Kolekcjonerstwo

Nowości na Aliens Group : Star Wars Bust Ups

Aliens Group
6

Na stronie sklepu internetowego Aliens Group pojawiły się w sprzedaży popiersia z nowej serii Gentle Giant Studio Star Wars Bust Ups. Są mniejsze, bo 3 3/4" figurki również wykonane techniką laserową, ale w dużo niższej cenie, teraz ceny zaczynają się od 25 pln do 30 pln. Poniżek znajduje się pełna lista popiersi dostępnych w sprzedaży:

Bounty Hunter:

- Bossk
- 4-LOM
- Zuckuss
- Boba Fett
- Jango Fett
- Dengar

Ciemna strona Mocy

- Darth Sidious
- Darth Maul
- Dooku/Tyranus
- Darth Vader
- Gwardzista
- Szturmowiec

Jasna strona Mocy:

- Yoda
- Luke Skywalker
- Han Solo
- Chewbaccka

Lord Vader w skali 1:6

Aliens Group
4

Na stronie Aliens Group pojawiła się zapowiedź figurki Lorda Vadera w skali 1:6, czyli 36 cm pełna postać Lorda Vadera. Figurka wykonana została techniką laserową w Gentle Giant Studio, więcej szczegółów znajdziecie klikając w ten LINK. Cena jak narazie nie jest znana.

Zestawy Star Wars z Gentle Giant.

Aliens Group
4

Na stronie Aliens Group pojawiły się w sprzedaży dwa zestawy popiersi Gentle Giant Star Wars Mini. Pierwszy zestaw Star Wars Rebelia, przedstawia głównych bohaterów Sagi: Luke Skywalker, Han Solo, Chewbacca oraz Yoda (Epizod II)- zestaw kosztuje 100 pln. Drugi zestaw Star Wars Bounty Hunter przedstawia: Boba Fett, IG-88, Bosk, Dengar, oraz Jango Fett (Epizod II) - zestaw kosztuje 140 pln. W zapowiedziach znajduje się zestaw Gentle Giant Star Wars Imperium, ktory przedstawia główne postacie z klasycznej i nowej Sagi. Komplet Star Wars Imperium składa się z postaci: Darth Sidiousa, Darth Tyranusa, Maula, gwardzisty, szturmowca i Lorda Vadera, cena zestawu jest jeszcze nie znana. Figurki są wielkości 3 3/4".

W sprzedaży pojawiło się ponownie popiersie Luke'a Skywalkera z Gentle Giant, jako pilota X-Wing'a. Koszt popiersia wynosi 340 pln.

MOC w kubkach z CartoonPlanet

18

W sieci sklepów Cartoon Planet pojawiły się w sprzdaży kubki promujące Star Wars i Zemstę Sithów. Na razie jest pięć wzorów, np.: logo Star Wars w płomieniach i hełm Vadera, Yoda, źołnierz Klon, Vader. Kubek kosztuje 19.90,- i zapowiadane są inne wzory oraz koszulki młodzieżowe i figurki.

Filmy promocyjne

StarWars.com
6

Oficjalna Strona Star Wars opublikowała ostatnio dwie nowe reklamówki prezentujące produkty, które biorą udział w promocji Epizodu III - Zemsty Sithów.

Pierwsza z nich to reklama nowej Diet-Pepsi (ciekawe za ile lat takowa pojawi się w Polsce?). Warto zwrócić uwagę na fakt, że została wykonana bardzo ciekawie, z poczuciem humoru. Sprzeczka kto chce Pepsi zostaje na długo w pamięci. Znajdziecie ją w tym miejscu.

Druga reklama to prezentacja nowych M&M'sów. Nie jest może tak miła dla oka, jak poprzednia, lecz aluzje do Starej Trylogii także wywołują usmiech na twarzy. Do zobaczenia tutaj.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.