TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Zabawkowy Eta 2 Starfighter w wysokiej rozdzielczości z ROTS

2005-01-29 18:04:00 GalacticHunter

Na łamach serwisu GalacticHunter zaprezentowano dwa zdjęcia, ukazujące myśliwiec z Zemsty Sithów. Chodzi o Eta 2 Starfightera, pilotowanego przez Anakina Skywalkera. W pojeździe można otworzyć dwie pary dodatkowych płatów w obu skrzydłach bocznych, co jest nawiązaniem do konstrukcji Tie-Fightera Imperium. Dodatkowo myśliwiec może strzelać pociskami. Do pojazdu nie została dołączona figurka pilota Anakina. Jednak namiastką może być R2, mimo iż jest na stałe wbudowany do myśliwca.
Co ciekawe Eta2 Stgarfighter Anakina znajduje się w serii Sneak Preview, która ukaże się już w przyszłym miesiącu do sprzedaży w USA.
Zdjęcia myśliwca prezentujemy poniżej:

- Zdjęcie myśliwca bez pudełka
- Zdjęcie myśliwca w pudełku
KOMENTARZE (7)

Kolekcjonerstwo

LEGO z Zemsty Sithów już w sprzedaży

2005-01-26 11:14:00 Resztki Imperium

W amerykańskich sklepach, zarówno internetowych, jak i normalnych pojawił się pierwszy Zemstowy zestaw LEGO. Niestety w dniu dzisiejszym w Polsce nie był on jeszcze dostępny, ale zapewne pojawi się na dniach.


KOMENTARZE (7)

Kolekcjonerstwo

Kolekcjonerstwo na Celebration III

2005-01-25 11:29:00 StarWars.com

Celebration III jest konwentem USA, który odbędzie się w stanie Indiana w dniach 21-24 kwietnia tego roku.

Uwagę Fanów zapewne zwróci nowa figurka Dartha Vadera. Będzie ona dostępna jedynie na C3, w cenie 15$ (48zł). Co ciekawe owa figurka przemówi. James Earl Jones specjalnie nagrał cztery dialogi :
- "The dark side of the Force is strong with you;" (“Ciemna Strona Mocy jest w Tobie silna“)
- "Your journey to the dark side is now complete;" (“Twoja podróż ku Ciemnej Stronie jest zakończona”)
- "Prepare to experience the Revenge of the Sith. It is your destiny;" (“Przygotuj się by doświadczyć Zemsty Sithów. To Twoje przeznaczenie”)
- "Welcome to Star Wars Celebration III. Never will you find a more wretched hive of scum and villainy." (Witaj na Star Wars Celebration III. Nigdzie nie znajdziesz ohydniejszej przystani łajdactwa i występku”)

Nie zabraknie oczywiście znanego oddechu Mrocznego Lorda Sithów. Co ciekawe, kiedy projekt tej zabawki nabierał kształtu, wszyscy zgodnie oświadczyli, iż ten rok będzie rokiem Dartha Vadera. Dlatego postanowiono stworzyć figurkę Mrocznego Lorda.

Dodatkowo Lucas, wraz z dyrektorem od zabawek firmy Lucas Licensing Derekiem Stothardem, planują stworzenie kolejnej „mówiącej zabawki”, a konkretnie droida C-3PO.
Nowa figurka Mrocznego Lorda Sithów, którą będzie można nabyć na konwencie C3, została specjalnie utworzona, aby odnosiła się do premiery Epizodu III. Chodzi tutaj w dużej mierze o samo opakowanie.

Co ciekawe zbroja Vadera jak i podstawka, dołączona do figurki, nawiązuje do sceny w Mieście w Chmurach na Bespin, czyli V Epizodu - Imperium Kontratakuje.
Pomyślano również o kolekcjonerach. Otóż będzie istniała możliwość operowania głosem Dartha Vadera, jak i zmienienia baterii, bez zbędnego niszczenia opakowania, gdyż na jego tyle pozostawiono znacznej wielkości wnękę.

Zdjęcie nowej figurki, lecz jeszcze nie w pełni ukończonej, możecie zobaczyć tutaj>>>. Jeśli chcecie posłuchać głosu Dartha Vadera to możecie to uczynić klikając w ten link>>>.


Na oficjalnej stronie poświęconej Celebration 3, ukazały się zdjęcia piórników do szkoły, które będą dostępne właśnie na owym konwencie. Przedstawiają one:
Dartha Vader
Generała Grievousa
Gwardzistę Imperium
Porucznika Szturmowca-Klona
KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Nowe zestawy z Obi-Wanem

2005-01-23 20:32:00 GalactucHunter

Serwis GalactucHunter opublikował niedawno zdjęcia nowych zestawów figurkowych 3 ¾ z III Epizodu Gwiezdnych Wojen. Wszystkie tyczą się Obi-Wana Kenobiego.
Pierwszy z nich prezentujemy w tym linku>>>. (Spoiler): Ukazuje on Kenobiego na stworze z planety Utapau o nazwie Boga. (Koniec Spoilera)

Drugi zestaw przedstawia walkę Obi-Wana z Super Droidem Bojowym. Zdjęcie możecie zobaczyć tutaj>>>.
KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Miecze Świetlne z Zemsty Sithów

2005-01-23 19:46:00 GS

Niedawno do sieci trafiły nowe zdjęcia, przedstawiające zabawkowe miecze świetlne z Zemsty Sithów w opakowaniach. Co ciekawe, znajda się w nich interesujące funkcje. Zdjęcia prezentujemy poniżej.

Darth Vader (funkcja zmiany koloru ostrza miecza)
- Zdjęcie 1
- Zdjęcie 2
Anakin Skywalker (funkcja zmiany koloru ostrza miecza)
- Zdjęcie 1
- Zdjęcie 2
- Zdjęcie 3
- Zdjęcie 4

Obi-Wan Kenobi (funkcja wibracji Mocy)
- Zdjęcie 1
- Zdjęcie 2
- Zdjęcie 3

Hrabia Dooku (funkcja dźwięków w czasie ruchu mieczem)
- Zdjęcie 1

Mace Windu (funkcja dźwięków w czasie ruchu mieczem)
- Zdjęcie 1

Yoda (funkcja – „szkolenie Jedi”)
- Zdjęcie 1
- Zdjęcie 2
KOMENTARZE (12)

Kolekcjonerstwo

Lista figurek Zemsty Sithów od Hasbro

2005-01-22 18:56:00 GalacticHunter

Na łamach serwisu GalacticHunter pojawił się skan w dużej rozdzielczości, przedstawiający listę podstawowych figurek 3 ¾ z Zemsty Sithów firmy Hasbro. Znajduje się na niej pięćdziesiąt sześć postaci. Nie oznacza to wcale, iż z czasem nie przybędzie ich więcej w sklepach a co za tym idzie i w kolekcji Fanów. Poniżej prezentujemy zdjęcie (PRZESTRZEGAMY, IŻ PONIŻSZA LISTA ZAWIERA SPOILERY)


KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Generał Grievous Unleashed

2005-01-20 18:25:00 GalacticHunter.com

Niedawno informowalismy o prototypach Unleashed Anakina i Obi-Wana z Zemsty Sithów. Dziś pojawiły się zdjęcia nowej figurki z III Epizodu Gwiezdnych Wojen. Chodzi o Generała Grievousa. Co ciekawe pochodzi on również z serii Unleashed (pierwsze zdjęcie, mimo iż w niskiej rozdzielczości, mogliśmy zobaczyć tutaj). Jednak ujęcia przedstawiają prototyp, gdyż całość nie jest dokładnie pomalowana.
Mimo wszystko zapraszamy do obejrzenia zdjęć poniżej:

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
KOMENTARZE (10)

Kolekcjonerstwo

Kolekcja Fana MadMad_The_Jedi_Knight

2005-01-20 12:24:00 Bronisław "MadMad_The_Jedi_Knight" Madziar

Niedawno Bronisław "MadMad_The_Jedi_Knight" Madziar wysłał nam kilka ciekawych zdjęć, tyczących się swojej Gwiezdno Wojennej kolekcji. Znajdują się na nich książki, komiksy, figurki, i wiele innych kolekcjonerskich zbiorów. Na główną uwagę zasługuje rękojeść miecza świetlnego, którą MadMad_The_Jedi_Knight wykonał własnoręcznie.
Zdjęcia kolekcji prezentujemy poniżej:


KOMENTARZE (36)

Kolekcjonerstwo

Nowe zdjęcia figurek z Zemsty Sithów

2005-01-19 12:58:00 steve

Niedawno do sieci trafiły nowe zdjęcie zestawów kolekcjonerskich z Zemsty Sithów. Tyczą się one figurek 3 ¾, 12’, Unleashed oraz mieczy świetlnych. Zdjęcie prezentujemy poniżej (niestety są w bardzo niskiej rozdzielczości).

- Generał Grievous – Unleashed
- Generał Grievous 12’
- Anakin Skywalker/Darth Vader 3 ¾
- Anakin Skywalker/Darth Vader 12’
- Miecze swietlne
KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Gwiezdne talerze

2005-01-18 19:52:00 TFN

Serwis TFN donosi o pojawieniu się, tej wiosny, ośmiu talerzy kolekcjonerskich z Gwiezdnych Wojen, które będą kosztować ok.45$ (135zł – zapewne chodzi o komplet, dlatego można liczyć, iż za jeden wyjdzie ok. 17zł). Oczywiście niektóre z nich będą nawiązywać do Zemsty Sithów. Niestety mają się one pojawić tylko w określonych sieciach marketów w Wielkiej Brytanii. Jak na razie nie wiadomo czy owe talerze kolekcjonerskie trafią do Polski.
Całość będzie się składać z dwóch serii.
Pierwsza pojawi się w połowie marca. Znajda się w niej dwa talarze, na których zobaczymy Dartha Vadera oraz Luke`a Skywalkera.
Druga seria trafi na półki sklepowe w kwietniu. Będzie się ona składać z sześciu talerzy, na których pojawią się postacie takie jak Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Generał Grievous, R2-D2, szturmowiec Imperium jak i szturmowiec-klon z Zemsty Sithów.
Zdjęcie prezentujemy poniżej:


KOMENTARZE (9)

Kolekcjonerstwo

Nowa figurka Palpatine`a E III

2005-01-17 18:38:00 GalacticHunter

Na łamach serwisu GalacticHunter pojawiły się zdjęcia nowej figurka Palpatine`a z Zemsty Sithów. Co ciekawe obrazuje ona jedną z ważniejszych scen filmu, o której informowaliśmy tutaj>>>. (Spoiler):

Całość nawiązuje do sceny w biurze Kanclerza na planecie Coruscant, gdzie Anakin Skywalker ostatecznie przejdzie na Ciemną Stronę Mocy. Figurka posiada zmienianą twarz. Doskonale odzwierciedla wymuszony strach Kanclerza, w czasie sceny błagania Mace`a o życie, a tym samym obrazuje zmianę w Dartha Sidiousa. Figurka posiada miecz świetlny, o czerwonym promieniu ostrza. W rękawach Sidiousa/Palpatine`a można zaobserwować dwie małe wnęki z żarówkami, świecącymi na niebiesko. Przedstawiają one błyskawice Mocy, którymi Kanclerz będzie ciskał Mistrza Windu. Jest to pewna nowość, gdyż wcześniejsze tego typu figurki miały dołączone błyskawice z plastiku, bądź gumy. Na plecach figurki można zaobserwować przełącznik. Zapewne służy on do aktywacji niebieskich lampek, imitujących błyskawice Mocy.
(Koniec Spoilera)

PRZESTRZEGAMY PRZED FAKTEM, IŻ PONIŻSZE ZDJĘCIA SĄ WIELKIMI SPOILERAMi, DLA FANÓW KTÓRZY CHCĄ ICH UNIKNĄĆ PRZED OBEJRZENIEM ZEMSTY SITHÓW.

- Zdjęcie 1
- Zdjęcie 2
- Zdjęcie 3
- Zdjęcie 4
- Zdjęcie 5
- Zdjęcie 6
- Zdjęcie 7
- Zdjęcie 8
- Zdjęcie 9
- Zdjęcie 10
- Zdjęcie 11
- Zdjęcie 12
KOMENTARZE (15)

Kolekcjonerstwo

Obi-Wan Kenobi Unleashed z ROTS - prototyp

2005-01-15 13:47:00 GalacticHunter

Niedawno informowaliśmy o nowej figurce Anakina Skywalkera z ROTS, która była z serii Unleashed. Serwis GalacticHunter jakiś czas temu, opublikował zdjęcia, Obi-Wana Unleashed. Co ciekawe figurka również jest z III Epizodu. Warto odnotować, iż zdjęcia przedstawiają prototyp, gdyż całość nie jest dokładnie pomalowana. (Spoiler):

Zapewne obydwie figurki z serii Unleashed nawiązują do sceny na planecie Mustafar, w której Anakin i Obi-Wan znajdują się na małych odłamkach, płynących bardzo szybko po lawie.
(Koniec Spoilera)

Zdjęcia Obi-Wana Unleashed z Zemsty Sithów prezentujemy niżej:

- Zdjęcie 1
- Zdjęcie 2
- Zdjęcie 3
- Zdjęcie 4
- Zdjęcie 5
KOMENTARZE (19)

Kolekcjonerstwo

Nowy pojazd z ROTS

2005-01-11 23:29:00 GalacticHunter

Niedawno serwis GalacticHunter opublikował zdjęcie nowego pojazdu wraz z pilotem, którego zobaczymy w Zemście Sithów. (Spoiler):

Chodzi o ścigacz oraz szturmowca-klona, który wyglądem przypomina scout troopera, znanego z Powrotu Jedi. Co ciekawe postacie różnią się jedynie kolorem. Zielona zbroja klona-scouta z ROTS i biała scout troopera Imperium mają niemal identyczny wygląd. Główną różnicę stanowi sam ścigacz. Otóż ten z ROTS jest bardziej masywny i opływowy, niż ten dobrze wszystkim znany z ROTJ.
Klona-scouta na ścigaczu zobaczymy zapewne w scenach bitwy na rodzinnej planecie Wookie`ich. Jako potwierdzenie odsyłamy do tego newsa>>> o zestawie z klocków Lego. Co ciekawe w owym zestawie można spostrzec Mace`a Windu na Kashyyyk. Musimy jeszcze trochę poczekać, aby się przekonać czy ten Mistrz Jedi pojawi się właśnie w tym miejscu w filmie.
Dodatkowo ta informacja>>> potwierdza także spoiler o tym, iż na rodzinnej planecie Wookie`ich pojawi się nie tylko sam Yoda ale również Luminara Unduli.
(Koniec Spoilera)

Zdjęcie nowego pojazdu z Zemsty Sithów prezentujemy tutaj.
KOMENTARZE (14)

Kolekcjonerstwo

Jaszczur z ROTS

2005-01-09 19:08:00 GalacticHunter

Na łamach serwisu GalacticHunter pojawiło się ciekawe zdjęcie stwora, jakiego ujrzymy w Zemście Sithów. (Spoiler):
Chodzi o jaszczurkę, a właściwie to jaszczura z planety Utapau, o nazwie "Bogar". To właśnie na tym stworze, Obi-Wan Kenobi będzie ścigał Generała Grievousa w owym świecie.
(Koniec Spoilera)

Zdjęcie prezentujemy w tym linku>>>.
KOMENTARZE (11)

Kolekcjonerstwo

E III - ukończona figurka Palpatine`a

2005-01-07 16:56:00 GalacticHunter

Serwis GalacticHunter opublikował niedawno nowe zdjęcie całkowicie ukończonej figurki Kanclerza Palpatine`a z ROTS. Co ciekawe prezentują one jedną z ważniejszych scen filmu. (Spoiler):
Prawdopodobnie owa figurka pochodzi ze sceny w której Kanclerz walczy na miecze świetlne z Rycerzami Jedi w swoim biurze na planecie Coruscant.
(Koniec Spoilera)
Zdjęcie prezentujemy tutaj>>>.
KOMENTARZE (14)

Kolekcjonerstwo

Anakin Skywalker z ROTS Unleashed - prototyp

2005-01-07 16:36:00 GalacticHunter

Na stronie GalacticHunter pojawiły się ciekawe zdjęcia nowej figurki z serii Unleashed. Co ciekawe przedstawia ona Anakina Skywalkera z Zemsty Sithów. Mimo wszystko jest to prototyp, ponieważ całość nie jest odpowiednio pomalowana. Na figurce widnieją kolory takie jak zielony oraz fioletowy. (Spoiler):
Prawdopodobnie owy zestaw odnosi się do sceny w której Anakin wpada do lawy, zmieniając się jednoznacznie w Mrocznego Lorda Sithów Dartha Vadera.
(Koniec Spoilera)

Zdjęcie figurki prezentujemy niżej.
- Zdjęcie 1
- Zdjęcie 2
- Zdjęcie 3
- Zdjęcie 4
- Zdjęcie 5
- Zdjęcie 6
KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Przybory szkolne z E III

2005-01-07 14:26:00 Roseart

Na łamach Roseart.com pojawiły się zdjęcia nowych produktów dotyczących Zemsty Sithów. Chodzi o wszelkie przybory szkolne, w postaci ołówków, kredek, klejów czy naklejek. Dodatkowo firma Roseart stworzyła kilka mini zabawek, plakatów oraz koszulek, właśnie z Epizodu III. Zdjęcia prezentujemy poniżej:

- Zdjęcie 1
- Zdjęcie 2
- Zdjęcie 3
- Zdjęcie 4
KOMENTARZE (13)

Kolekcjonerstwo

Nowe karty TOPPS

2005-01-02 21:41:00 Rebelscum

Na łamach serwisu Rebelscum pojawiły się zdjęcia plakatów reklamowych, promujących nowe karty firmy TOPPS. Oczywiście całość tyczy się Zemsty Sithów.
(Spoiler): Co ciekawe w tym miejscu (po prawej stronie na środku), możemy zobaczyć ukończoną scenę z Anakinem Skywalkerem. Prawdopodobnie pochodzi ona z sekwencji na mostku Niewidzialnej Ręki, z początku filmu. (Koniec Spoilera)

Nowe karty trafią do sklepów w USA już na początku kwietnia bieżącego roku. Poniżej prezentujemy zdjęcia:

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
KOMENTARZE (3)

Kolekcjonerstwo

Nowe zestawy lego

2005-01-01 00:10:00 Rebelscum

Na łamach Rebelscum pojawiło się zdjęcie nowego zestawu, który ukaże się w sklepach w USA już piątego kwietnia. Chodzi o Tie-Fightera. Co ciekawe do zestawu będzie dołączona figurka Dartha Vadera ze święcącym mieczem (pisaliśmy o nim tutaj). Jest to trochę dziwne posunięcie ze strony Lego, ponieważ Mroczny Lord Sithów pilotował myśliwiec Tie-Advance. Zdjęcie prezentujemy tutaj.

Dodatkowo Rebelscum donosi o specjalnym prezencie na Święta Bożego Narodzenia. Całość jest zasługą firmy Lego . Otóż chodzi o figurkę Anakina Skywalkera z Zemsty Sithów. Co ciekawe promień miecza może się podświetlić po przed naciśniecie głowy figurki. Całość jest bazuje na pomyśle zastosowanym w figurce Dartha Vadera, o którym informowaliśmy tutaj.
Postać Anakina z Lego posiada podstawkę, która składa się dwóch klocków Duplo. Poniżej prezentujemy zdjęcia:

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
KOMENTARZE (4)
Loading..