TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Nowa linia opakowań figurek 12” ?

2004-06-25 17:59:00 Rebelscum.com

Na Rebelscum.com pojawiło się zdjęcia opakowania figurki szturmowca 12” Dodatkowo na przezroczystym plastiku widać cień Generała Grievousa. Możliwe, iż jest to pewne przygotowanie się firmy Hasbro do stworzenia nowej graficznej oprawy blisterów dla zabawek z Epizodu III.
KOMENTARZE (3)

Kolekcjonerstwo

Kiedy pierwsze figurki z Epizodu III ?

2004-06-25 17:55:00 Rebelscum.com

Informatorzy Rebelscum.com donoszą , iż Hasbro w listopadzie tego roku wypusci na rynek cztery figurki 3 ¾ postaci a także jeden pojazd, które ukażą się w Epizodzie III. Nowe zabawki będą pewną reklamą nowego prequela, dodatkowo z pierwszym teaserem, który także ukaże się w tym miesiącu.
Podobna seria, tyle że z Ataku Klonów, ukazała się w sklepach na początku 2002 roku. Były to cztery figurki takie jak: Jango Fett, szturmowiec-klon, Zam Wesell i R3-T7.
KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

Nowe zestawy z Kolekcji Oryginalnej Trylogii

2004-06-25 13:25:00 StarWars.comNiedawno informowaliśmy o zestawach filmowych z Kolekcji Oryginalnej Trylogii, czyli Nowej Nadziei i Imperium Kontratakuje. Zabrakło Powrotu Jedi. Na StarWars.com pojawiły się ich zdjęcia, wraz z Epizodem 6, który zawiera figurki Dartha Vadera, Szturmowca i Imperatora Palpatine`a.
Dodatkowo na oficjalnejmożna zobaczyć inne zestawy takie jak reedycja "Bitwy na Endor" oraz "Kantyna Mos Eisley".”Bitwa na Endor" składa się z pięciu figurek: szturmowca skauta, Generała Hana Solo w płaszczu, żołnierza Rebelii na Endor, Ewoka Wicketa i Logray`a.
Zestaw posiada także różne akcesoria jakimi są: ścigacz Imperialny z Endoru, blastery, plecaki, przybory Ewoków. Dodatkowo do figurek dołączono pięć podstawek."Kantyna Mos Eisley" zawiera trzy figurki: Dr. Evazana, barmana Wuhera, a także Kitika Keed'kaka. Prezentowany zestaw jest jednym z trzech jakie można skompletować, by utworzyć całkowitą sekcje Kantyny Mos Eisley z Nowej Nadziei.

Na StarWars.com pojawiły się również zdjęcia figurek „vintage”. Jest to seria, która składa się z nowych figurek w identycznych opakowaniach z lat 70’-80’, oczywiście ze zmienionym logo na „Kolekcje Oryginalnej Trylogii”. Oto dwie figurki z Imperium Kontratakuje:

Darth Vader
YodaDruga seria figurek „vintage” jest dostępna w przed sprzedaży na StarWarsShop.
KOMENTARZE (3)

Kolekcjonerstwo

Nowy zestaw Action Fleet z Ataku Klonów

2004-06-20 21:42:00 Amazon.com

1 lipca tego roku na Amazon.com będzie można zamówić nowy zestaw serii „Action Fleet” z Epizodu 2 Gwiezdnych Wojen. Będzie się on składał z 3 pojazdów: Kanonierki klonów, Krążownika Republiki i Slave`a 1. Cena zestawu wynosi 69.99$ (ok. 280zł).
Zamówienia możecie składać tutaj.


KOMENTARZE (11)

Kolekcjonerstwo

Nowe popiersia i figurki z Gwiezdnej Sagi

2004-06-18 12:26:00 StarWarsShop.com

StarWars Shop od niedawna prowadzi przed sprzedaż nowych produktów firmy Gentle Giant. Chodzi o nowe 12” figurki (1/6). StarWars shop już teraz przyjmuję zamówienia. Produkty powinny trafić do nabywców już w listopadzie. Oto nowe figurki 12”:

Chewbacca TESB - zamówienie możecie złożyć tutaj (cena - 179.99$ ok. 720zł).

Kapitan Szturmowców ARC – serial Clone Wars - zamówienie możecie złożyć tutaj (cena - 79.99$ ok. 320zł).


Dodatkowo na StarWars shop będzie można nabyć nowe mini popiersia.
Jest to już druga seria tych produktów firmy Gentle Giant. Przedstawiają one Dartha Vadera, Dartha Sidiousa, Gwardziste Imperialnego, Szturmowca, Hrabiego Dooku i Dartha Maula.


KOMENTARZE (13)

Kolekcjonerstwo

Figurka klona z E3

2004-06-18 10:56:00 Rebelscum.comNa łamach Rebelscum.com pojawiły się zdjęcia figurki nowego szturmowca-klona z Epizodu III. Twórcą owej pracy jest Ricky z Wielkiej Brytanii.Bazował on na dobrej jakości zdjęciach z magazynu Insider. Dzięki temu Ricky`iemu udało się wyrzeźbić hełm klona z EIII w najdrobniejszych szczegółach. Następnie przyczepił swoje dzieło do istniejącego już ciała i zbroi klona z zestawu „Wojny Klonów” (figurki z serialu Clone Wars).Nowa wersja szturmowca-klona w Epizodzie III wypełni lukę między klonem z Ataku Klonów, a szturmowcem Imperium, którego pierwszy raz widzieliśmy w Nowej Nadziei.

KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Rada Jedi z Hasbro

2004-06-15 02:29:00 Hasbro.Com

Na oficjalnej stronie Hasbro.Com można znaleźć zapowiedzi ukazania się kolejnych dwóch scen z obrad Rady Jedi z Epizodu I – Mroczne Widmo. W komplecie będą prezentowane figurki 3 ¾” przedsyawiające postacie jakie brały udział w naradzie Jedi dotyczącej przyszłości Anakina Skywalkera.Scena 3: Yoda , Qui-Gon Jinn , Ki-Adi-Mundi
Scena 4: Obi-Wan Kenobi , Plo Koon , Eeth KothTemat o zestawach i kolekcjonerskich wydaniach figurek na forum.
KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Powrót Sokoła

2004-06-13 16:50:00 SW.com

Jak informuje Oficjalna Strona Star Wars, już niedługo, w związku ze zbliżającą się premierą Starej Trylogii na DVD, firma Hasbro wypuści na rynek po raz kolejny model Sokoła Millenium. Warto zwrócić uwagę na ten produkt, gdyż od czasów Specjalnej Edycji Epizodów 4-6 nie był on produkowany. Trafia się nie lada kąsek dla fanów. Zabawka zostanie zapakowana w nowe, specjalnie przygotowane na okazję wydania DVD opakowanie. Jak na razie nie wiadomo czy zawita w Polsce, ale miejmy nadzieję, że tak się stanie...


KOMENTARZE (12)

Kolekcjonerstwo

Vintage Darth Vader i Kotobukiya Boba Fett

2004-06-10 15:37:00 Hasbro i TFN


Na Hasbro.com pojawiły się zdjęcia figurki Dartha Vadera TESB z serii Vintage.W Japonii firma Kotobukiya wypuściła do sprzedaży nową figurkę Boba Fetta. Już 15 września tego roku zawita ona do USA. Łowca Nagród ma 13". W USA będzie on dostępny za kwotę 99.99 $ (ok. 400zł).

KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Figurki z gry Battlefront

2004-06-10 10:23:00 Rebelscum.com

Niedawno pisaliśmy o grze Star Wars : Battlefront. Na łamach Rebelscum.com pojawiła się informacja na temat figurek z tej komputerowej pozycji. Na dzień dzisiejszy wiadomo jedynie o Scout Trooperze, który wyglądem bardzo przypomina pierwowzór z gry. Jednak posiada on broń należącą do figurki IG-88 z serii POTF.


KOMENTARZE (12)

Kolekcjonerstwo

Figurki z filmów, gier i komiksów niedługo w Polsce

2004-06-09 16:04:00 FilmWeb.pl

Niebawem w Polsce oficjalnie kupić będzie można kolekcjonerskie figurki przedstawiające bohaterów popularnych filmów, gier i komiksów. Sprzedażą zajmie się firma Aliens Group, która będzie oficjalnym przedstawicielem na nasz kraj oferty takich firm jak Macfarlane Toys i Neca.

W ofercie Aliens Group znajdą się figurki przedstawiające bohaterów takich filmów jak: seria "Obcy", "Predator", "Matrix", "Gwiezdne wojny", "Terminator", "Władca Pierścieni", "Conan", "Robocop", "Spawn", "Koszmar z ulicy Wiązów" i "Halloween". Firma będzie sprzedawała również figurki przedstawiające bohaterów popularnych gier wideo.

Zabawki Macfarlane Toys i Neca są najwyższej jakości i skierowane są do osób w różnym przedziale wiekowym – nie wykluczając osób dorosłych. Charakteryzują sie przede wszystkim bardzo szczegółowym wykonaniem, przez co stanowią idealne odwzorowanie postaci znanych z filmów czy gier komputerowych. Na uwage zasługują również ich rozmiary, które wachają się średnio w granicach od 20 do 45 centymetrów wzrostu, a także duża ilość ruchomych elementów pozwalających na ustawianie figurek w różnych pozycjach.

Oficjalna strona firmy Aliens Group znajdująca się pod adresem www.aliensgroup.pl wystartuje dopiero 1 września, jednak już teraz można zamawiać figurki pisząc maile na następujące konto: sklep@aliensgroup.pl.
KOMENTARZE (18)

Kolekcjonerstwo

Tie Advance Dartha Vadera

2004-06-08 19:27:00 Rebelscum.com


Na łamach Rebelscum.com pojawiły się zdjęcia myśliwca Tie Advance, którego pilotował Darth Vader w Nowej Nadziei. Pojazd jest z „Kolekcji Oryginalnej Trylogii”, reedycji dawnych figurek w celu promowania Trylogii na DVD, która zostanie wydana już 21 września tego roku.
Tie Advance jest identyczny jak wersja z serii POTF2, tym razem do zestawu dołączono figurkę Dartha Vadera jako pilota.

Wczesną jesienią będzie można go już zamówić na stronie Toys R Us.

KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Zestaw Figurek z ANH i TESB

2004-06-01 15:47:00 Strider za GalacticHunter.Com / Rebelscum.Com

Figurki z ANH:

Na łamach Rebelscum.com pojawiły się zdjęcia zestawu z „Kolekcji Oryginalnej Trylogii”, która już 21 września tego roku zostanie wydana na cyfrowym nośniku DVD.
Zestaw nosi nazwę „Nowa Nadzieja”. W jego skład wchodzi Obi-Wan Kenobi, Luke Skywalker, C-3PO i R2-D2.
Jeżeli chcecie spróbować swoich sił w licytacji o ten zestaw to odsyłam tutaj.Figurki z TESB:


Trylogia Gwiezdnych Wojen zostanie wydana na DVD już 21 września tego roku. Z tym wydarzeniem wiąże się wydanie nowej partii figurek. Seria ta będzie nosiła nazwę „Kolekcji Oryginalnej Trylogii”.
Niedawno GalacticHunter.com zaprezentowało zdjęcie nowego zestawu z tej serii. Będzie nosił nazwę „Imperium Kontratakuje”. W jego skład wejdą figurki Han Solo (POTJ Bespin), Liea (Bespin Escape), Chewbacca (Bespin Cloud City Capture – SAGA).
O zestaw możecie powalczyć na Ebay`u w tym linku.


KOMENTARZE (6)
Loading..