Kolekcjonerstwo

Księżniczka Leia z Gentle Giants

0

W najnowszym Insiderze zaprezentowano zdjęcie najnowszego dzieła Gentle Giants, które pojawi się w maju 2007 z okazji 30 lecia sagi. Będzie to księżniczka Leia z pałacu Jabby. Ekskluzywne wydanie składające się tylko z 5,5 tysiąca kopii będzie kosztować 179,99 USD. Będzie mieć 6 i 3/4 cala wysokości i 11 cali długości.Już na zdjęciach wygląda imponująco.

Figurka Quinlana Vosa

0

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z dawna oczekiwanej figurki Quinlana Vosa (i nie tylko) z cyklu tego, co Hasbro szykuje na rok 2007.

Diorama Attakusa: Bagno na Dagobah

0

Na oficjalnej zaprezentowano najnowszą Dioramę firmy Attakus tym razem przedstawiającą bagna na Dagobah.

Poniżej zdjęcia tego cudeńka.Wcześniej wyprodukowali dioramę Sokół Millennium, którą wspomniano wśród najważniejszych wydarzeń roku 2006 (szósta pozycja w tym rankingu.)

Nowe zestawy LEGO już w Polsce

0

W Polsce pojawiły się pierwsze tegoroczne zestawy klocków LEGO sygnowanych logiem Gwiezdnych Wojen.

Poniżej wraz z orientacyjnymi cenami, które są różne w różnych sklepach:ok. 54 PLNOk. 54 PLNOk. 101 PLNOk. 101 PLNOk. 182 PLNOk. 259 PLN

Gwiezdno-Wojenne szachy

0

Sam pomysł królewskiej gry w wydaniu Gwiezdno-Wojennym do nowych nie należy. Bo były już zarówno wersje planszowe:W tym także wciąż dostępne na rynku:

Nie wspominając o komputerowych.

Tym razem, jak donosi Rebelscum wymyślono jeszcze coś nowego. Nie tylko szachy bazujące na Gwiezdnej Sadze, ale też starające się imitować holonetowe figurki.

Grę opracował Jay Shepard i wyprodukował Philip Wise, bynajmniej nie jest to oficjalna gra Hasbro.

Po jasnej stronie mamy Luke'a Skywalkera (król), Amidalę (królowa), Yodę (hetman), Obi-Wana (skoczek), Hana Solo (wieża) i rebelianta (pionek), natomiast po ciemnej Palpatine'a (król), Vadera (królowa), Dooku (hetman), Maula (skoczek), Bobę Fetta (wieża) i szturmowca jako pionka. Wszystkie figurki są wielkości 1/4 cala.

Poniżej garść zdjęć:

Miecz Yody by Master Replicas

0

W roku 2007 firma Master Replicas wypuści na rynek kolejny model miecza z serii FX, tym razem będzie to miecz Yody. Cena i konkretne szczegóły nie są na razie znane, pewnie poznamy je w okolicach Celebration.

Nowe zestawy LEGO

0

Jak nieoficjalnie poinformował Rebelscum, latem LEGO zaprezentuje nam kilka kolejnych nowych zestawów. Poniżej ich skany.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.