TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Hełm z wokoderem mowy klona

2008-08-22 19:55:24 Rebelscum

Pamiętacie może hełm Dartha Vadera z urządzeniem mówiącym głosem Mrocznego Lorda firmy Hasbro? Teraz producent poszedł o krok dalej i stworzył ekskluzywną wersję hełmu z wokoderem klona z okazji premiery The Clone Wars. Podobne hełmy były już w sprzedaży wcześniej. Teraz jednak Hasbro postanowiło wrócić do tej linii produktów i przy okazji odświeżyło przestarzały już model. Dodano więc mały wzorek nad wizjerem. Cena zestawu plasuje się w wysokości 30$. Nowy hełm z wokoderem mowy prezentuje się nastepująco:Poniżej możecie zobaczyć starszy model hełmu szturmowaca klona w akcji:


KOMENTARZE (20)

Kolekcjonerstwo

Próbka nowych figurek TCW

2008-08-20 22:19:17 Rebelscum

Na Rebelscum zaprezentowano fotografie kilku figurek z trzeciej fali figurek z linii The Clone Wars. Są to figurki sklasyfikowane od numeru 13 do 18. Jednymi z ciekawszych są figurki: Count Dooku, Asajj Ventress i C-3PO. Producentem zabawek jest oczywiście firma Hasbro. Jeżeli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z trzeciej fali, zaglądnijcie w to miejsce.
Na dokładkę mamy dla was zdjęcia nowych zestawów „Galactic Heroes” – zabawek przeznaczonych dla młodszych fanów Star Wars. Są to zestawy o nazwach: „The Battle of Hoth” i „The Battle of Naboo”.KOMENTARZE (17)

Kolekcjonerstwo

Puzzle ''The Clone Wars''

2008-08-13 21:40:30 Rebelscum

Na Rebelscum zaprezentowano nowe puzzle „The Clone Wars”. Wszystkie składają się z 100 elementów, a ich limit wiekowy plasuje się od 5 lat w górę. Trudność ich układania pewnie nie jest duża, bo przecież 100 elementów to tak naprawdę dość mało. Do wyboru mamy aż cztery kompozycje: z Obi-Wanem Kenobim, z Anakinem Skywalkerem, z kapitanem Rexem i klonami oraz z Anakinem i Ahsoką Tano. Producentem zabawki jest firma MB Puzzle.KOMENTARZE (9)

Kolekcjonerstwo

Tydzień Wojen Klonów - Gadżety #2

2008-08-12 09:51:12 Rebelscum, SideshowLicencje na sprzedaż gadżetów związanych z Clone Wars otrzymały poza Hasbro również inne firmy. Tym razem chcielibyśmy przedstawić serie produktów stworzonych, przez dwie firmy, które cieszą się dużą popularnością wśród fanów przedkładających jakość nad cenę.Wszystkie figurki związane z serialem Tartakovskiego, które zostały stworzone przez firmę Gentile Giants można obejrzeć tutaj. Sideshow Collectibles wypuszczał gadżety skierowane do bogatszej grupy fanów, tutaj można zobaczyć ich produkty związane z serialem.Wszystkie atrakcje tygodnia poświęconego Wojnom Klonów są dostępne pod tym adresem.
KOMENTARZE (7)

Kolekcjonerstwo

Tydzień Wojen Klonów - Gadżety #1

2008-08-10 11:13:30 RebelscumGadżety towarzyszą światu Gwiezdnych Wojen prawie od początku, nie mogło zatem zabraknąć zabawek związanych z serialem Clone Wars. Okazję próbowały wykorzystać prawie wszystkie firmy posiadające w tym czasie licencję na wydawanie produktów związanych z uniwersum SW. Pierwsze figurki pojawiły się na rynku w 2003 roku, jeszcze przed ukazaniem się serialu. Ostatnie produkty wyraźnie związane z serialem Tartakovskiego wyszły długo po jego ukończeniu, bo w 2007 roku.Najwięcej gadżetów związanych z Wojnami Klonów wypuściła na rynek firma Hasbro. Tutaj znajdziecie materiały dotyczące figurek postaci, w tym miejscu zostały przedstawione pojazdy na których opakowaniach widniał napis Clone Wars. Tutaj natomiast można obejrzeć miecze świetlne wydane w tym okresie przez Hasbro.Wszystkie atrakcje tygodnia poświęconego Wojnom Klonów są dostępne pod tym adresem.
KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Zabawki z ''The Clone Wars''

2008-08-08 21:25:49 ClubJade

Kolejny raz wyjście na ekran Gwiezdnych Wojen - tym razem w formie animacji - próbują wykorzystać duże koncerny. Zgodnie z najnowszymi informacjami sieci McDonalds za oceanem będą dodawane do zestawów Happy Meals zabawki z the Clone Wars.
KOMENTARZE (29)

Kolekcjonerstwo

Model myśliwca z ANH

2008-08-05 21:05:01 ClubJade

Ostatnio w domu aukcyjnym "Profiles in History" w Hollywood sprzedano model myśliwca pochodzący z "Nowej Nadziei". Mierzący 45 centymetrów model znalazł nowego właściciela za sumę 350 tyś $. Aukcja w całości była poświęcona pamiątkom z słynnych filmów.Dla porównania deskorolka na której jeździł Michael J. Fox w "Powrocie do przyszłości" została sprzedana za 55 tyś $,a siekiera której używał Jack Nicholson w "Lśnieniu" znalazła kupca za 25 tyś $. Na aukcji znalazł się również kielich, który w filmie "Indiana Jones i ostatnia krucjata" został przedstawiony jako św. Graal - zmienił on właściciela za sumę 22 tyś $.
KOMENTARZE (16)
Loading..