuje się w nowym roku, chciałbym złozyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Fanom Gwiezdnych Wojen, by ten rok był bardziej MOCny niż poprzedni. NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI !!!

KOMENTARZE (9)
Loading..