TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Nowe modele

2008-10-30 14:28:14 Galaxy Kits

Jak informuje serwis Galaxy Kits firma F-Toys rozpoczęła sprzedaż nowych modeli ze świata Gwiezdnych Wojen. Nowe pozycje zostały stworzone w oparciu o formy firmy Fine Molds. Modele u producenta dostępne są w sprzedaży w zestawach po 10 sztuk - skład zestawu jest losowy. Za taką paczkę należy zapłacić ok 40 $. Cena detaliczna jednego modelu wynosi natomiast ok 40 zł. Wśród dostępnych w sprzedaży modeli znajdują się między innymi: TIE Fightery, X-Wingi czy też AT-ST.Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj
KOMENTARZE (10)

Kolekcjonerstwo

Zapowiedzi figurkowe

2008-10-25 15:45:01 Rebelscum

Rebelscum w ciągu ostatniego tygodnie zaprezentował kilka interesujących zapowiedzi figurkowych na najbliższe miesiące. Oto i one:

Wraz z początkiem 2009 roku do sklepów trafi nowa fala Galactic Heroes. Oto kilka przykładowych zestawów z pierwszej fali:
 • Ellors Madak & Garindan
 • Padme Amidala & Jar Jar Binks
 • Super Battle Droid & Luminara Unduli
 • Ponda Baba & Snaggletooth
 • Clone Trooper & Dwarf Spider Droid
 • Clone Trooper & Mace Windu
  Większą galerię znajdziecie tutaj.


  Niedługo będzie można kupić nowe Unleashed Battle Packs :
 • Clone Troopers – zawierające klony prosto z Battlefronta II
 • Jedi Heroes – złożony z Jedi z „Zemsty Sithów”  Jeżeli chcecie przyjrzeć się tym zestawom dokładniej, zaglądnijcie w to miejsce.


  Dla fanów komiksów i figurek Hasbro ma coś specjalnego, nowe Comic Packs:
 • Emperor Palpatine Clone & Luke Skywalker oraz komiks Dark Empire II 1/6
 • Commander Faie & Quinlan Vos from i komiks Republic #82  Dokładniejsze zdjęcia zestawów znajdziecie tutaj.


  KOMENTARZE (7)
 • Kolekcjonerstwo

  Telewizor dla fanów Vadera

  2008-10-25 00:05:48 ClubJade

  Do sprzedaży trafił kolejny produkt mający powiększyć gamę dostępnych gadżetów związanych z Gwiezdnymi Wojnami. Tym razem jest to 14-calowy telewizor, którego obudowa przypomina maskę Vadera. W telewizor jest wbudowany dodatkowo czytnik płyt dvd. Co więcej, pilot do obsługi tego sprzętu jest zrobiony na wzór miecza świetlnego. Za przyjemność posiadania tego produktu w domu należy zapłacić ok 210 $.


  KOMENTARZE (11)

  Kolekcjonerstwo

  Kule do kręgli

  2008-10-22 11:02:34 TheForce.net

  Firma Brunswick przygotowała niespodziankę dla fanów Gwiezdnych Wojen, którzy lubią spędzać czas na kręgielni. Na Amazonie w cenie od 93 do 120 $ można kupić kule na których znajdują się wizerunki bohaterów z sagi. Najlżejsza z kul dostępnych w sprzedaży ma 3,6 kg, najcięższa 6,8 kg.


  KOMENTARZE (18)

  Kolekcjonerstwo

  Przypinki do bagaży

  2008-10-22 10:41:03 Lara Notsil

  Jeśli kiedykolwiek mieliście dość standardowych kart z informacjami o właścicielu, jakie doczepiane są do bagażu przy korzystaniu z biur podróży, to te przypinki są skierowane do Was. Na rynek trafiło bowiem 25 przypinek do bagaży, z motywami z Gwiezdnych Wojen, na których można umieścić wszystkie potrzebne informacje o właścicielu. Cena za pojedynczą przypinkę wynosi 7.99 $.  Wszystkie przypinki, można obejrzeć (i zamówić) w tym miejscu
  KOMENTARZE (8)

  Kolekcjonerstwo

  TCW Monopoly od środka

  2008-10-19 14:21:31 oficjalna

  W czerwcu pisaliśmy o przygotowaniach do wydania przez firmę Parker Brothers nowej edycji Monopoly: The Clone Wars Monopoly. Kilka dni temu na oficjalnej zaprezentowano co kryje zestaw.  W tej specjalnej edycji domki i hotele zastąpione są przez osady i miasta. Natomiast klasyczne karty szans zostały zamienione na karty: Sith i Jedi. Standardowo jednak mamy 28 pozycji do wykupu oraz plik banknotów – tym razem jest to waluta republikańska. Pionkami stały się postacie znane nam z „The Clone Wars”: kapitan Rex, Ahsoka Tano, Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Asajj Ventress oraz generał Grevious. Gra w oficjalnym sklepiku kosztuje niecałe 25$.

  A oto co na temat gry ma do powiedzenia Michael Swiatlowski – dyrektor artystyczny w Hasbro:
  Zawsze świetnie bawiłem się podczas prac nad grafikami do gier Star Wars. Jest tyle fantastycznych opowieści w sadze, najtrudniejszym zadaniem jest jednak wybrać, które postacie mają znajdować się na okładce. Podczas wybierania grafik, zarówno dla opakowania jak i samej gry, zdajemy sobie sprawę, że nasze wybory będą analizowane przez fanów. Ta presja zmusza nas do zwrócenia uwagi na detale. Fani Star Wars są wszędzie, to oni doceniają najlepsze ilustracje i fotografie jakie uda nam się stworzyć. To dla mnie wspaniałe uczucie, żę mogę być częścią tego wszystkiego.  KOMENTARZE (19)

  Kolekcjonerstwo

  Figurki z Powrót Jedi

  2008-10-16 11:45:56 ClubJade

  Mamy przyjemność zaprezentować Wam kolejne figurki przygotowane przez Sillof's Workshop. Tym razem inspirację do swoich prac czerpali z Powrotu Jedi.


  Poprzednie ich prace można zobaczyć tu i tu.
  KOMENTARZE (17)

  Kolekcjonerstwo

  Kotobukiya prezentuje Sithów

  2008-10-09 12:15:52 StarWars.com

  Kotobukiya zapowiedziała trzecią serię figurek związaną z The Clone Wars. Po głównych bohaterach , oraz klonach przyszła pora na czarne charaktery, czyli pomocników Sithów. Seria zawiera trzy figury: Generała Grievousa (15 cm), Asajj Ventress (17 cm) i Harbiego Dooku (niecałe 20 cm), ponadto w każdym zestawie są fragmenty, które złożone razem tworzą czwartą figurkę: Dartha Sidiousa. Jak poprzednio każda figurka kosztuje 59.99 dolarów.

  KOMENTARZE (13)

  Kolekcjonerstwo

  Plecak z Rottą

  2008-10-01 18:55:00

  Wśród wielu ciekawych produktów związanych z Wojnami Klonów, wart zauważenia jest szczególnie jeden. Plecaczek z Rottą.  Pojawi się on w listopadzie i ma kosztować prawie 46 USD. Można go kupić np w Enetrtainment Earth.
  KOMENTARZE (0)

  Kolekcjonerstwo

  Nowa seria Topps

  2008-10-01 12:00:43 oficjalna

  Firma Topps postanowiła kontynuować jeden ze swoich najbardziej udanych produktów - Star Wars Galaxy. Do tej pory na rynku pojawiły się trzy serie tej karcianki, a każda z nich przyjmowana była przez fanów bardzo dobrze. W lutym 2009 roku będziemy mieli okazję zobaczyć najnowszą - czwartą - serię.

  W serii liczącej 130 kart zobaczymy m.in.
  • ponad 50 całkowicie nowych kart narysowanych przez dobrze wszystkim znanych artystów
  • nigdy wcześniej nie pokazywane archiwalne karty z serii Galaxy
  • karty związane z grą The Force Unleashed
  • karty zawierające autografy artystów
  • plakaty filmowe oraz grafiki z okładek książek i komiksów  Wraz ze zbliżaniem się premiery dodatku ujawniane będzie coraz więcej informacji na jego temat. Obiecujemy, że będziemy starali się je przekazywać na bieżąco.
  KOMENTARZE (11)

  Kolekcjonerstwo

  Figurki od Hasbro

  2008-10-01 11:17:08 Rebel Scum

  Serwis Rebelscum udostępnił zdjęcia kolejnych pięciu figurek firmy Hasbro. Zabawki te stanowią czwarta serię figurek wypuszczoną na rynek, która jest związana z The Clone Wars. Sprzedawane będą po 6.99 $ za sztukę.


  KOMENTARZE (11)
  Loading..