Kolekcjonerstwo

Hasbro wypuszcza figurkę szturmowca z 501 Legionu

PolishOutpost
10

Podczas tegorocznego konwentu San Diego Comic Con będzie do nabycia ekskluzywna figurka szturmowca z 501 Legionu produkcji Hasbro. Na przodzie figurki będzie nadrukowany napis 501st Legion, tak samo jak na materiałowym sztandarze, który będzie wchodził w jej skład.

Póki co, nie znamy projektu opakowania, istotny jest jednak fakt, iż będzie do niego również dołączona specjalna karta kolekcjonerska, wzorowana na tych, które są produkowane przez 501 Legion (można je zobaczyć pod tym adresem). Będzie ją można wyciągnąć bez uszkadzania blistera i na jej miejsce włożyć kartę z własną podobizną.Figurka będzie kosztować 15$, a zakupić ją bezpośrednio będzie można tylko w dniach 20-23 lipca 2006 na San Diego Comic Con.

Figurki z serii Battle of Endor

StarWars.com
12

Na ofcjalnej pojawiła się zapowiedź nowego zestawu Hasbro. Chodzi o figurki z serii Battle of Endor. Maja się one pojawić na jesień tego roku. W skład zestawu wejdą m.in. takie postacie jak C-3PO, Wódz Chirpa, Moff Jerjerod, Operator działa na Gwieździe Śmierci, Imperator Palpatine. Poniżej prezentujemy zdjęcia figurek.

Mały lifting LEGO

0

Jak donosi Rebelscum, firma LEGO dokonała małego liftingu jednego ze swoich zestawów - #7261 znanego jako Clone Turbo Tank. Otóż w zestawie tym był dostępny Mace Windu ze świecącym mieczem, teraz jest dostępny z mieczem klasycznym (takie jakie znamy odkąd LEGO ruszyło linię Star Wars), ale w zamian z dodatkowym szturmowcem. Zmianę można już zauważyć na opakowaniu.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.