Kolekcjonerstwo

Yoda z E2

Rebelscum.com
5


Na stronie Rebelscum.com pojawił się odnośnik do zdjęć pomalowanego prototypu Yody z Epizodu 2. Twórcą jest niejaki Arnaud d'ATTAKUS, który teraz czeka na zatwierdzenie figurki przez Lucasfilm.

Plastikowy Boba Fett

JapanStarWars.com
14


Na łamach JapanStarWars.com pojawiły się zdjęcia nowej figurki Boby Fetta, wyprodukowanej przez firmę Medicom. Określono ją mianem „Plastikowej Lalki Kolekcjonerskiej”. Figurka ma charakter humorystyczny i mierzy 18.5 cm.
Boba jest w limitowanej edycji. Będzie on dostępny jedynie na „18 Światowym Konwencie Postaci”, który odbędzie się 6 czerwca w Japonii.

Pluszowe zabawki z Gwiezdnych Wojen

TFN
9

Niedługo pluszaki "Star Wars Buddies" z serii Power of the Force 2 powrócą do sklepów. Jedynie zmieniono ich opakowanie, gdyż w ramach wydania Trylogii na DVD tej jesieni, zostaną ponownie wydane zabawki z Klasycznych Filmów. Pluszaki będą chwytem reklamowym, który będzie miał na celu pozyskanie nowych odbiorców, czyli Fanów Gwiezdnej Sagi. O „Kolekcji Oryginalnej Trylog)i” pisaliśmy tutaj.

Figurki z E3

Rebelscum.com
8

Na łamach Rebelscum.com pojawiła się plotka dotycząca serii figurek „Sneak Preview” z Epizodu 3. Podobno pierwszy zestaw będzie się składać z :

- Coruscant - Jedi Pablo Jill
- Coruscant - Wookie Senator
- Coruscant - Sly Moore

Niedługo postaramy się opublikować więcej informacji na ten temat.

Specjalne edycje popiersi z Gentle Giant ...

StarWars.Com
7

Na StarWars.Com pojawiła się informacja dot. nowych popiersi ze Studia Gentle Giant , które będą dostępne podczas trwania konwentów Comic Con International w San Diego i Wizard World w Chicago. Będzie to edycja specjalna przedstawiająca dwa popiersia Luke’a Skywalkera w stroju pilota X-winga oraz szturmowca z Nowej Nadziei.
Ponadto będzie można również nabyć kolekcjonerski czteropak przedstawiający popiersia Luke’a, Księżniczki Leii, Hana Solo oraz C-3POTemat na forum dotyczący wydań kolekcjonerskich, ale nie tylko z Hasbro.

12” Boba Fett – z okazji wydania klasycznej trylogii na DVD.

Hasbro.Com
12

Na oficjalnej stronie Hasbro pojawiła się kolejna zapowiedz figurek z serii Original Trilogy Collection, które zostaną wydane z okazji pojawienia się w sprzedaży na jesieni Klasycznej Trylogii na DVD. Teraz przyszedł czas na prezentację figurek 12”, które pojawią się oprócz 3 ¾” zapowiadanych wcześniej. Jako pierwszą będzie 12” postastać Boby Fetta z Powrotu Jedi (ROTJ), czyli z części VI.Poza tym, w zapowiedzi są również Luke Skywalker z Nowej Nadziei (ANH) i Szturmowiec (epizody IV-VI). Figurki będą opakowane w boxy wzorowane na tych z czasów lat ’70.

Temat na forum dotyczący wydań kolekcjonerskich, ale nie tylko z Hasbro.

Kolekcjonerska edycja figurek ...

Hasbro.Com
16

Hasbro z okazji wydania Starej Trylogii na DVD wypuści kolekcjonerską serię figurek 3 ¾” oraz 12” przedstawiających prawie wszystkie ważniejsze postacie jakie pojawiły się w trzech częściach, czyli w ANH, TESB oraz ROTJ oraz pojazdy. Seria będzie dostępna tylko na terenie USA i Kanady.
Star Wars: Nowa Nadzieja
Star Wars: Imperium Kontratakuje
Star Wars: Powrót Jedi


Jak zapewne większość z Was zauważyła, część tych figurek pojawiła już się we wcześniejszych seriach np. Power of the Jedi, różnica polega na opakowaniach i to może mieć duży wpływ na ceny i tym również te figurki będą się głównie różnić.

Temat na forum dotyczący wydań kolekcjonerskich, ale nie tylko z Hasbro.

Nowe Popiersia

TFN
8

Gentle Giant nadal zaskakuje nas kolejnymi, świetnie wykonanymi popiersiami z naszej ulubionej Sagi. Po Yodzie i Vaderze, przyszła kolej na strażników Gamorreańskich. Ci tępi, ale silni osobnicy, pochodzący z planety Gamorr, pełnili obowiązki ochroniarzy w pałacu Jabby.
Popiersia są wykonane są z dbałośią o szczegóły i są wielkości 5 i pół cala (czyli około 14 cm). Zdjęcia prezentujemy poniżej:

Zdjęcie 1 : Zdjęcie 2 : Zdjęcie 3


Cena tego modelu ma wynosić 45 dolarów. Ciekawe czy będzie można je nabyć gdzieś w Polsce...

Popiersie Mistrza Yody

ShopStarWars.Com
7

Nawiązując do newsa o hełmie Lorda Vadera, na ShopStarWars.Com, można również zamówić popiersie mistrza Yody z Epizodu II w skali 1/1. Koszt jest dużo mniejszy niż hełmu, ale nie jest mały, za popiersie trzeba zapłacić $229.

Hełm Darth Vadera

ShopStarWars.Com
15

Jeśli od dziecka marzysz o tym, by na twoim biureczku, na specjalnym podeście stał jeszcze bardziej specjalny hełm Darth Vadera z limitowanej edycji, to od teraz mozesz go mieć! Można go zamówić na tej stronie,a dokładniej w tym miejscu. Kosztuje bagatelka 1.299,50$, czyli mniej wiecej 5300 zł. Ale co to jest dla Polaków? :)

Popiersie Darth Vadera

Rebelscum
10

Na stronie Rebelscum pojawiały się pierwsze fotografie zapowiadające ukazanie nowego popiersia przedstawiające Lorda Vadera z TESB. Nowa seria pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.