TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Obi-Wan Kenobi w skali 1/4 (Sideshow)

2005-07-28 11:45:00 Shop.Star.Wars.Com

Na stronie Shop.Star.Wars.Com ukazała się zapowiedź nowej figurki z Sideshow Obi-Wana z Epizodu IV z limitowanej serii. Figurka wykonana jest techniką laserową w skali 1:4 i jej wysokość wynosi 17” (43 cm). Jak do tej pory z serii ukazały się postacie Luke Skywalkera, Hana Solo, Darth Vadera. Cena wynosi $275, czyli ok. 965 zł plus koszty wysyłki. W sprzedaży będzie dostepna od listopada 2005.
KOMENTARZE (32)

Kolekcjonerstwo

Sześć nowych zestawów Lego

2005-07-09 22:22:00 StarWars.com


StarWars.com donosi o nowych pozycjach kolekcjonerskich z klocków Lego.

Tej jesieni do sklepów w USA trafi wiele zestawów z Epizodu III. Co ciekawe wszystkie z nich połączone razem, będą się odnosiły do pierwszych scen Zemsty Sithów, czyli ogromnej bitwy kosmicznej nad planetą Coruscant. Chodzi o takie zestawy statków jak: myśliwce Eta2 Anakina i Obi-Wana, droidy sępy (vulture droids), dwa droidy bzykacze (buzz droids), a także myśliwiec typu Tri.


Dodatkowo w styczniu 2006 roku ukaże się pięć zestawów Lego z Klasycznej jak i Nowej Trylogii. W ich skład wejdą takie pojazdy jak:

6205 –- Myśliwiec V-wing
6206 -- TIE interceptor
6207 –- Myśliwiec A-wing
6208 -- Myśliwiec B-wing
6209 -- Slave I Boba FettaW przyszłym tygodniu odbędzie się konwent Comic Con w San Diego. Pojawi się tam pawilon z nowymi produktami Lego. Prócz wspomnianych zestawów, będzie można jeszcze zobaczyć ogromny krążownik Republiki klasy Venator, a takżę rzeźby naturalnej wielkości takich postaci jak Da2th Vader, R2-D2 oraz Chewbacca. Wszystko wykonane z klocków Lego.
Co ciekawe Fani na konwencie będą mieli szanse wygrać nagrody z Gwiezdnej Sagi, po przez odgadnięcie numerów poszczególnych zestawów Lego.

Zdjęcia możecie dodatkowo zobaczyć w tym linku>>>.
KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Nowe figurki Unleashed tej jesieni w USA

2005-07-07 10:52:00 StarWars.com

Tej jesieni Hasbro ma zamiar wydać trzy nowe figurki z serii Unleashed. Będą one przedstawiać ciekawe postacie z Gwiezdnej Sagi. Dwie z Zemsty Sithów: Chewbacca i Szturmowiec Klon (Shock Trooper), a także Han Solo w zbroji Szturmowca Imperium z Nowej Nadziei.
Poniżej prezentujemy zdjęcia (są one również dostępne w tym linku>>>)


KOMENTARZE (14)

Kolekcjonerstwo

Miecz świetlny na sprzedaż

2005-07-07 10:22:00 Onet.pl

Już 29 lipca szczególnie zamożni fani "Gwiezdnych wojen" będą mieli okazję nabyć najbardziej pożądane rekwizyty w historii filmu.

Aukcja odbędzie się w Beverly Hills, a jej przedmiotem będą świetlne miecze, którymi walczyli Luke Skywalker i Darth Vader. Ich przewidywana cena wynosi około 60 tysięcy dolarów, ale znając fanów "Gwiezdnych wojen" każda kwota jest możliwa.

Miecze należą do Gary'ego Kurtza, w którego kolekcji znajduje się wiele eksponatów związanych z sagą George'a Lucasa. Kurtz był producentem pierwszych dwóch części "Gwiezdnych wojen" i miał wielki wpływ na wprowadzenie ich na srebrny ekran.

Inne perełki, które Kurtz zamierza wystawić na aukcji to strój, w którym Skywalker latał w X-Wingu, oraz karabin szturmowca.

Niestety w zestawie nie są przewidziane baterie oraz technologia niebieskiego ekranu, w której wykonywane były zdjęcia do filmu.

KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Ciekawa figurka z Zemsty Sithów

2005-07-02 22:52:00 GalacticHunter.com

Na stronie GalacticHunter.com zostały opublikowane zdjęcia figurki Komandora Bacary z Zemsty Sithów. Owa postać jest szturmowcem klonem, który współdziałał z Mistrzem Jedi Ki-Adi Mundim na planecie Mygeeto. Bacara jak i inne klony, musiały wykonać rozkaz 66, który polegał na zabiciu Jedi rozsianych po galaktyce.
Do figurki dołączono karabin jak i pistolet blasterowy. Zestaw można nabyć w USA już od czerwca tego roku w cenie 5.99 $ (około 21zł).
Zdjęcia prezentujemy poniżej (są one również dostępne w tym linku>>>).

- Zdjęcie 1
- Zdjęcie 2
- Zdjęcie 3
- Zdjęcie 4
- Zdjęcie 5
- Zdjęcie 6
- Zdjęcie 7
- Zdjęcie 8
- Zdjęcie 9
- Zdjęcie 10
- Zdjęcie 12
- Zdjęcie 13
KOMENTARZE (11)

Kolekcjonerstwo

Koniec hełmów z Shepperton Design Studios?

2005-07-01 07:44:00 Polish Outpost

Czarne chmury zawisły nad firmą Shepperton Design Studios, która 30 lat temu dostarczała hełmy na plan pierwszych Gwiezdnych wojen - "Star Wars - A New Hope". Obecnie kontynuuje produkcje hełmów szturmowców i pilotów TIE, jednak już niedługo może się okazać, iż będzie musiała ją zawiesić, gdyż George Lucas zamierza wytoczyć proces studiu.

Zdaniem reżysera Gwiezdnych wojen, SDS nie ma praw do produkcji i sprzedaży hełmów mimo, że 30 lat temu studio dostarczyło mu na plan filmowy około 20 sztuk hełmów, każdy w cenie 35 £.Andrew Ainsworth zapowiada, że na razie produkcja będzie kontynuowana, ale podejrzewa, iż zostanie ona wstrzymana, gdy tylko ruszy proces.

Należy nadmienić, iż hełmy z SDS cieszą się niesamowitym zainteresowaniem i nie ma się czemu dziwić, gdyż są po prostu najlepsze na świecie.

W świetle obecnych wydarzeń, wszystkie osoby, planujące zakup hełmu z SDS, zachęcamy do uczynienia tego jak najszybciej pod tym adresem.
KOMENTARZE (6)
Loading..