Kolekcjonerstwo

Portrety Luka i Leii

oficjalna
17

Firma Official Pix wypuści na rynek czarno-białe portrety Luka Skywalkera i księżniczki Leii. Wykonane zostaną na podstawie zdjęć zrobionych podczas tworzenia „Nowej Nadziei”. Jak podaje producent, ich rozmiar to 60 x 60 cm.

Będą one wydane w limitowanej edycji, po 50 sztuk. Każdy będzie numerowany oraz będzie posiadał autograf, odpowiednio Marka Hamilla lub Carrie Fischer.

Za przyjemność posiadania, któregoś z poniższych portretów trzeba będzie zapłacić 299$.Zgodnie z podanymi informacjami możliwe, że doczekamy się kolejnych prac i w 2008 na rynku pojawią się następne portrety w limitowanych edycjach wraz z autografami.

Kotobukiya - nowa seria łowców nagród

rebelscum.com
27

Wczoraj w godzinach porannych w Tokio, firma Kotobukiya, czyli znany japoński producent, który od pół wieku zajmuje się zabawkami i figurkami, zaprezentował szczegóły na temat nowej serii figurek ze świata Star Wars zapowiadanej na 2008 rok – łowców nagród (Bounty Hunter Series). W skład serii wejdzie sześć figur w skali 1/7 przedstawiających najsłynniejszych łowców nagród: Dengara, 4-LOM, Zuckussa, Bosska, IG-88, oraz oczywiście najsłynniejszego z nich - Bobę Fetta. Co więcej wszystkie sześć figurek będzie można połączyć razem, tak, żeby jeszcze piękniej się prezentowały. Pierwszym łowcą, którego będzie można złowić w kwietniu to właśnie Boba Fett:


Ale to nie koniec przyjemności, oto z każdym zestawem bonusowo otrzymuje się jeden...fragment siódmej figurki – Dartha Vadera. Tak oto wraz z pierwszym Bobą Fettem otrzymamy dodatkowo lewe ramie Mrocznego Lorda.
Kolejną postacią z nowej serii Kotobukiyi będzie IG-88.

Figurki z TCW

0

To było jasne, że będą. Pytanie tylko kiedy. Tymczasem Hasbro odpaliło nowy program lojalnościowy. Wystarczy wysłać im kupon a oni będą podsyłać informacje o nowościach. Kupon jest bardzo znaczący i wiele mówi.

Boba Fett i Jawa

oficjalna
28

W tym roku na gwiazdkę fani będą mogli kupić figurki Boby Fetta i Jawy przygotowane specjalnie z myślą o świętach. Figurki projektowane są przez Kurta Adlera już trzeci rok z rzędu.
Przypomnijmy, że w 2005 wydał świąteczne wersje C-3PO, R2-D2 oraz Yody, a w 2006 Gwiazdę Śmierci ze śniegu lepił sam Darth Vader.Na koniec jeszcze projekty tych dwóch figurek:Han Solo wg Ralpha McQuarriego

0

Na RebelScum pojawiły się zdjęcia kolejnej w tym roku figurki bazującej na konceptach ze starej trylogii. Tym razem jest to Han Solo w wersji Ralpha McQuarriego.Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.