TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Nowości kolekcjonerskie z ToyFair 2008

2008-02-22 23:02:00 Rebelscum.com

Burzliwy okres targów zabawkarskich na całym świecie w ostatnich dniach osiągnął apogeum, bowiem niedawno odbyły się targi w Nowym Yorku. To właśnie tutaj producenci już od lat prezentują wiele nowości, również tych dotyczących Star Wars. Oto co zaprezentowały poszczególne firmy:

Hasbro: najwięcej znalazło się tu produktów związanych z nowym serialem "Wojny Klonów". Najważniejsze, czyli podstawowe figurki zostały w tej serii przedstawione w stylu serialu animowanego, możemy liczyć na głównych bohaterów: Yodę, Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego, Generała Grievousa, będzie też sporo klonów, w tym Komandor Rex, oraz pojazdy: V-19, Spider Droid i potężny AT-TE .
Prócz serii "Clone Wars" Hasbro w tym roku wypuści na rynek kolekcję nazwaną "Dziedzictwem Gwiezdnych Wojen", w której znajdą się figurki między innymi takich postaci jak: Ak-Rev, Yarna d'al' Gargan, Bane Malor, Leektar, Nippet, powrócą znani wszystkim Luke, Han i Chewie, a także figurki z pierwszego serialu "Clone Wars" - tyle, że będą to figurki nie takie jak w serialu, a stylizowane na "prawdziwe". Powrócą znane już od jakiegoś czasu zestawy komiksowe, a w nowych pojawią się między innymi takie postaci jak: Cade Skywalker, Darth Talon, Antares Draco i Ganner Kieg z komiksowej serii Legacy, Tol Skorr, Asajj Ventress, Durge i Anakin Skywalker z serii Republic, oraz prawdziwi Mandalorianie ze starych Marveli. Ponadto wśród ciekawych gadżetów związanych z "The Clone Wars" na uwagę zwracają: gra Monopoly w nowej wersji, zestaw do budowania mieczy świetlnych, oraz hełm Szturmowca Klona z elektronicznym przemienianiem głosu.

LEGO: również na stoisku LEGO najwięcej miejsca zajmowały zestawy klocków związane z serialem "the Clone Wars". W oczy rzucały się przede wszystkim: zestaw numer 7676 Republic Gunship, do którego dołączone będą figurki Asajj Ventress i Obi-Wana Kenobiego, myśliwiec V-19 Torrent, znany dotychczas głównie z poprzedniego serialu, obowiązkowo razem z pilotem klonem. Ponadto czujni obserwatorzy wypatrzyli w jednym z zestawów Anakina Skywalkera razem ze swoją nową uczennicą Ahsoką Tano.

Gentle Giants: GG powróciło z serią animowanych figurek - przyszło nam poznać nowe wersje: Obi-Wan Kenobiego, Imperatora Palpatine, oraz Dartha Maula. Jak zapewne drodzy czytelnicy dobrze pamiętają, firma ta zasłynęła swego czasu produkując gwiezdowojenne popiersia. W nowej ofercie również się one znajdą - zarówno takie, które już znaliśmy wielkości około 20 cm - jak ta Aayla Secura, a także nowe z serii "classic":

Wśród dużych figur na szczególną uwagę zwracali: klęczący Darth Vader i podwójna figura Asajj Ventress i Hrabiego Dooku.

Kotobukiya : tu niespodzianek nie było ponieważ na targach zaprezentowano produkty, o których zdążyliśmy już napisać: nowe figury serii Łowcy Nagród: Bobę Fetta, Bossk i 4-LOM; olbrzymią diorama X-winga, pojedynek mistrza Yody i Darha Sidiousa czy Imperialnego Gwardzistę.
KOMENTARZE (25)

Kolekcjonerstwo

Kolejne nowości

2008-02-22 21:47:00

Oficjalny blog zaprezentował nam ostatnio sporo figurek związanych z TFU od Hasbro. Oto pierwsza porcja ich produktów.

Pierwszy z nich to rankor z dżungli, produkt limitowany. Pojawi się w kwietniu.Battlepack pojawi się w marcu:W lipcu pojawią się trójpaki tylko w sieci Wal-mart.No i jeszcze oczywiście miecze świetlne.A oto kolejna porcja figurek Hasbro zaprezentowanych na Toy Fair, co relacjonuje oficjalny blog. Tym razem przyszła pora na pojazdy.(V-19 Torrent fighter) A.K.A Clone ShuttleSpider DroidAT-AP Republic Walker

Oficjalny blog zaprezentował także kolejną serię figurek Hasbro z Toy Fair, które pojawią się w 2008 roku. Tym razem są to comic-packi a co tym idzie figurki z EU.Te trzy sety pojawią się w lipcu ale tylko w Wal-MarcieLeia i Xizor

Vader i Leia z ROTJ Infinties

Talon Karrde i Thrawn Na Toy Fair zaprezentowano nowe zestawy LEGO Star Wars, które pokazał oficjalny blog. Zestawy te pojawią się w drugiej połowie roku, o czym nieoficjalnie pisaliśmy już wcześniej.7674 LEGO MagnaGuard Starfighter7675 LEGO AT-TE Walker
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Nowy licencjonobiorca LFL

2008-02-22 21:27:00

Jak donoszą jeszcze nieoficjalne źródła, Lucasfilm podpisało kolejną umowę licencyjną. Tym razem z firmą Museum Replicas, a dokładniej jej nowym oddziałem - Windlass Studios. Firma ma się zajmować wykonywaniem replik strojów i broni postaci z Gwiezdnych Wojen. Wśród postaci nie zabraknie szturmowców czy Boby Fetta, ale też Luke'a, Lei czy Hana. Premiera na Comic-Conie.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Kolejne koszulki

2008-02-12 13:03:49 oficjalna

Oficjalna zaprezentowała nam dwie kolejne koszulki, które trafiły właśnie do sprzedaży. Obie związane są z nadchodzącym serialem animowanym "The Clone Wars".
Pierwsza z nich przedstawia kapitana Rexa i jest dostępna dla wszystkich chętnych za cenę 16.99$. Druga przedstawia natomiast padawankę Ahsokę i znajduje się w sprzedaży w tej samej cenie, jednakże jest dostępna tylko dla członków Hyperspece.

KOMENTARZE (15)

Kolekcjonerstwo

Opakowania produktów The Clone Wars

2008-02-07 19:56:00 StarWars.com

Jak się niedawno okazało już w sierpniu będziemy mieli okazję poznać serial The Clone Wars. Ale czym byłby produkt marki Star Wars, jeśli przy jego okazji nie ukazałyby się też figurki, zabawki i przeróżnej maści gadżety. Hasbro i inni licencjobiorcy wkrótce zaleją nas figurkami i innymi produktami, będącymi gratką dla fanów jak i kolekcjonerów. Podobnie jak to miało miejsce w ostatnich latach, za stylistykę opakowań do nowych zestawów odpowiada firma Pilot, z którą współpracowały między innymi z Hasbro i Lego. To właśnie ta firma ma w swoim dorobku opakowania z okazji 30-lecia sagi, jak i te związane z Indianą Jonesem.
Pudełka TCW nawiązują przede wszystkim do klonów, którzy mają być podstawowymi i głównymi bohaterami serialu. Pierwsze zestawy ukażą się w zagranicznych sklepach już 26 lipca:

Również Lego wkrótce zaatakuje klockami Wojen Klonów. Oto zdjęcia z londyńskiej wystawy Toy Fair, na których doskonale widzimy nie tylko Jedi znanych nam z filmów, ale i Ahsokę Tano, oraz tajemnicze hutciątko:

KOMENTARZE (18)

Kolekcjonerstwo

Plakaty w wersji 3-D

2008-02-06 22:31:00

Firma Synthetic Dimensions szykuje się do zaprezentowania nam trójwymiarowej wersji klasycznych plakatów. Na razie poza zaprezentowaniem jak to będzie wyglądać wiadomo tylko, że plakat będzie miał wielkość 47 x 67 cm i będzie można go oglądać przez okulary 3-D. O cenie i dostępności na razie mowy nie ma. Poniżej fotki.

Warto wspomnieć, że swoją wersję plakatów 3D parę lat temu prezentowała też firma Code 3.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Figurki TFU

2008-02-04 23:39:00

Pomimo opóźnienia gry, a także opóźnienia figurek z nią związanych, Hasbro zaczyna zalewać nasz rynek produktami okolicznościowymi związanymi z The Force Unleashed. W końcu pojawiły się figurki z serii a są to:
08-09: Imperial EVO Trooper
08-10: Imperial Jump Trooper
08-11: Maris Brood (Female Jedi Padawan)
08-12: Darth Vader
08-13: General Rahm Kota (Samurai Jedi)
08-14: Shadow Guard
08-15: Juno Eclipse (Imperial Officer)
KOMENTARZE (0)
Loading..