Kolekcjonerstwo

Nowe zestawy Hasbro

RebelScum.com
17

RebelScum.com zaprezentował nową serię zestawów przygotowaną przez Hasbro. Chodzi o figurki z EU, które są sprzedawane w jednym packu z komiksami. Poniżej prezentujemy zdjęcia.

Wszystkie zestawy:


Figurki dołączone do komiksu "Dziedzic Imperium"

Inifinities:

Republic:

Clone Wars:

Marevele:

Karmazynowe Imperium:

30 lat pudełek na lunch

oficjalna
10


Dokładnie 15 sierpnia 1977 roku pojawiły się pierwsze pudełka na lunch z motywami Star Wars. Wkrótce dołączyły do nich termosy. I tak od 30 lat dzieciaki (głównie w Stanach) noszą drugie śniadanie do szkoły "opakowane" w SW.

Powrót do szkoły z SW

oficjalna
18

Koniec wakacji zbliża się nieubłaganie, a co za tym idzie część fanów powróci w szkolne mury. By im to osłodzić w oficjalnym sklepie SW pojawiła się kolekcja "starwarsowych" gadżetów do szkoły. Znalazły się wśród nich m.in. plecaki i pendrivy (pisaliśy już o nich np. tu).
Całą kolekcję znajdziecie pod tym adresem.

Kotobukiya Royal Guard

StarWars.com
17

W grudniu tego roku pojawi się kolejna winylowa figurka firmy Kotobukiya. Tym razem będzie ona przedstawiać Imperialnego Gwardzistę.
Na oficjalnej zaprezentowano zdjęcia tej figurki.

Żetony do pokera

Oficjalny blog
4

Na oficjalnym blogu pokazano jeden z najnowszych produktów belgijskiej firmy, która wcześniej zajmowała się produkcją kart ze zdjęciami licencjowanymi z sagi.
Już na Celebration Europe można było zobaczyć te żetony do pokera. Jednak teraz doniesienia pojawiły się w sieci, choć jak zapowiada Paul Vilmur, to dopiero początek. Niebawem zestaw pojawi się na oficjalnej w Star Wars Shop.
Całość ma kosztować, nie bagatela 200 USD.

Nowe karty Topps

oficjalna
10

W sprzedaży pojawiły się kolejne kolekcjonerskie karty Topps ze specjalnej serii upamiętniającej trzydziestolecie Gwiezdnych Wojen. Tym razem są to prace Granta Goulda. Prezentujemy je poniżej.

Miecz świetlny Luke’a Skywalkera z Master Replicas

Master Replicas
16

Masters Replicas w ciągu zaledwie 3 godzin sprzedało dziś 500 replik miecza świetlnego Luke’a Skywalkera z „Powrotu Jedi”. Była to druga wersja tego miecza z limitowanej, numerowanej serii z autografem Marka Hamilla. Jeden egzemplarz kosztował 525 dolarów.
Amy L. Blanchard z Master Replicas podziękowała wszystkim fanom w specjalnym liście. Wspomina w nim o zbliżającym się wygaśnięciu licencji SW i pisze, że był to ostatni miecz wykonany przez Master Replicas.

Kolejne karty Topps

www.starwars.com
5

Mamy przyjemność zaprezentować szkice kolejnych kart, które wchodzą w skład zestawu Star Wars: 30th Anniversary. Tym razem karty są autorstwa Cat Staggs.Figurki Order 66

0

Już we wrześniu, w Wielkiej Brytanii będą dostępne figurki Hasbro z serii dwupaków Order 66. Seria składa się z różnych figurek, zawsze dwóch, w specjalnych tubowych opakowaniach.


Imperator Palpatine & Komandor Thire


Mace Windu & galaktyczny Marine


Darth Vader & Komandor Bow


Obi-Wan Kenobi & kierowca AT-RT


Anakin Skywalker & szturmowiec klon


Yoda & klon z Kashyyyku A na koniec jeszcze jak prezentowały się oryginalne, amerykańskie wydania:


I od dołu:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.