Kolekcjonerstwo

Lego z ROTS i nie tylko

0

Na oficjalnej zaprezentowano zestawy Lego na rok 2005. Poniżej skany:


Myśliwiec Anakina i Vulture Droid


Transformacja


Scoutwalker


Tri-Fighter


TIE Fighter Vadera


Grievous vs Obi-Wan


Bitwa o Kashyyyk


Pojedynek


ARC 170


katamaran Wookiech


Turbo Czołg vs BARC Speeder


Prom klasy Lambda

Warto dodać, że wszystkie zestawy będą miały nowe świecące miecze świetlne.

Ruszył Wielki konkurs na Aliens Group

AliensGroup.Pl
30

Na stronie sklepu internetowego AliensGroup.Pl ruszył już Wielki Konkurs Star Wars, nagrodami są figurki z Gentle Giant Studio. Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym w sklepie. Klinknij w poniższy baner i weź udział w konkursie. konkurs będzie trwał do końca lutego.


Figurki z "Zemsty Sithów" na Aliens Group - UPDATE

AliensGroup.Pl
9

W marcu br. w sklepie internetowym Aliens Group będą już dostępne pierwsze figurki 3 3/3" z serii "Revenge ot the Sith". W niedługim czasie zaprezentuję pierwszą listę wraz ze zdjęciami dostępnych w pierwszym rzucie figurek.

Update:
Pojawiły się pierwsze zapowiedzi wraz ze zdjęciami figurek i pojazdów z "Zemsty Sithów" jakie będą dostępne w pierwszej kolejności od 1 Marca:

- Wojownik Wookie
- R4-G9
- Myśliwiec Anakina
- Tion Medon
- General Grievous

Konkurs na Aliens Group rusza od 18 Lutego !!

AliensGroup.Pl
0

W tym newsie, 3 lutego pisałem, że z dniem 10 lutego ruszy wielki Konkurs Star Wars na stronie Aliens Group, jednak nie ruszył zgodnie z przewidywaniami. Dosłownie przed chwilą dostałem odpowiedz na maila i ... uwaga, Wielki Konkurs Star Wars rusza juz od piątku, tzn. 18 lutego br. W konkursie może wziąć udział każdy, należy odpowiedzieć poprawnie na kilka pytań związanych ze Star Wars i zostać szcześliwym posiadaczem popiersia z GENTLE GIANT STUDIO.

Z przeprosinami
AliensGroup.Pl

Zdjęcie nowych figurek z Zemsty Sithów – UWAGA NA SPOILERY

GalacticHunter.com
13

Niedawno na łamach serwisu GalacticHunter.com pojawiły się zdjęcia nowych figurek z Zemsty Sithów. UWAGA NA SPOILERY. (Spoiler):

Zdjęcie 1 – Padme w ciąży. Prawdopodobnie w tym stroju zobaczymy Padme na wulkanicznej planecie Mustafar.
Zdjęcie 2 – jeden z ochroniarzy Generała Grievousa, czyli model droida IG-100, zwany potocznie Magna Guardem.
Zdjęcie 3 – droid kontrolno-medyczny (chopper droid), czyli jeden z wielu, którzy stworzą nowe oblicze Dartha Vadera, na planecie Coruscant.
Zdjęcie 4 – mieszkaniec planety - asteroidy Polis Massa.

(Koniec Spoilera)

Unleashed z Zemsty Sithów!

Galactichunter
24

Na łamach serwisu Galactichunter pojawiły się pierwsze zdjęcia w pełni ukończonych figurek Unleashed z Zemsty Sithów. Ostrzegamy - cały tekst to jeden wielki SPOILER!

ANAKIN SKYWALKER


Niedługo po tym, jak przeszedł na Ciemną Stronę Mocy, Anakin stawił czoła swemu przeznaczeniu z taką samą determinacją, jaką pokazał pierwszy raz jeszcze w roli małego chłopca z Tatooine. Decyzja o opuszczeniu rodzinnego świata stała się jednak dla niego tragiczna w skutkach, gdyż zniszczyła całe jego życie, i spowodowała to, że odwrócił się od swoich przyjaciół i ukochanej. Teraz widzimy go w momencie, gdy podnosi miecz na swojego byłego nauczyciela, Obi-Wana Kenobiego. Paląca lawa wybucha wokół niego, dając doskonałe odwzorowanie emocji, kłębiących się w jego umyśle. Jego porywcza i niszczycielska natura pozwala mu na wyzwolenie gniewu tylko w jeden sposób: poprzez zabójcze ostrze świetlnego miecza.

OBI-WAN KENOBI


Tragiczne okoliczności sprowadziły Obi-Wana na wulkaniczną planetę Mustafar, gdzie będzie musiał zniszczyć groźnego wroga - niegdyś obiecującego Jedi, oraz dobrego przyjaciela. Fontanny gorącej lawy tryskają wokół niego, jednak Kenobi trzyma je na dystans dzięki potędze Mocy. Bardziej przerażający od rozpalonej skały jest jego przeciwnik - Anakin Skywalker - niezwykle silny Mocą bohater Wojen Klonów. Obi-Wan z wyraźną niechęcią stawia czoła swojemu byłemu padawanowi, jest jednak - co najważniejsze - Rycerzem Jedi, który chce, by sprawiedliwości stała się zadość. Jego misja to niszczenie zła za wszelką cenę, a nie zawacha się zapłacić nawet tej najwyższej. Widzimy go w momencie, gdy unosi swój świetlny miecz w celu zadania ostatecznego ciosu.

GENERAŁ GRIEVOUS


Po części istota żywa, po części droid - Generała Grievousa nie chciałby spotkać na polu bitwy chyba nikt. Potrafi się on posługiwać blasterem, oraz mieczem świetlnym z zabójczą precyzją, będąc w stanie pokonać nawet najpotężniejszych Jedi. Jest także genialnym strategiem - statki armi droidów pod jego dowództwem przemierzają galaktykę, pozostawiając po sobie jedynie ruiny. Generał nie posiada ani współczucia, ani żadnych innych uczuć - w trakcie walki nie ma litości dla swoich przeciwników, gdyż jest przekonany o swojej bezdyskusyjnej wyższości. Jest także łowcą Rycerzy Jedi - jako dowód zabicia każdego z nich, na pasku przyczepia sobie zdobyczne rękojeści mieczy świetlnych, które stają się jedynie smutną pamiątką po ich niegdysiejszych właścicielach.

Nowe gry Hasbro

Resztki Imperium
11

W kwietniu firma Hasbro wypuści kilka nowych gier planszowych z okazji premiery kolejnej odsłony Gwiezdnych Wojen.

Trival Pursuit DVD Star Wars Saga Edition Game:
Jest to bardzo ciekawa gra, która łączy w sobie tradycyjną grę planszową, nowoczesną technologię DVD, a także 2500 pytań z wszystkich sześćiu filmów sagi. Pytania są w kategoriach: Kantyna, Moc, Bohaterowie, Czarne Charaktery i Łotry, Saga, Odległa galaktyka oraz Nadprzestrzeń. W skład wchodzi 1800 kart z pytaniami, 600 interaktywnych pytań na dwóch DVD i 100 specjalnych kart na ekranie. Gra z pewnością będzie wymagała od fanów Gwiezdnych Wojen wytężenia umysłu. Specjalnie na potrzeby tej gry stworzono 20 pytań, w których fani odgrywają sceny z filmów. Sceny z nimi nakręcono podczas ubiegłorocznego Comic-Conu. Gra jest przeznaczona dla osób od 10 lat.

Star Wars Lightsaber Battle Game:
Będzie to gra telewizyjna, nie wymagająca konsoli. Po prostu podłączasz ją do TV i grasz. W grze będzie można się wcielić w ulubionego Jedi i walczyć z Ciemną Stroną Mocy. Będzie się stać przed ekranem i machać mieczem. Oczywiście będzie można też grać przeciwko innemu graczowi. Ta fascynująca gra jest przeznaczona dla ośmiolatków i starszych dzieci.

Monopoly Game Star Wars Saga Edition:
Monopoly w galaktyce Gwiezdnych Wojen ma już wieloletnie tradycje. Było wydanie z trylogii, z Mrocznego Widma, z Ataku Klonów, a teraz będzie kolekcja z całej sagi. Wśród figurek (pionki na planszy) znajdziemy między innymi Yodę, Luke’a, Leię, Imperatora i Dartha Vadera. Gra jest zalecana dla dzieci co najmniej ośmioletnich.

Risk Star War3 Game:
Ta wersja Ryzyka bazuje na Epizodach I, II i III. Będziemy mogli grać Separatystami lub Republiką w wojnie domowej o dominację nad galaktyką. Poza klasycznymi regułami gry, będą tu obowiązywać specjalne wariacje Wojen Klonów. Wśród postaci zobaczymy Obi-Wana, Amidalę, Imperatora i Vadera. Gra jest trudna, więc przeznaczona jest dla dziesięciolatków i starszych dzieci.

Star Wars Saga Edition Chess Set:
Tym razem zmian reguł nie ma. Otrzymamy klasyczne szachy, w kolekcjonerskiej wersji. Zamiast białych pionków będziemy mieć Yodę i Jedi dowodzących Jasną Stroną, a czarnych – Imperatora i jego Ciemną Stronę. Dodatkowo szachownica gratis. Gra przewidziana jest dla co najmniej ośmiolatków.

Wielki konkurs na Aliens Group.

AliensGroup.Pl
10


Aliens Group Info:
Nowy konkurs tym razem na naszej stronie internetowej. Od 10 lutego 2005 rusza pierwszy konkurs o tematyce Star Wars, do wygrania wspaniałe nagrody z filmu STAR WARS popiersia GENTLE GIANT STUDIO. Należy odpowiedzieć tylko na kilka pytań i wspaniałe figurki będą TWOJE.

AliensGroup.Pl

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.