TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

DVD Zemsty Sithów – kolekcja druga

2005-09-25 19:46:00 GalacticHunter.com

Jakiś czas temu informowaliśmy o specjalnych zestawach figurkowych z wydania DVD Zemsty Sithów. Kolekcja pierwsza jest dostępna tutaj>>>, zaś trzecia w tym miejscu>>>.

Na łamach serwisu GalacticHunter.com pojawiły się zdjęcia drugiej kolekcji z DVD Epizodu III. Chodzi o trzech Mistrzów Ciemnej Strony Mocy jak: Darth Vader, Darth Sidiousa i Darth Tyranus.
Nowe zestawy będą dostępne w USA już od listopada tego roku, wraz z premierą DVD Zemsty Sithów. Każdy z nich będzie kosztował 9.99$ (około 32zł).
Zdjęcia kolekcji drugiej prezentujemy poniżej (dostępne są one również tutaj>>>)


KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Star Wars Transformers

2005-09-25 11:45:00 Strangler za BotCon

W lipcu pojawiły się spekulacje mówiące o tym, iż firma Hasbro planuje wydać serię zabawek "Star Wars Transformers". Jak się okazuje, wcale nie jest to plotka - Hasbro zaprezentowało gwiezdno-wojenne transformersy na odbywającym się właśnie w USA konwencie BotCon. Zabawki mają się pojawiać w sklepach stopniowo od stycznia 2006 roku.

A będą to:
Pozostałe "pary" to:
Powyższe zdjęcia pochodzą ze strony TFW2005.com, dwa inne można zobaczyć na stronie tformers.com: zdjęcie 1, zdjęcie 2.

Update: Kolejne zdjęcia znajdują się na stronie Toy News International.
KOMENTARZE (35)

Kolekcjonerstwo

DVD Zemsty Sithów – kolekcja pierwsza

2005-09-16 22:41:00 GalacticHunter.com

Niedawno informowaliśmy o nowych zestawach figurkowych z Zemsty Sithów. Całość tyczy się wydania Epizodu III na cyfrowym nośniku DVD. Dla przypomnienia w USA premiera odbędzie się 1 listopada, a w Polsce 1 grudnia (co jest spowodowane prośbą Lucasa o dołączenie dubbingu do płyty z filmem).

W pierwszym zestawie znalazły się takie postacie Rycerzy Jedi jak: Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi i Mace Windu. Całość będzie dostępna w cenie około 10$ (około 32zł) w USA. Niewiadomo czy owe zestawy będzie można zakupić w Polskich sklepach (prawdopodobnie pozostają tylko internetowe).
Poniżej prezentujemy zdjęcia.

KOMENTARZE (11)

Kolekcjonerstwo

Battle Spec (Stunt) - nowy hełm ze studia Shepperton

2005-09-14 17:12:00 Polish Outpost

     Chyba nikt się nie spodziewał, że po sukcesie jaki odniosła kolekcjonerska wersja hełmu Stunt ze studia Shepperton (firmy, która 30 lat temu dostarczała hełmy na plan pierwszych Gwiezdnych Wojen - "Star Wars - A New Hope"), Andrew Ainsworth zdecyduje się wypuścić na rynek drugą wersję hełmu - Battle Spec (Stunt), tym razem jest ona skierowana do szerszej grupy odbiorców, nie tylko kolekcjonerów. Należy przy tym podkreślić, że jest ona praktycznie identyczna z pierwowzorem.     Obie wersje różnią się od siebie tym, że ta najnowsza nie ma unikatowego numeru, podstawki, a detale nie są ręcznie malowane. Jednak w zamian otrzymujemy hełm za o wiele bardziej rozsądną cenę, gdyż jest ona niższa praktycznie o połowę (!!!) i wynosi 450 $ + koszty wysyłki.
     Battle Spec został wykonany z twardego akrylu o grubości 2 mm, pokrytego warstwą ABS, dzięki czemu sam hełm jest znacznie bardziej wytrzymały, a co za tym idzie, idealnie nadaje się na konwenty.
     Nowy hełm, tak jak poprzednik, jest asymetryczny, a do jego stworzenia wykorzystano oryginale formy, które były używane 30 lat temu.     Więcej zdjęć nowego produktu z Shepperton Design Studios można zobaczyć w tym miejscu, osoby zainteresowane jego zamówieniem mogą to uczynić pod tym adresem.
     Po wypuszczeniu na rynek hełmu Battle Spec (Stunt) można niewątpliwie stwierdzić, że mimo wcześniejszych zapowiedzi, produkcja hełmów jest w dalszym ciągu kontynuowana, a sama firma ma się całkiem nieźle.

     Na temat tej unikatowej repliki można porozmawiać w tym miejscu na Forum Polish Outpost.
KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Miecz świetlny Yody – dokładne zdjęcia

2005-09-11 09:33:00 RebelScum.com

Jakiś czas temu informowaliśmy o dokładnych zdjęciach rękojeści z Epizodu III. Miecz Anakina możecie zobaczyć tutaj>>>, Obi-Wana tutaj>>> a Lorda Sidiousa w tym miejscu>>>.

Przyszedł czas na oczekiwaną rękojeść Yody. Warto wspomnieć, iż Mistrz Jedi posługiwał się już mieczem w Ataku Klonów w czasie walki z Dooku. Pojedynek nie został do końca rozstrzygnięty, gdyż Darth Tyranus uciekł z Geonosis. Dopiero trzy lata później, u kresu Wojen Klonów, Hrabiego zabił Anakin Skywalker.
Jednak w Zemście Sithów nie zabrakło sceny, w której Yoda ponownie walczy mieczem świetlnym. Chodzi o pojedynek z Darthem Sidiousem w senacie na Coruscant. Mimo wszystko, Mistrz Jedi w ferworze walki na Moc stracił rękojeść.
Warto wspomnieć, iż miecz Yody ma podobny schemat budowy jak ten, którym posługiwał się Anakin Skywalker w Ataku Klonów a nawet w Zemście Sithów. Co ciekawe rękojeść Dartha Vadera z Epizodu III czy Klasycznych Części Sagi również ma kilka cech wspólnych.
Miecz Yody kosztuje 250$ (około 800zł) w przeciwieństwie do broni Anakina, Sidiousa i Obi-Wana, które są w cenie 369$ (około 1220zł).

Poniżej prezentujemy zdjęcia rękojeści Mistrza Yody z Zemsty Sithów (możecie je również zobaczyć w tym miejscu>>>).


KOMENTARZE (3)

Kolekcjonerstwo

DVD Zemsty Sithów – nowe figurki

2005-09-09 20:53:00 GalacticHunter.com

W internecie krążyła jakiś czas temu plotka na temat wydania zestawów figurkowych dotyczących DVD Zemsty Sithów.
Serwis GalacticHunter.com udzielił szerszych informacji na ten temat. Zostaną wyprodukowane trzy zestawy, które trafią do sklepów w USA już w listopadzie. Każdy z nich będzie zawierał po trzy figurki. Cena wyniesie około 10$ (około 32zł).

Pierwszy zestaw skupi się na Jasnej Stronie Mocy – znajdą się w nim takie figurki Rycerzy Jedi jak: Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi oraz Mace Windu.
W kolejnym ujrzymy Mistrzów Ciemnej Strony Mocy jak Darth Vader, Imperator Palpatine i Hrabia Dooku.
Ostatni będzie zawierał trzech szturmowców-klonów. Warto zaznaczyć, iż ich oznaczenia na hełmach będą dokładnie odnosić się do III Epizodu Gwiezdnej Sagi.

Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować zdjęcia zestawu szturmoców-klonów (więcej zdjęć możecie zobaczyć w tym miejscu>>>).


KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Rękojeść Dartha Sidiousa – dokładne zdjęcia

2005-09-04 12:36:00 RebelScum.com

Jakiś czas temu informowalismy o rękojeściach Anakina i Obi-Wana z Zemsty Sithów, które zostały stworzone przez Master Replicas. Dla przypomnienia owa firma specjalizuje się w produkcji replik filmowych, nie tylko z Gwiezdnej Sagi.
Po obejrzeniu Klasycznej Trylogii, a w szczególności Epizodu VI Powrotu Jedi, niejeden fan zastanawiał się czy Imperator Palpatine mogłby użyć innej broni niż potężne błyskawice Mocy. Chodzi oczywiście o miecz świetlny. Istniało wiele teorii na ten temat. Jednak dopiero finałowy III Epizod Sagi, przyniósł jednoznaczną odpowiedź. Palpatine w Zemście Sithów miał okazje użyżywać miecza świetlnego, aż dwa razy. Chodzi o pojedynek w biurze z grupką Jedi, głównie z Mace`em Windu, jak i scenach walki z Yodą w Senacie.
Warto zwrócić uwagę na to, iż rekojeść Dartha Sidiousa ma kilka złoconych elementów. Dzięki temu miecz odwzorowuje cechy takie jak dostnojność i przebiegłość, jakimi charakteryzuje się postać Palpatine`a.
Rękojeść kosztuje 369$ (około 1220 zł). Jeśli ktoś jest zainteresowany złożeniem zamówienia to odsyłamy w ten link>>>.
Ponizej prezentujemy dokładne zdjęcia rękojeści Dartha Sidiousa z Epizodu III.


KOMENTARZE (18)

Kolekcjonerstwo

Nowe zestawy Hasbro Dobrzy kontra Źli.

2005-09-01 02:11:00 StarWars.Com

Na stronach StarWars.Com i Hasbro.Com pokazano pierwsze zestawy z nowej serii zestawów Star Wars : Good vs. Evil ( w wolnym tłumaczeniu Dobrzy kontra Źli). Zestawy obejmują całą Gwiezdną Sagę, od Epizodu I po Epizod VI, i tak zestawy prezentują:

- Jedi vs. Separatists (Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Mace Windu, Darth Maul oraz Jango Fett)
- Rebel vs. Empire (Luke Skywalker, Han Solo, Chewbacca, Darth Vader and a stormtrooper)
- Clone Attack on Coruscant (Pięciu żołnierzy Klonów w kanonierce)
- Jedi Temple Assault (Dark Side Anakin, żołnierze klony oraz klon pilot)
- Imperial Throne Room (Imperator Palpatine/Sidious, Imperator Palpatine, szturmowiec i gwardziści)
- Assault on Hoth (General Veers, Szturmowcy z Hoth, szturmowiec z działem i Probot).

Zestawy można zobaczyć klikając w ten link.
KOMENTARZE (10)

Kolekcjonerstwo

Snowtrooper z Kotobukiya.

2005-09-01 00:57:00 Shop.StarWars.Com

Na stronie Shop.StarWars.Com pojawiła się kolejna informacja zapowiadająca kolejną figurke z Kotobukiyi. Tym razem będzie nią postać Snowtrooper z Epizodu V Imperium Kontratakuje z pola bitwy na Hoth. Figurka jest wykonana z winylu, tak jak jej poprzedniczki z Koto i wykonana będzie bardzo precyzyjnie metodą laserową, taką samą jaką stosuje Gentle Giant Studio. W sprzedaży pojawi się w lutym 2006 w cenie 99$. Chwilowo fotografie figurki można zobaczyć klikając w ten link.
KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Wielki konkurs urodzinowy Aliens Group !!

2005-09-01 00:08:00 AliensGroup

W dniu dzisiejszym swoje pierwsze urodziny obchodzi sklep internetowy AliensGroup. I właśnie z tej okazji Alieni zorganizowali Wielki Konkurs Urodzinowy z nagrodami, a oto i one:

1/ KAPITAN SPAULDING - 18" - 45 CM z kultowego horroru "Dom 1000 trupów" i kontynuacji,która właśnie weszła na ekrany kin "Bękarty Diabła".

2/ KILL BILL - THE BRIDE - 18" - 45 CM przedstawiającą Umę Thurman z filmów kina akcji "Kill Bill" cz. I i II w reżyserii Quentina Tarantino.

3/ MONSTERS FRANKENSTEIN POZER - 60 CM - tej postaci przedstawiać chyba nie trzeba - klasyka horroru największa figura w naszym sklepie-aż 60 cm.

4/ SIN CITY - MIASTO GRZECHU - MARV - 18" - 45 CM komiksowa postać Marva - w rolę,którą wcielił się Mickey Rourke - wersja czarno/biała.

5/ ALIENS VS PREDATOR - ELDER - figurka prawie 19 cm Predatora z I części filmu - coś wspaniałego.

6/ 10 POPIERSI STAR WARS BUST UP 2 i 3 - Gentle Giant Studio dla 10 osób m.in. Count Dooku,Darth Sidious,4-Lom, Luke Skywalker,Darth Vader,Darth Maul,Boba Fet,Jango Fett,Zuckuss,Stormtrooper.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy być zarejestrowanym na stronie sklepu, powodzenia.
Konkurs trwa do końca września.

Z tej okazji, cała załoga Bastionu, składamy Wam wszystkiego najlepszego, wielkich obrotów, jeszcze większego wyboru asortymentu !!

Dla fanów konkursów mamy również drugą dobrą nowinę, również we wrześniu rusza konkurs z nagrodami ufundowanymi przez AliensGroup na Bastionie.
KOMENTARZE (7)
Loading..