TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Zemsta tym razem do jedzenia

2005-03-31 16:24:00 star-wars.do.pl

Premiera Zemsty Sithów jest przewidziana na 19 maja 2005 roku, również w Polsce. Co ciekawe u naszych zachodnich sąsiadów pojawiły się już produkty promujące Epizod III. Chodzi o jedzenie firm Kellogg`s, Lay`s a także napoje firmy PEPSI.
Nie wiadomo kiedy dotrą one do Polski. Miejmy nadzieję, że dosyć szybko. Zdjęcia ukazujące produkty promocyjne możecie zobaczyć niżej.

Yoda
- Zdjęcie 1
- Zdjęcie 2
- Zdjęcie 3
- Zdjęcie 4
- Zdjęcie 5
- Zdjęcie 6
- Zdjęcie 7

Chewbacca
- Zdjęcie 1
- Zdjęcie 2

Darth Vader
- Zdjęcie 1
- Zdjęcie 2
- Zdjęcie 3
-
Zdjęcie 4
KOMENTARZE (21)

Kolekcjonerstwo

Kolejne Zemstowe figurki i zabawki

2005-03-30 22:43:00

Oficjalna nie ustaje w prezentowaniu kolejnych Zemstowych figurek i zabawek. Oto ciąg dalszy:

Gadający Yoda:



Figurki do Attacktix









Figurki Deluxe 3 3/4"









Pojazdy



Seria Tytanium

















Figurki 12"





Micro Vehicles:







Miecze świetlne



Pluszaki:






KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

M&M's przechodzą na Ciemną Stronę Mocy

2005-03-30 16:19:00 Gazeta.pl

Jak donosi Gazeta.pl:

Wraz z nadchodzącą wielkimi krokami premierą najnowszej części sagi Gwiezdnych Wojen - "Zemsty Sithów" - rusza potężna machina promocyjna. Na jej czele są popularne czekoladki.

Wczoraj w Nowym Jorku zaprezentowano najnowsze M&M`s pokryte ciemną czekoladą. W 64-letniej historii marki zawsze używano do tego celu mlecznej czekolady.

Od teraz, M&M`s w USA będą dostępne w dwóch rodzajach opakowań: "Darth Mix" - w ciemnej czekoladzie oraz "Jedi Mix" - w mlecznej.

Nowe słodycze reklamuje jednoznacznie kojarzony z Ciemną Stroną Mocy Lord Darth Vader.




Dodatkowo pod tym linkiem możecie obejrzeć trailer promocyjny najnowszych M&M`sów. Z pewnością wyda się on wam znajomy.
KOMENTARZE (17)

Kolekcjonerstwo

Karty TOPPS z ROTS

2005-03-29 22:39:00

Na oficjalnej zaprezentowano część kart TOPS (szkicowanych) z ROTS, które pojawią się wraz z wielką Zemstą Marketingowców Lucasfilmu, już za parę dni w USA. Karty te mogą zawierać pewne spoilery. A ich skany znajdują się poniżej:































KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Pierwsze LEGO ROTS w Polsce

2005-03-28 22:35:00

Na dniach w sklepie internetowym http://www.klockilego.pl/ pojawił się pierwszy zestaw - "Clone Scout Walker" w cenie 57,77 PLN.



Można go zamówić tutaj.

Temat o LEGO ROTS na forum

UPDATE

Okazuje się, że nie jest to jedyny zestaw, który się pojawił w sklepach, podobno są już wszystkie i to nie tylko w Polsce.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Hełm szturmowca na licytacji!

2005-03-24 03:24:00 Polish Outpost

W dniu dzisiejszym dom aukcyjny Profiles in History wystawił na e-bay'u autentyczny hełm szturmowca Imperium. Cena wywoławcza wynosi bagatela 30.000$ i każdy ma niepowtarzalną szanse wzięcia udziału w licytacji pod tym linkiem.

Ten niesamowity hełm był użyty aż w dwóch częściach Sagi, w roku 1977 i 1980. Na zdjęciach, widocznych poniżej, niewątpliwie można dostrzec, iż pod wpływem działania czasu, w paru miejscach farba odpadła od powierzchni hełmu, który wykonany został z polietylenu. Jak widać, grill został przemalowany z koloru szarego, używanego w ANH, na kolor czarny, stosowany w TESB.







Jest to jeden z 6 autentycznych hełmów szturmowca, które znajdują się w obiegu. Co ciekawe, ten konkretny egzemplarz jest widoczny w V części Sagi w momencie, gdy Lando Calrissian idzie w stronę pomieszczenia, w którym torturowany jest Han Solo i przechodzi obok jednego ze szturmowców, który ma na głowie nałożony właśnie tenże hełm.


KOMENTARZE (12)

Kolekcjonerstwo

Zapowiedzi Aliens Group na Maj.

2005-03-22 01:38:00 AliensGroup.Pl

Aliens Group zapowiada na Maj najnowsze figurki postaci z Zemsty Sithów z serii Unleashed : Generał Grevius (90zł), Obi-Wan Kenobi (85 zł.) oraz Anakin Skywalker (85 zł.).

O wcześniejszych zapowiedziach, na marzec, pisałem w tym newsie newsie. Z przyczyn niezależnych od Aliens Group figurki bedą dostepne dopiero w kwietniu.
KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Trójwymiarowe plakaty...

2005-03-21 18:10:00

Trzeci wymiar chyba wszedł w modę i jest przeznaczony sadze. Na pierwszy ogień poszły jednak plakaty. Firma Code 3 Collectibles, która dotychczas robiła repliki pojazdów z sagi, postanowiła zadebiutować w dziedzinie plakatu trójwymiarowego. Na razie będą to plakaty z trylogii, a prezentują się tak:






KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Rękojeść Fana

2005-03-17 17:43:00 Mateusz "Strider" Chmiel

Mateusz "Strider" Chmiel podesłał nam zdjęcie swojego dzieła kolekcjonerskiego. Chodzi o rękojeść miecza świetlnego.
Mateusz wykonał ją z elementów od węża ogrodowego. Co ciekawe zostały one mocno podrasowane. Dodatkowo miecz składa się również z kilku plastikowych rurek, które mają na celu łączenie elementów węża. Rękojeść posiada także coś w stylu klamry, dzięki której można ją trzymać przy pasku. Owa część została wymontowana z małego, przenośnego radia.
Strider twierdzi, iż wszystkie części znalazł w domu, a co za tym idzie nie wydał zbyt wiele pieniędzy na produkcję swojej rękojeści.

Zdjęcie prezentujemy poniżej.
- Zdjęcie 1
- Zdjęcie 2
- Zdjęcie 3
- Zdjęcie 4
KOMENTARZE (19)

Kolekcjonerstwo

Zdjęcie wszystkich figurek z E III

2005-03-17 12:07:00 Rebelscum.com

Na łamach Rebelscum.com pojawiło się ciekawe zdjęcie. Ukazuje ono wszystkie figurki 3 ¾ firmy Hasbro z Zemsty Sithów. Zostaną one wydane na początku kwietnia (prawdopodobnie również i w Polsce). Całość jest zaprezentowana w mrocznej scenerii wulkanicznej planety. Zapewne po premierze Epizodu III przybędą do kupienia nowe zestawy z ROTS.

Zdjęcie wszystkich dotychczasowych figurek 3 ¾ możecie zobaczyć tutaj>>>.
KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Kolejne produkty Hasbro

2005-03-16 22:32:00

Oficjalna zaprezentowała kolejne produkty Hasbro powiązane z "Zemstą Sithów". A są to 12 calowe figurki:









Figurki typu Force Battler - stylizowane na to by były "śmieszne":









Słynna seria Unleashed:





Galactic Heroes:







Miecze świetlne z ROTS:









Blastery:







A także:
































KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Promocja Zemsty Sithów

2005-03-16 20:21:00 Resztki Imperium

2 kwietnia 2005 rozpocznie się gigantyczna akcja promocyjna związana z „Zemstą Sithów”. Jednocześnie pojawią się w sklepach produkty różnych partnerów Lucasfilmu, w tym płatki, jedzenie dla dzieci, cukierki, napoje i cała masa różnych kolekcjonariów. Poniżej lista tego, co się będzie działo w USA w najbliższych dniach.

Burger King – sieć restauracji, która reklamowała się SW już przy Powrocie Jedi w 1983, ponownie wraca na scenę. Będzie kusić przede wszystkim promocjami dla kolekcjonerów, zapewniając cała gamę super zdeformowanych postaci i pojazdów z całej sagi. Dla starszych odbiorców będzie przeznaczona gra karciana „Choose Your Destiny”.

Masterfoods – producent M&M’s, Kuros, Skittles zaprezentuje fanom Gwiezdnej Sagi nowe inspirowane filmem opakowania swoich słodyczy. Dodatkowo M&M’s będzie wspierana kampanią reklamową o nazwie Star Wars M-pire [angielska gra słów M – czyta się jak „Em”, a to wraz z -pire brzmi jak „Imperium”], przy której zadebiutuje nowa czarna czekolada M&M’s, a także będą one trochę stylizowane na postaci z Sagi.

Pepsi – wypuści swoje produkty w nowych opakowaniach, inspirowanych Gwiezdnymi Wojnami, w tym Pepsi dietetyczną, bezkofeinową, Pepsi, Mountain Dew, Diet Dew i Slice. Ponadto w sieci sklepów 7-Eleven pojawi się Darth Dew Slurpee w specjalnym kubku dla kolekcjonerów. Warto dodać, ze Pepsi była obecna przy kampanii „Mrocznego Widma”. W 2002 wolała reklamować się Spidermanem niż AOTC, co jak się okazało było strzałem w dziesiątkę. Czy i tym razem Pepsi wybrała najbardziej dochodowy film roku? Zobaczymy.

Cingular – będzie oferować dźwięki, tapety, wygaszacze i gry na urządzenia mobilne i komórki.

Frito Lay – z pewnością wypuści swoje chipsy w tematycznych opakowaniach, zawierające pamiątkowe gadżety z sagi.

Kellogg’s – zaatakuje wszystkich kampanią „Fuel the Force” [uzupełnij/zatankuj Moc], w której reklamować będzie nowe płatki, wafle, krakersy, snaki owocowe oraz pieczywo tostowe. Wszystko oczywiście w tematycznych opakowaniach, zawierające karty do gry, święcące „łyżeczki świetlne”, słoiki, talerzyki itp. Gwiezdne Wojny będą miały nawet własne płatki!
KOMENTARZE (12)

Kolekcjonerstwo

Miecze z Zemsty Sithów

2005-03-14 15:54:00 MasterReplicas

Serwis MasterReplicas przeszedł ostatnio małe zmiany. Prócz wyglądu, wzorowanym na Zemście Sithów, pojawiły się również nowe produkty. Chodzi o trzy rękojeści Jedi z Epizodu III. Pojawią się one w sprzedaży na przełomie kwietnia/maja tego roku. Wszystkie miecze kosztują 369$ (obecnie ok. 800 zł). Dodatkowo mają w zestawach dołączony certyfikat autentyczności jak i ozdobne pudełko. Jeśli chcecie zamówić któraś z rękojeści to odsyłamy w ten link>>>.


Anakin Skywalker



Obi-Wan Kenobi



Yoda



KOMENTARZE (22)

Kolekcjonerstwo

Trival Pursuit DVD Star Wars Saga Edition Game

2005-03-10 21:21:00

Już wcześniej zapowiadano nową grę firmy Hasbro, składającej się 700 pytań nagranych na DVD w formie filmików (w tym nagranych przez szczęśliwych wybrańców losu na zeszłorocznym Comic-Con w San Diego), 1800 kart z pytaniami, planszy, punktów i instrukcji.

Pytania są pogrupowane w zależności od poziomu – od początkującego do super eksperta. Zawierają informacje z wszystkich sześciu filmów w następujących kategoriach:

The Cantina (Kantyna) – zawiera pytania o sceny, postaci, obcych, wystąpienia i wiele innych rzeczy, które budują atmosferę filmu, jak lokacje przewijające się przez chwilę i postaci w tle.

The Force (Moc) – to pytanie o podstawowe wydarzenia, pamiętne akcje, czy co stało się w specyficznym miejscu.

Heroes, Villians & Scoundrels (Bohaterowie, Czarne charaktery i Łajdacy) – to sekcja o głównych postaciach jak Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Luke Skywaker, Darth Vader ale też o postaciach drugoplanowych – C-3PO, Darth Maul, Leia, Jabba itp.

The Saga (Saga) – pytania ogólne o akcje w stylu „Kto powiedział to zdanie?” lub „Kogo brakuje w tej scenie?”.

A Galaxy Far, Far Away (Odległa Galaktyka) – to głównie pytania o lokacje – planety, miasta, budynki i rzeczy z nimi związane.

Hyperspace (Nadprzestrzeń) – to zadziwiająca kategoria, w której mogą się pojawić pytania o wszystko, co jest powiązane z Gwiezdną Sagą.

Nikogo nie zdziwi, ze fani z pewnością będą chcieli się testować wzajemnie, a Hasbro obiecuje dostarczyć pytania będące wyzwaniem dla każdego typu fanów. To nie tylko pytania wiedzowe z kart, ale też często na skojarzenia będące wyzwaniem dla każdego. Np. pytania w których musimy odpowiedzieć, której kwestii nie mówił bohater, albo zgadnąć co przedstawia dany koncept (wczesny), który na ekranie pojawił się przez kilka sekund. Gra będzie zaskakiwać coraz to nowymi zagadkami, tak, że nawet najbardziej zaznajomieni z filmami fani, mogą równie często okazać się zwycięzcami jak i przegranymi.

Każdy aspekt gry jest nowy, w tym plansza, unikalne metalowe pionki, karta, no i DVD. O ile karty to zazwyczaj pytania, o tyle DVD to raczej zagadki do rozwiązania, niż pytania wiedzowe. Oczywiście wymagają pewnej wiedzy, ale częściej wygrywa się dzięki skojarzeniom czy umiejętności logicznego myślenia oraz łączenia faktów. Wszystkie one mogą być zadane dzięki multimedialnej prezentacji znajdującej się na płycie.

Poza filmami czy zdjęciami, konceptami oraz dźwiękami z sagi zobaczymy też kilka nowych, nagranych z fanami (szczęśliwcy z Comic-Conu 2004).

Gra jest zalecana dla dzieci w wieku 10 lat i starszych. Powinna pojawić się mniej więcej razem z premierą filmu.

Filmik reklamowy można zobaczyć tutaj.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Przegląd zabawek Hasbro

2005-03-04 07:58:00

Na oficjalnej pojawił się dalszy ciąg przeglądu zabawek Hasbro związanych z "Zemstą Sithów".






















KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Wielki konkurs Aliens Group zakończony !

2005-03-02 12:37:00 AliensGroup.Pl

W dniu dzisiejszym został zakończony konkurs zorganizowany przez AliensGroup.Pl, poniżej znajduje sie lista zwycięzców oraz poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe

Nagrodzeni użytkownicy:

1 miejsce: Morrtis
2 miejsce: qubitus
3 miejsce: sphinx

Poprawne odpowiedzi:

I. Przy promocji jakiego filmu udział brało Aliens Group:

odp.: Obcy kontra Predator

II. Logiem Aliens Group jest fragment rzeźby:

odp.: H.R. Gigera

III. Hasłem przewodnim Aliens Group jest:

odp.: Czas na Twoje Hobby!

Gratulujemy nagrodzonym, a pozostałym życzymy szczęścia nastepnym razem!
KOMENTARZE (17)
Loading..