TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Nowości na Aliens Group : Star Wars Bust Ups

2005-05-30 07:48:00 Aliens Group

Na stronie sklepu internetowego Aliens Group pojawiły się w sprzedaży popiersia z nowej serii Gentle Giant Studio Star Wars Bust Ups. Są mniejsze, bo 3 3/4" figurki również wykonane techniką laserową, ale w dużo niższej cenie, teraz ceny zaczynają się od 25 pln do 30 pln. Poniżek znajduje się pełna lista popiersi dostępnych w sprzedaży:

Bounty Hunter:

- Bossk
- 4-LOM
- Zuckuss
- Boba Fett
- Jango Fett
- Dengar

Ciemna strona Mocy

- Darth Sidious
- Darth Maul
- Dooku/Tyranus
- Darth Vader
- Gwardzista
- Szturmowiec

Jasna strona Mocy:

- Yoda
- Luke Skywalker
- Han Solo
- Chewbaccka
KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Lord Vader w skali 1:6

2005-05-25 18:49:00 Aliens Group

Na stronie Aliens Group pojawiła się zapowiedź figurki Lorda Vadera w skali 1:6, czyli 36 cm pełna postać Lorda Vadera. Figurka wykonana została techniką laserową w Gentle Giant Studio, więcej szczegółów znajdziecie klikając w ten LINK. Cena jak narazie nie jest znana.
KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

Zestawy Star Wars z Gentle Giant.

2005-05-23 10:05:00 Aliens Group

Na stronie Aliens Group pojawiły się w sprzedaży dwa zestawy popiersi Gentle Giant Star Wars Mini. Pierwszy zestaw Star Wars Rebelia, przedstawia głównych bohaterów Sagi: Luke Skywalker, Han Solo, Chewbacca oraz Yoda (Epizod II)- zestaw kosztuje 100 pln. Drugi zestaw Star Wars Bounty Hunter przedstawia: Boba Fett, IG-88, Bosk, Dengar, oraz Jango Fett (Epizod II) - zestaw kosztuje 140 pln. W zapowiedziach znajduje się zestaw Gentle Giant Star Wars Imperium, ktory przedstawia główne postacie z klasycznej i nowej Sagi. Komplet Star Wars Imperium składa się z postaci: Darth Sidiousa, Darth Tyranusa, Maula, gwardzisty, szturmowca i Lorda Vadera, cena zestawu jest jeszcze nie znana. Figurki są wielkości 3 3/4".

W sprzedaży pojawiło się ponownie popiersie Luke'a Skywalkera z Gentle Giant, jako pilota X-Wing'a. Koszt popiersia wynosi 340 pln.
KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

MOC w kubkach z CartoonPlanet

2005-05-11 21:25:00

W sieci sklepów Cartoon Planet pojawiły się w sprzdaży kubki promujące Star Wars i Zemstę Sithów. Na razie jest pięć wzorów, np.: logo Star Wars w płomieniach i hełm Vadera, Yoda, źołnierz Klon, Vader. Kubek kosztuje 19.90,- i zapowiadane są inne wzory oraz koszulki młodzieżowe i figurki.
KOMENTARZE (18)

Kolekcjonerstwo

Filmy promocyjne

2005-05-05 09:41:00 StarWars.com

Oficjalna Strona Star Wars opublikowała ostatnio dwie nowe reklamówki prezentujące produkty, które biorą udział w promocji Epizodu III - Zemsty Sithów.

Pierwsza z nich to reklama nowej Diet-Pepsi (ciekawe za ile lat takowa pojawi się w Polsce?). Warto zwrócić uwagę na fakt, że została wykonana bardzo ciekawie, z poczuciem humoru. Sprzeczka kto chce Pepsi zostaje na długo w pamięci. Znajdziecie ją w tym miejscu.

Druga reklama to prezentacja nowych M&M'sów. Nie jest może tak miła dla oka, jak poprzednia, lecz aluzje do Starej Trylogii także wywołują usmiech na twarzy. Do zobaczenia tutaj.
KOMENTARZE (6)
Loading..