Kolekcjonerstwo

Pojazd bojowy klonów

Rebelscum
22

Na łamach serwisu Rebelscum pojawiło się zdjęcie nowego zestawu z klocków Lego. Dotyczy ono pojazdu bojowego klonów. (Spoiler):
Na pudełku można zaobserwować nazwę „Turbo Czołg”, tak samo nazwała ten pojazd oficjalna strona Gwiezdnych Wojen. Dodatkowo w zestawie znalazł się ścigacz o nazwie Barc, którego pilotuje szturmowiec-klon, wyglądający jak scouttrooper Imperium, ale cały w zielonym kolorze. Nazywa się on sandtrooper (nawiązanie do Klasycznej Trylogii). Z figurek można spostrzec Mace`a Windu którego ostrze miecza świeci w kolorze purpurowy (podobnie jak nowa figurka z Lego Dartha Vadera, o którym pisaliśmy tutaj), trzech szturmowców-klonów, a także dwa droidy bojowe
(Koniec Spoilera).
Zestaw pojawi się w sklepach USA w dniu piątego kwietnia i będzie kosztował 89.99$ (ok. 270-360zł). Zdjęcie prezentujemy tutaj>>>.

Duży zestaw z Kashyyyk

Rebelscum
7

Niedawno serwis informacyjny Rebelscum opublikował nowy zestaw z klocków Lego, odnoszący się do III Epizodu Gwiezdnych Wojen. (Spoiler):
Chodzi o łódź Wookie, potocznie zwaną katamaran jak i ścigacz bagienny klonów. Dodatkowo w zestawie znalazły się takie figurki jak Yoda, Chewbacca, inny przedstawiciel rasy Wookie, dwaj szturmowcy-klony, a także Luminara Unduli z włączonym mieczem świetlnym, o zielonym ostrzu.
Prawdopodobnie na Kashyyyku będzie miała miejsce bitwa właśnie przy brzegach domostw Wookie`ich. Zapewne użyjmy w niej Rycerzy Jedi takich jak Yoda i Luminara Unduli. Możliwe, iż w potyczce zobaczymy samego Mace`a Windu, co sugeruje jeden z zestawów Lego.
(Koniec Spoilera).
Całość będzie kosztować 49.99$ (ok. 150-200zł). Zestaw pojawi się piątego kwietnia w sklepach USA, jego zdjęcie prezentujemy tutaj.

ARC-170 Lego

Rebelscum
11

Niedawno na łamach serwisu Rebelscum pojawiło się zdjęcie nowego zestaw z Zemsty Sithów, który dotyczy klocków Lego. (Spoiler):
Otóż chodzi o myśliwiec klonów zwany ARC-170. Zobaczymy go w początkowej scenie bitwy w kosmosie nad planetą Coruscant.
Myśliwiec w zestawie Lego może rozkładać skrzydła a także zrzucać bomby. Całość zawiera trzech pilotów-klonów oraz jednostkę R2
(Koniec Spoilera).
Zestaw pojawi się w sklepach w USA piątego kwietnia i będzie kosztował 39.99 $ (ok. 120-160zł). Zdjęcie prezentujemy w tym linku>>>.

Kashyyyk z Lego

Rebelscum
12

Niedawno serwis Rebelscum opublikował zdjęcie nowego zestawu z klocków Lego. Dotyczą one Zemsty Sithów. Tym razem możemy zobaczyć scenę z rodzinnej planety Wookie`ich Kashyyyk. (Spoiler):
W zestawie znajdą się dwaj Wookie, dwa droidy bojowe, a także droid-pająk. Co ciekawe Wookie znajdują się w pojeździe przypominającym helikopter o nazwie „Dragon Flyer”. Rasa Wookie`ich wspomogą Rycerzy Jedi, m.in. Yodę, w walce z jednym z sojuszników Konfederacji, którym niewątpliwie są Droidy Sojuszu Korporacyjnego (który zarządzał Wspólnym Sektorem).
(Koniec Spoilera).
Zestaw pojawi się piątego kwietnia 2005 roku i będzie kosztował 29.99$ (ok. 90-120zł). Zdjęcie prezentujemy tutaj.

Nowy zestaw lego z ROTS

Rebelscum
6

Na łamach strony Rebelscum pojawiło się zdjęcie nowego zestawu Lego, tyczącego się III Epizodu Gwiezdnych Wojen. Tym razem ukazano pojedynek pomiędzy Anakinem i Obi-Wanem na (Spoiler): Mustafar. Zestaw prócz figurek Jedi posiada również otoczenie fabryki wulkanicznej planety. (Koniec Spoilera).
Całość będzie kosztować 29.99$ (ok. 90-120zł). Zestaw pojawi się w sklepach USA w dniu piątego kwietnia 2005 roku.

Zdjęcie owego zestawu lego prezentujemy tutaj.

Eta 2 Starfighter Anakina z ROTS

Rebelscum
4

Niedawno serwis Rebelscum opublikował zdjęcie nowego zestawu z Zemsty Sithów, tyczącego się klocków Lego. Całość ukaże się w sklepach w USA piątego kwietnia 2005 roku.
Zestaw zawiera nowy myśliwiec Rycerzy Jedi zwany „Eta2-Starfighter”, wraz z pilotem, a konkretnie Anakinem Skywalkerem. Dodatkowo znajdziemy jeszcze myśliwca-droida Konfederacji o nazwie „Vulture”. Cały zestaw będzie kosztował 19.99$ (60-80zł). Zdjęcie przedstawiamy w tym linku>>>.

Spoilery w zestawie Lego

Rebelscum
14

Na łamach Rebelscum pojawiło się zdjęcie spoilerowego zestawu Lego. Dotyczy on III Epizodu Gwiezdnych Wojen Zemsty Sithów. Całość pojawi się w USA piątego kwietnia 2005 roku i będzie kosztować 19.99$ (ok.. 60-80zł). (Spoiler):

Zestaw prezentuje pościg Obi-Wana za Generałem Grievousem na planecie Utapau. Kenobi ujeżdża jaszczurkę z owej planety o nazwie Bogard, zaś Generał będzie prowadził pojazd „Wheelbike”, mający dwa tryby jazdy. Co ciekawe figurka Grievousa posiada cztery miecze świetlne, co potwierdza informacje o tym, iż Obi-Wan będzie walczył z Generałem mającym rozłożone dwie pary rąk.
(Koniec Spoilera).

Zdjęcie nowego zestawu z klocków Lego prezentujemy tutaj.

Tri-Fighter Konfederacji

Rebelscum
10

Na łamach serwisu Rebelscum pojawiły się zdjęcia nowego zestawu z Zemsty Sithów. Chodzi o klocki Lego, a konkretnie myśliwiec Konfederacji Tri-Fighter. (Spoiler):
Tri-Fightera zobaczymy na początku filmu, w czasie ogromnej bitwy nad planetą Coruscant. Co ciekawe nowe myśliwce posiadają we wnętrzu "Buzz Droidy", które zostają wypuszczane na Eta2-Starifhgtery należące do Rycerzy Jedi. Droidy niszczą powierzchnię, a konkretnie mechanizm mysliwców Jedi od zewnątrz, zaczynając najpierw od unieszkodliwienia astromecha
(Koniec Spoilera).

Zestaw Tri-Fightera ukaże się w USA w 2005 roku. Będzie kosztować 14.99$ (ok. 45zł). Zdjęcie prezentujemy w tym linku>>>.

Nowy Darth Vader z Lego

Lego
7

Na łamach oficjalnej strony Lego pojawiła się reklama nowego produktu. Otóż chodzi o figurkę Dartha Vadera. Wygląda on jak każda figurka z klocków Lego, jednak jest mała znacząca różnica. Mroczny Lord Sithów będzie miał świecący czerwony promień jego miecza świetlnego. Wystarczy będzie nacisnąć na hełm Vadera.
Nowy produkt Lego trafi na półki sklepowe już 1 lutego 2005 roku w USA.Swoją drogą ciekawe, czy ten świecący miecz będzie już w prezentowanym niedawno przez nas zestawie - Narodziny Vadera.

Przemiana w Dartha Vadera

Rebelscum
14

Na stronie Rebelscum pojawiło się zdjęcie nowego zestawu z Zemsty Sithów. Chodzi o przemianę Anakina w Dartha Vadera. Całość tyczy się klocków Lego. Do zestawu będzie dołączony Darth Vader, Anakin Skywalker a także droid medyczny. Nowy produkt Lego będzie kosztował 6.99$ (ok. 21-28zł). Pojawi się w USA w 2005 roku.
Zdjęcie prezentujemy w tym linku>>>

Machina Krocząca Klonów

Rebelscum
4

Na łamach serwisu Rebelscum pojawiło się zdjęcie obrazujące nowy zestaw klocków Lego z Zemsty Sithów. Chodzi o jedną z machin kroczących klonów, o nazwie (spoiler): At-Rt. Nowe maszyny w akcji zobaczymy w czasie bitwy na planecie Kashyyyk. (koniec spoilera).
Zestaw będzie kosztować 9.99$ (ok.30-35zł). Zdjęcie prezentujemy tutaj.

Droid Bojowy z ROTS

GalacticHunter
15

Na łamach strony GalacticHunter ukazały się szczegółowe zdjęcia figurki z Zemsty Sithów. Chodzi o Droida Bojowego, należącego do armii Konfederacji. Droid ma siedem punktów zgięcia. Figurka ma dołączoną podstawkę, symulującą teren Kashyyyku, zdejmowany plecak, blaster jak również efekt strzału. Droid Bojowy z ROTS pojawi się w sklepach w USA w kwietniu 2005 roku. Figurka będzie kosztować niecałe 5$ (ok. 15-20zł). Poniżej prezentujemy zdjęcia:

Przód blistera
Tył blistera
Zbliżenie na zdjęcie umieszczone w blisterze
Kolejne zbliżenie na blister
Droid ze wszystkimi elementami
Droid Bojowy bez podstawki terenowej
Figurka bez broni
Prawy profil figurki
Tył figurki
Lewy profil figurki
Zbliżenie na głowę droida
Zbliżenie na plekach i blaster
Zbliżenie podstawki terenu Kashyyyk
Filmowe zdjęcie Droida Bojowego

Opakowania do cukierków z ROTS

IESB.net
13

Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie opakowań na cukierki z Zemsty Sithów.
Przedstawiają one trzy główne postacie jak (spoiler):Generał Grievous, Chewbacca, Darth Sidious, a także co ciekawe prototyp Gwiazdy Śmierci(koniec spoilera). Zdjęcie prezentujemy tataj.

Ciekawe figurki z ROTS

Chinese-StarWars.com
14

Na chińskiej stronie poświęconej Gwiezdnym Wojnom, pojawiły się zdjęcia bardzo ciekawych figurek. Nawiązują one do III Epizodu, którego premiera odbędzie się już 19 maja 2005 roku, prawie na całym świecie (łącznie z Polską). Co ciekawe przedstawiają one Dartha Vadera, a także nowego szturmowca-klona. Jak widać nie są to typowe figurki. To dosyć oryginalne modele, które mogą zginąć prawie każdy punkt ciała, a na płaskiej głowie mają naklejoną podobiznę postaci z filmu. Po przez możliwość zginania łokci jak i kolan, nawiązują one do nowych zestawów z Zemsty Sithów firmy Hasbro, jakie ukażą się w sklepach w USA już po nowym roku. Zdjęcia chińskich figurek prezentujemy poniżej.

Darth Vader
Szturmowic-klon

Zapowiedzi kolejnych produktów Gentle Giant

GalacticHunter.com
3

W maju 2005 roku, w okresie premiery Zemsty Sithów studio Gentle Giant zamierza wprowadzić do sprzedaży kolejne dwie figurki. Będą to reprodukcje jednych z najbardziej znanych postaci Starej Trylogii.

Pierwszą z nich będzie wykonana w znakomitej jakości statua Dartha Vadera z Epizodu III. Figurka ta będzie miała około 35 centymetrów wysokości, a jej cena to... 180 Dolarów, czyli około 650 złotych. Nie jest to wydatek na kieszeń przeciętnego Polskiego fana SW, ale za jakość trzeba płacić...Kolejną figurką będzie Księżniczka Leia, przebrana za łowcę nagród Boussha, którą znakomicie pamiętamy ze sceny z Pałacu Jabby w Powrocie Jedi. Figurka ta będzie rozmiarem zbliżona do popiersi Gentle Giant (będzie miała około 16 centymetrów), z taką jednak różnicą, iż postać Leii została uchwycona od pasa w górę. Cena tego mini-bustu to 50 Dolarów, czyli trochę poniżej 200 złotych.

Zdjęcia opakowań figurek z serii Clone Wars

TheForce.net
4

Jakiś czas temu pisaliśmy o figurkach, pochodzących z animowanej serii Clone Wars. Na łamach TheForce.net pojawiły się zdjęcia całych opakowań tych figurek.

Pierwszą z nich jest Anakin Skywalker z odcinków 18 i 19 (w trakcie walki z Asajj Ventress).Kolejną jest Żołnierz ARC, którego mogliśmy zobaczyć w odcinkach, mających miejsce na Muunilist.Dostępne są także zdjęcia figurki Generała Grievousa, który odegra znaczącą rolę w trzecim sezonie Clone Wars, oraz w Zemście Sithów.Na sam koniec natomiast pokazujemy figurkę żołnierza-klona, który ukazał się już w poprzedniej edycji.Blaster Wookie`ich

GalacticHunter.com
8

W sieci pojawiły się zdjęcia kolejnej zabawki, robionej na podstawie Zemsty Sithów. Tym razem jest to pistolet na wodę o kształcie blastera Wookie`ich. Jak informuje producent, zabawka ta może strzelać wodą nawet na 35 stóp, a w dodatku wydaje autentyczne dźwięki. W sklepach powinna pojawić się dopiero w przyszłym roku, ale dzięki zdjęciom, które zostały zaprezentowane możemy zobaczyć jak prawdziwy blaster będzie wyglądał w Epizodzie III.

Przód opakowania
Tył opakowania
Zbliżenie na lewą stronę opakowania
Zbliżenie na prawą stronę opakowania

Więcej zestawów LEGO w 2005

Rebelscum
2

Jakiś czas temu informowaliśmy o zestawach LEGO na 2005 związanych z "Zemstą Sithów" (więcej >>>). Według informatorów Rebelscum możemy jesienią spodziewać się jeszcze dwóch zestawów. Prawdopodobnie związanych z klasyczną trylogią.

Świateczne nowości na Aliens Group - UPDATE

AliensGroup.Pl
29


W sklepie internetowym Aliens Group w sprzedaży pojawiły się nowe pozycje, o nie których już pisałem, np. o hełmach:

- Pilot Tie-Fighter (UPDATE)
- Lorda Vadera (Voice Changer)
- Jango Fetta
- Boby Fetta

Teraz doszły do nich miecze świetlne z Master Replicas:

- miecz Luke Skywalkera w skali 1:1
- miecz Mace'a Windu w skali 45"
- miecz Obi-Wan'a Kenobiego w skali 45"

Z tego co wiem, nie są to ostatnie nowości z Aliens Group, ale zapewne już wiecie jakie możecie złożyć zamówienia u Świętego 'Vadera' Mikołaja.


Porozmawiaj o Aliens Group na Forum.

Szturmowiec-klon z ROTS

GalacticHunter
13

Kotobukiya Sandtrooper

HobbyLinkJapan
5

Na łamach strony HobbyLinkJapan można już zamówić nową figurkę Sandtroopera. Owa pozycja kolekcjonerska została stworzona przez japońską firmę Kotobukiya, która znana jest z dokładnie odwzorowanych produktów. Winylowego Sandtroopera wykonano w skali 1/7. Jego cena wynosi ok. 67$ (ok. 268zł). W sprzedaży za granicą znajdzie się on już w lutym 2005 roku. Zamówienie możecie składać tutaj.

Kolejna reklama figurek

GalacticHunter
2

Niedawno informowaliśmy o tym, iż serwis GalacticHunter ma zamiar tworzyć katalog figurek z Epizodu III, jakie dotychczas będzie lub można było, zobaczyć w sieci. Tutaj prezentujemy kolejna reklamę zestawów kolekcjonerskich z Zemsty Sithów, w której skład wchodzą również figurki poprzedniej. Oto nowe postacie jakie się w niej znalazły:
Hrabia Dooku, Kanclerz Palpatine, Bail Organa, Plo Koon, Droid Bojowy, C-3PO, Padme, Agen Kolar, Shaak Ti, Kit Fisto, Niebieski Gwardzista, Mon Mothma.

Kotobukiya: Chewbacca

GalacticHunter.com
5

W marcu 2005 ukaże się kolejna winylowa figurka Japońskiej firmy Kotobukiya. Producent ten znany jest z doskonałego odwzorowywania postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen takich jak: Darth Vader, Darth Maul, Boba Fett lub Yoda. Tym razem na linię produkcyjną trafi figurka Chewbaccy wykonana w skali 1/7, która zostanie zapakowana w duże, kolorowe pudło. W sprzedaży za granicą powinna się ukazać 23 marca, a jej cena wynosiła będzie 99 dolarów, czyli około 400 złotych.

Sideshow Weta: Han Solo

GalacticHunter.com
6

Jakiś czas temu Sideshow Weta zaprezentowała pierwsze zdjęcia statuły Hana Solo z Nowej Nadziei w skali 1/4. Jest to jak dotąd najdokładniej odwzorowana figurka postaci z Gwiezdnych Wojen, pochodząca z edycji, ograniczonej do 2,500 egzemplarzy na cały świat. W sprzedaży powinna pojawić się w trzecim kwartale 2005 roku. Jej zdjęcia prezentujemy poniżej:

Przód figury
Zbliżenie na pas Hana

Z tej serii ukażą się także: Darth Vader, oraz Luke Skywalker, o którym informowaliśmy w tym newsie.

Nowe figurki z Zemsty Sithów

GalacticHunter
7

Na stronie GalacticHunter pojawiły się zdjęcia nowych figurek z III Epizodu Gwiezdnych Wojen. Przedstawiają one żołnierzy obu stron Wojen Klonów. Po stronie Konfederacji Droid Bojowy. Jednak owemu zagrożeniu stawi czoła Nowy Szturmowiec-Klon, należący do Galaktycznej Republiki.

Nowe figurki „Galactic Heroes”

GalacticHunter
7

Na łamach GalacticHunter pojawiły się zdjęcia nowych figurek z serii „Galactic Heroes”. Ukazują one postacie z Zemsty Sithów. Owe zestawy trafią do sklepów na przełomie roku 2005 roku. Zdjęcia, w większości, przedstawiają prototypy figurek.
Oto one:

Anakin Skywalker
- Przód figurki
- Tył figurki

Hrabia Dooku – prototyp
- Przód figurki
- Tył figurki

Imperator Palpatine – prototyp
- Przód figurki
- Tył figurki

Generał Grievous – prototyp
- Przód figurki
- Tył figurki

Yoda
- Przód figurki
- Tył figurki

Figurka Grievousa z Zemsty Sithów!

GalacticHunter.com
10

Strona internetowa GalacticHunter.com opublikowała pierwsze zdjęcia blistera, oraz figurki Generała Grievousa. Jest to wersja, posiadająca aż cztery miecze świetlne! Przypominamy, że do tej pory prezentowana była tylko figurka z jednym mieczem.
SPOILER:Jak już zapewne wiedzą osoby czytające spoilery, Generał Grievous kolekcjonuje miecze świetlne, jako pewnego rodzaju trofea, po każdym Rycerzu Jedi, którego zabił. W serialu animowanym "Clone Wars" walczył on jedynie dwoma mieczami, zastanawiacie się zapewne skąd wzięła się wersja z czteroma. Otóż - w Epizodzie III, podczas pojedynku z Obi-Wanem Kenobim, Grievous będzie walczył właśnie czteroma, a nie jak dotąd dwoma mieczami świetlnymi.(KONIEC SPOILERA)
Figurka prezentuje się najlepiej, ze wszystkich do tej pory zaprezentowanych figurek z Zemsty Sithów - pierwsze jej zdjęcia możecie zobaczyć klikając w poniższe linki:

Opakowanie figurki
Zbliżenie na figurkę Generała w opakowaniu
Tył opakowania

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.