TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Zestawy LEGO na rok 2009

2008-09-30 22:58:05 MOCpages

Rok 2008 w świecie LEGO Star Wars upłynął pod znakiem „The Clone Wars”. Jednak w 2009 roku nastąpi mała odwilż i inne „obszary uniwersum” dojdą do głosu. Nie oznacza to jednak, że linia LEGO TCW będzie porzucona przez firmę. Wręcz przeciwnie, spodziewać się możemy nowości, których twórców inspiruje serial, które będą przeplatane z bardziej klasycznymi konstrukcjami. Te wszystkie rewelacje swoje źródło mają w zdjęciach z hiszpańskiego katalogu LEGO na rok 2009. Poniżej prezentujemy owe fotografie:Jest to reklama tylko 5 zestawów, spodziewać się jednak możemy większej ich liczby.
KOMENTARZE (19)

Kolekcjonerstwo

Tydzień Wojen Klonów: Gadżety #6

2008-09-26 21:29:44Przy produkcji kart Topps do dodatku The Clone Wars współpracowało aż 107 różnych artystów. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć takie karty, których styl rysowania odpowiadałby jego gustowi. Więcej o kartach tutaj.Gadżety z Gwiezdnych Wojen kojarzą się w dużej mierze z różnego rodzaju drobiazgami (od koszulek poprzez kubki po prawie wszystko co ludzka wyobraźnia jest w stanie wymyślić). W tym wyspecjalizowała się firma Zazzle. Informacje dotyczące ich produktów związanych z The Clone Wars znajdziecie tutaj, natomiast w tym miejscu znajdują się wybrane produkty innych firm.I to już koniec. Tą wiadomością już naprawdę kończymy ten specjalny podwójny tydzień Wojen Klonów, w którym staraliśmy się Was odpowiednio wprowadzić w klimat nadchodzącego filmu i serialu. Przypominamy, że wszystkie specjalne wydarzenia Bastionowe spisane są w tym miejscu.

Zapraszamy też na forum do dyskusji o naszych specjalnych tygodniach, będziemy wdzięczni za wszystkie dobre rady.
KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

Dwa zegarki

2008-09-26 13:50:17 TheForce.net

Kolejną zaprezentowaną atrakcją dla kolekcjonerów są dwa wyjątkowe zegarki. Pierwszy z nich o wyglądzie głowy Dartha Vadera z podświetlanymi oczami i mogącego wydawać dźwięk podobny do oddechu Mrocznego Lorda pełni funkcję budzika. Dostępny jest w sprzedaży już za 35 $. Drugi z nich jest natomiast zegarkiem przewidzianym do noszenia na ręce. Ciekawym dodatkiem jest to, że pełni jednocześnie rolę pilota do małego R2-D2 dołączanego do zegarka. Cena takiego gadżetu to ok 40 $.


KOMENTARZE (9)

Kolekcjonerstwo

Tydzień Wojen Klonów: Gadżety #5

2008-09-25 22:44:09 Rebel ScumNajwięcej gadżetów związanych z Gwiezdnymi Wojnami w ostatnich latach produkuje firma Hasbro. Również z okazji wyjścia The Clone Wars postanowiła wypuścić na rynek nowe produkty. Największą część z nich stanowią figurki, o których więcej możecie zobaczyć tutaj. Firma nie zawiodła jednak również fanów oczekujących na inne produkty i wypuściła między innymi nową wersję popularnej gry Monopoly Więcej o tym w tym miejscu.Wszystkie atrakcje związane z Tygodniem Wojen Klonów dostępne są w tym miejscu.
KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Ciekawa ekspozycja z LEGO

2008-09-24 00:23:35 TheForce.Net

W sieci pojawiły się zdjęcia ciekawej ekspozycji zrobionej w całości z klocków LEGO, autorstwa Tima Goddarda. Diorama ma 125 centymetrów szerokości i 75 centymetrów długości. Jej twórca odwzorował bitwę o bazę i instalacje górnicze między Imperium a Rebelią w skali 1 do 200. Poniżej prezentujemy zdjęcia ekspozycji:Więcej zdjęć tej jakże ciekawej pracy znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (21)

Kolekcjonerstwo

Tydzień Wojen Klonów: Gadżety #4

2008-09-22 14:51:45 Lego ShopWejście The Clone Wars do kin to idealny moment dla wielu firm aby zacząć wypuszczać na rynek nowe serie produktów związanych z Gwiezdnymi Wojnami. W tym tygodniu postaramy się przybliżyć Wam to co już wiemy na temat gadżetów związanych z The Clone Wars. Niestety duża część informacji czy też zdjęć jest jeszcze niedostępna.

Firma Lego postanowiła wypuścić na rynek 10 zestawów klocków związanych z The Clone Wars. Jak zawsze w ich przypadku wysoka jakość idzie w parze z ceną. Więcej odnośnie tych zestawów można zobaczyć w tym miejscu.Kotobukiya zapowiedziała już dwie serie figurek związanych z The Clone Wars, obie można zobaczyć tutaj. Natomiast firma Gentle Giants zaprezentowała na razie tylko dwie figurki, więcej w tym miejscu.

Informacje o wszystkich gadżetach związanych z The Clone Wars będą publikowane sukcesywnie w tym artykule. Przypominamy, że w tym miejscu znajdują się dane dotyczące gadżetów z serialu Clone Wars Tartakovskiego.

Wszystkie atrakcje związane z Tygodniem Wojen Klonów dostępne są w tym miejscu.
KOMENTARZE (9)

Kolekcjonerstwo

Polskie zabawki z Happy Meal

2008-09-21 22:38:56 Asijka i Smell

Od 19 września w restauracjach sieci McDonald’s dostępne są zestawy Happy Meal z zabawkami „The Clone Wars”. Jak się jednak okazuje, polskie zabawki różnią się od tych, które prezetnowaliśmy wam wcześniej. Można to nazwać zubożałą wersją tego co mają amerykanie, ale nie koniecznie. Za oceanem mają w końcu 16 statko-głowów, my natomiast mamy nieco bardziej urozmaicony repertuar w postaci: gry, komunikatora wydającego dźwięki, zestawu naklejek, długopisu z książeczką, maskotki i małych mieczy świetlnych. Promocja "The Clone Wars" będzie w McDonald's do 24 października. „Polskie zabawki Happy Meal” prezentują się następująco:KOMENTARZE (30)

Kolekcjonerstwo

Topps The Clone Wars

2008-09-17 14:01:44 oficjalna

Firma Topps znana wśród fanów z wydawania od lat kart związanych z Gwiezdnymi Wojnami zdecydowała się wydać również dodatek związany z The Clone Wars - o czym informowaliśmy tu i tu. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować karty dwóch kolejnych artystów pracujących przy tym dodatku, mianowicie Granta Glouda i Cynthi Cummens. Zarówno Gloud jak i Cummens współpracowali już z firmą Topps nad dodatkami do poprzednich zestawów związanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Prace Granta Glouda:


Prace Cynthi Cummens:


KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

Deskorolki z motywami z SW

2008-09-17 11:41:17 oficjalna

Firma Zazzle zajmująca się produkcją i sprzedażą różnorakich gadżetów związanych z Gwiezdnymi Wojnami (w tym kubków, podkładek pod myszki, ubrań) tym razem postanowiła przygotować coś dla fanów jeżdżących na deskorolkach. Za około 75 $ można kupić deskorolkę na której będzie widniał motyw z Gwiezdnych Wojen. Przygotowano 14 różnych motywów (w tym również z The Clone Wars), które można umieścić na 8 różnych rodzajach desek.
KOMENTARZE (22)

Kolekcjonerstwo

Zabawki TCW w polskich McDonaldach

2008-09-10 17:57:35 Smell

Czytelnik Smell wywęszył dobrą informację płynącą z sieci McDonald’s. Otóż jak zapewnia koordynator w dziale PR pani Eliza Knap, zabawki „The Clone Wars” pojawią się w polskich restauracjach McDonald’s już 19 września. O zabawkach w zestawach Happy Meal pisaliśmy tutaj. Tym samym fani wygłodniali fani Star Wars wiedzą gdzie się kierować, by „dobrze” zjeść. Zabawek będzie aż 18, są nimi głowy postaci z serii umieszczone na pojazdach. Nie są one może zbyt atrakcyjne dla kolekcjonerów, ale z pewnością będą świetną okazją dla najmłodszych by poznać bliżej bohaterów „Wojen Klonów”.

Na stronie HappyMeal.com zamieszczono ciekawą zapowiedź zabawek The Clone Wars. Jeżeli chcecie ją zobaczyć zaglądnijcie w to miejsce.
KOMENTARZE (32)

Kolekcjonerstwo

Figurka Dartha Vadera

2008-09-09 15:49:25 oficjalna

Jak informuje oficjalna do sprzedaży trafiła wyjątkowa figurka Dartha Vadera, wykonana z brązu. Jako, ze jest to limitowana edycja, to do sprzedaży trafi tylko 30 sztuk. Każda z nich ma ok. 120 cm wysokości i waży 68 kg. Za pojedynczą figurkę Dartha Vadera wykonaną przez Lawrence'a Noble należy zapłacić 18 tyś $.Warto przypomnieć, że Pan Lawrence Noble swoją przygodę z figurkami z Gwiezdnych Wojen zaczął już w 1980 roku, kiedy to wykonał figurkę Yody. Więcej o samym artyście można przeczytać tutaj
KOMENTARZE (14)

Kolekcjonerstwo

Klony od Kotobukiy

2008-09-05 11:46:19 oficjalna

Firma Kotobukiya znana z produktów wysokiej jakości zapowiedziała drugą serię figurek związaną z The Clone Wars. Tym razem figurki będą przedstawiały postacie klonów. Figurki trójki klonów: Codyego (17 cm), Gree (14 cm) i Rexa (16 cm) będą dostępne w sprzedaży w lutym 2009 roku po 59.99$. Co więcej po zakupie wszystkich trzech figurek będzie można złożyć czwartą z części dodatkowych, które będą do nich dołączone. Czwarta figurka będzie przedstawiała klona z plecakiem odrzutowym.O pierwszej serii figurek informowaliśmy w tym newsie.
KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Wyrzeźb sobie dynie na Halloween

2008-09-03 20:08:13 Rebelscum

W Polsce święto Halloween staje się coraz bardziej popularne. Jeżeli chcecie je obchodzić w tym roku, może warto przygotować się do niego dzięki „gwiezdnowojennym narzędziom”? Dziwnie to co prawda brzmi, ale w amerykańskich marketach można nabyć narzędzia „The Clone Wars” do rzeźbienia dyń. Zestaw potrzebnych narzędzi i szablonów z postaciami z „Wojen Klonów” kosztuje niecałe 6$. Wśród dostępnych wzorków mamy: Yodę, kapitana Rexa, Anakina czy choćby emblemat Zakonu Jedi. Zdjęcia produktu dostępne poniżej:KOMENTARZE (19)

Kolekcjonerstwo

Tron Imperatora

2008-09-03 10:47:35 TheForce.net

Tom Spina Designs wypuściła na rynek mebel przeznaczony dla najwierniejszych fanów Imperium. Tron Imperatora produkowany w wymiarach 127x81x91 cm kosztuje 5499.99 $. Za tą cenę można nabyć na tej stronie jeden z pięciu wyprodukowanych egzemplarzy.


KOMENTARZE (16)
Loading..