TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Aliens Group zapowiada nowe figurki z serii Unleshed

2005-02-28 21:15:00 AliensGroup.Pl

Na marzec br. sklep internetowy Aliens Group, zapowiada wprowadzenie do sprzedaży kolejnych figurek Unleashed seria #12. Będą to figurki postaci Aury Sing, Szturmowca oraz IG-88. Ich cena będzie wachała się w okolicach 80 zł.KOMENTARZE (10)

Kolekcjonerstwo

Przegląd figurek Hasbro z ROTS

2005-02-26 22:04:00

Na oficjalnej pojawiła się zapowiedź figurek z ROTS firmy Hasbro. Poniżej ich zdjęcia:


KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Lego z ROTS i nie tylko

2005-02-21 22:34:00

Na oficjalnej zaprezentowano zestawy Lego na rok 2005. Poniżej skany:


Myśliwiec Anakina i Vulture Droid


Transformacja


Scoutwalker


Tri-Fighter


TIE Fighter Vadera


Grievous vs Obi-Wan


Bitwa o Kashyyyk


Pojedynek


ARC 170


katamaran Wookiech


Turbo Czołg vs BARC Speeder


Prom klasy Lambda

Warto dodać, że wszystkie zestawy będą miały nowe świecące miecze świetlne.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Zapowiedzi Unleashed z "Zemsty Sithów" ...

2005-02-16 08:05:00 AliensGroup.Pl

W połowie marca, w internetowym sklepie Aliens Group ukażą się w sprzedaży pierwsze figurki z serii Unleashed. Najprawdopodobniej będą to figurki przedstawiające Generała Greviousa, Obi-Wana Kenobiego i Anakina Skywalkera, o ktorych pisaliśmy w tym newsie.
KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Ruszył Wielki konkurs na Aliens Group

2005-02-15 19:44:00 AliensGroup.Pl

Na stronie sklepu internetowego AliensGroup.Pl ruszył już Wielki Konkurs Star Wars, nagrodami są figurki z Gentle Giant Studio. Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym w sklepie. Klinknij w poniższy baner i weź udział w konkursie. konkurs będzie trwał do końca lutego.KOMENTARZE (30)

Kolekcjonerstwo

Figurki z "Zemsty Sithów" na Aliens Group - UPDATE

2005-02-14 13:26:00 AliensGroup.Pl

W marcu br. w sklepie internetowym Aliens Group będą już dostępne pierwsze figurki 3 3/3" z serii "Revenge ot the Sith". W niedługim czasie zaprezentuję pierwszą listę wraz ze zdjęciami dostępnych w pierwszym rzucie figurek.

Update:
Pojawiły się pierwsze zapowiedzi wraz ze zdjęciami figurek i pojazdów z "Zemsty Sithów" jakie będą dostępne w pierwszej kolejności od 1 Marca:

- Wojownik Wookie
- R4-G9
- Myśliwiec Anakina
- Tion Medon
- General Grievous
KOMENTARZE (9)

Kolekcjonerstwo

Konkurs na Aliens Group rusza od 18 Lutego !!

2005-02-13 22:56:00 AliensGroup.Pl

W tym newsie, 3 lutego pisałem, że z dniem 10 lutego ruszy wielki Konkurs Star Wars na stronie Aliens Group, jednak nie ruszył zgodnie z przewidywaniami. Dosłownie przed chwilą dostałem odpowiedz na maila i ... uwaga, Wielki Konkurs Star Wars rusza juz od piątku, tzn. 18 lutego br. W konkursie może wziąć udział każdy, należy odpowiedzieć poprawnie na kilka pytań związanych ze Star Wars i zostać szcześliwym posiadaczem popiersia z GENTLE GIANT STUDIO.

Z przeprosinami
AliensGroup.Pl
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Zdjęcie nowych figurek z Zemsty Sithów – UWAGA NA SPOILERY

2005-02-11 17:06:00 GalacticHunter.com

Niedawno na łamach serwisu GalacticHunter.com pojawiły się zdjęcia nowych figurek z Zemsty Sithów. UWAGA NA SPOILERY. (Spoiler):

Zdjęcie 1 – Padme w ciąży. Prawdopodobnie w tym stroju zobaczymy Padme na wulkanicznej planecie Mustafar.
Zdjęcie 2 – jeden z ochroniarzy Generała Grievousa, czyli model droida IG-100, zwany potocznie Magna Guardem.
Zdjęcie 3 – droid kontrolno-medyczny (chopper droid), czyli jeden z wielu, którzy stworzą nowe oblicze Dartha Vadera, na planecie Coruscant.
Zdjęcie 4 – mieszkaniec planety - asteroidy Polis Massa.

(Koniec Spoilera)
KOMENTARZE (13)

Kolekcjonerstwo

Unleashed z Zemsty Sithów!

2005-02-10 18:41:00 Galactichunter

Na łamach serwisu Galactichunter pojawiły się pierwsze zdjęcia w pełni ukończonych figurek Unleashed z Zemsty Sithów. Ostrzegamy - cały tekst to jeden wielki SPOILER!

ANAKIN SKYWALKER


Niedługo po tym, jak przeszedł na Ciemną Stronę Mocy, Anakin stawił czoła swemu przeznaczeniu z taką samą determinacją, jaką pokazał pierwszy raz jeszcze w roli małego chłopca z Tatooine. Decyzja o opuszczeniu rodzinnego świata stała się jednak dla niego tragiczna w skutkach, gdyż zniszczyła całe jego życie, i spowodowała to, że odwrócił się od swoich przyjaciół i ukochanej. Teraz widzimy go w momencie, gdy podnosi miecz na swojego byłego nauczyciela, Obi-Wana Kenobiego. Paląca lawa wybucha wokół niego, dając doskonałe odwzorowanie emocji, kłębiących się w jego umyśle. Jego porywcza i niszczycielska natura pozwala mu na wyzwolenie gniewu tylko w jeden sposób: poprzez zabójcze ostrze świetlnego miecza.

OBI-WAN KENOBI


Tragiczne okoliczności sprowadziły Obi-Wana na wulkaniczną planetę Mustafar, gdzie będzie musiał zniszczyć groźnego wroga - niegdyś obiecującego Jedi, oraz dobrego przyjaciela. Fontanny gorącej lawy tryskają wokół niego, jednak Kenobi trzyma je na dystans dzięki potędze Mocy. Bardziej przerażający od rozpalonej skały jest jego przeciwnik - Anakin Skywalker - niezwykle silny Mocą bohater Wojen Klonów. Obi-Wan z wyraźną niechęcią stawia czoła swojemu byłemu padawanowi, jest jednak - co najważniejsze - Rycerzem Jedi, który chce, by sprawiedliwości stała się zadość. Jego misja to niszczenie zła za wszelką cenę, a nie zawacha się zapłacić nawet tej najwyższej. Widzimy go w momencie, gdy unosi swój świetlny miecz w celu zadania ostatecznego ciosu.

GENERAŁ GRIEVOUS


Po części istota żywa, po części droid - Generała Grievousa nie chciałby spotkać na polu bitwy chyba nikt. Potrafi się on posługiwać blasterem, oraz mieczem świetlnym z zabójczą precyzją, będąc w stanie pokonać nawet najpotężniejszych Jedi. Jest także genialnym strategiem - statki armi droidów pod jego dowództwem przemierzają galaktykę, pozostawiając po sobie jedynie ruiny. Generał nie posiada ani współczucia, ani żadnych innych uczuć - w trakcie walki nie ma litości dla swoich przeciwników, gdyż jest przekonany o swojej bezdyskusyjnej wyższości. Jest także łowcą Rycerzy Jedi - jako dowód zabicia każdego z nich, na pasku przyczepia sobie zdobyczne rękojeści mieczy świetlnych, które stają się jedynie smutną pamiątką po ich niegdysiejszych właścicielach.
KOMENTARZE (24)

Kolekcjonerstwo

Nowe gry Hasbro

2005-02-10 16:12:00 Resztki Imperium

W kwietniu firma Hasbro wypuści kilka nowych gier planszowych z okazji premiery kolejnej odsłony Gwiezdnych Wojen.

Trival Pursuit DVD Star Wars Saga Edition Game:
Jest to bardzo ciekawa gra, która łączy w sobie tradycyjną grę planszową, nowoczesną technologię DVD, a także 2500 pytań z wszystkich sześćiu filmów sagi. Pytania są w kategoriach: Kantyna, Moc, Bohaterowie, Czarne Charaktery i Łotry, Saga, Odległa galaktyka oraz Nadprzestrzeń. W skład wchodzi 1800 kart z pytaniami, 600 interaktywnych pytań na dwóch DVD i 100 specjalnych kart na ekranie. Gra z pewnością będzie wymagała od fanów Gwiezdnych Wojen wytężenia umysłu. Specjalnie na potrzeby tej gry stworzono 20 pytań, w których fani odgrywają sceny z filmów. Sceny z nimi nakręcono podczas ubiegłorocznego Comic-Conu. Gra jest przeznaczona dla osób od 10 lat.

Star Wars Lightsaber Battle Game:
Będzie to gra telewizyjna, nie wymagająca konsoli. Po prostu podłączasz ją do TV i grasz. W grze będzie można się wcielić w ulubionego Jedi i walczyć z Ciemną Stroną Mocy. Będzie się stać przed ekranem i machać mieczem. Oczywiście będzie można też grać przeciwko innemu graczowi. Ta fascynująca gra jest przeznaczona dla ośmiolatków i starszych dzieci.

Monopoly Game Star Wars Saga Edition:
Monopoly w galaktyce Gwiezdnych Wojen ma już wieloletnie tradycje. Było wydanie z trylogii, z Mrocznego Widma, z Ataku Klonów, a teraz będzie kolekcja z całej sagi. Wśród figurek (pionki na planszy) znajdziemy między innymi Yodę, Luke’a, Leię, Imperatora i Dartha Vadera. Gra jest zalecana dla dzieci co najmniej ośmioletnich.

Risk Star War3 Game:
Ta wersja Ryzyka bazuje na Epizodach I, II i III. Będziemy mogli grać Separatystami lub Republiką w wojnie domowej o dominację nad galaktyką. Poza klasycznymi regułami gry, będą tu obowiązywać specjalne wariacje Wojen Klonów. Wśród postaci zobaczymy Obi-Wana, Amidalę, Imperatora i Vadera. Gra jest trudna, więc przeznaczona jest dla dziesięciolatków i starszych dzieci.

Star Wars Saga Edition Chess Set:
Tym razem zmian reguł nie ma. Otrzymamy klasyczne szachy, w kolekcjonerskiej wersji. Zamiast białych pionków będziemy mieć Yodę i Jedi dowodzących Jasną Stroną, a czarnych – Imperatora i jego Ciemną Stronę. Dodatkowo szachownica gratis. Gra przewidziana jest dla co najmniej ośmiolatków.
KOMENTARZE (11)

Kolekcjonerstwo

Wielki konkurs na Aliens Group.

2005-02-03 00:51:00 AliensGroup.Pl


Aliens Group Info:
Nowy konkurs tym razem na naszej stronie internetowej. Od 10 lutego 2005 rusza pierwszy konkurs o tematyce Star Wars, do wygrania wspaniałe nagrody z filmu STAR WARS popiersia GENTLE GIANT STUDIO. Należy odpowiedzieć tylko na kilka pytań i wspaniałe figurki będą TWOJE.

AliensGroup.Pl
KOMENTARZE (10)
Loading..