TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Figurka Darth Talon

2009-10-31 16:05:21 Sideshow

Firma Sideshow Collectibles postanowiła w tym tygodniu uraczyć nas kolejnym smakowitym kąskiem. Tym razem jest to zapowiedź figurki Darth Talon znanej fanom z komiksowej serii Dziedzictwo wydawanej w Polsce przez Egmont. Wymiary figurki w cm to 45x28x23 (wysokość x szerokość z długość). Sideshow Collectibles zadbało o to aby figurka była najwyższej jakości, nad jej powstaniem pracowało łącznie sześciu różnych artystów dopracowując każdy szczegół. Każda figurka będzie ręcznie malowana, tak by spełniać najwyższe standardy jakościowe. Do sprzedaży w drugim kwartale 2010 roku trafi 400 takich figurek, po 289.99$ za sztukę.


KOMENTARZE (25)

Kolekcjonerstwo

Breloczki z Gwiezdnych Wojen

2009-10-30 18:17:34 ClubJade

Japońska firma Toumart - produkująca drobne gadżety związane z rożnymi popularnymi produkcjami - postanowiła wypuścić na rynek zestaw dziesięciu breloczków do kluczy, przedstawiających postacie z Gwiezdnych Wojen. Za każdy z breloczków zapłacić będzie trzeba ok. 10 zł. Nie jest to jednak debiut firmy Toumart jeśli chodzi o produkty z gwiezdnej sagi - z okazji Celebration Japan wypuścili już zestaw 6 breloczków, które sprzedawały się bardzo dobrze. W przyszłości możemy zatem oczekiwać kolejnych drobnych gadżetów ich produkcji.


KOMENTARZE (21)

Kolekcjonerstwo

Wskaźniki laserowe

2009-10-30 09:45:02 RebelScum

W serwisie ThinkGeek pojawiły się w sprzedaży kolejne praktyczne gadżety skierowane do fanów Gwiezdnych Wojen. Tym razem są to wskaźniki laserowe w kształcie mieczy świetlnych Dartha Vadera i Dartha Maula. Wskaźniki mają po 10 cm długości, a cena każdego z nich to 14.99$.
KOMENTARZE (17)

Kolekcjonerstwo

Głowa Gammoreanina

2009-10-29 22:43:05 RebelScum

Firma Sideshow Collectibles uruchomiła przedsprzedaż na swój najnowszy produkt - naturalnej wielkości głowę Gammoreańskiego strażnika. Gadżet będzie pokaźnych wymiarów bowiem mierzy 43 cm wysokości, 28 cm szerokości i 35 cm długości, a jego waga to bagatela 9 kg. Produkt wykonany został niezwykle starannie, tak aby odwzorować wszystkie szczegóły jakie można było dostrzec u przedstawicieli tej rasy widocznych w filmie. Figurka powinna się ukazać w sprzedaży w drugim kwartale 2010 roku, a jej cena to 499.99 $.


KOMENTARZE (17)

Kolekcjonerstwo

Karty Topps z rysunkami Dave'a Filoniego

2009-10-29 21:08:07 strona D. Filoniego

Na stronie Dave'a Filoniego, reżysera The Clone Wars, pojawiło się 19 pierwszych rysunków z serii kolekcjonerskich kart Topps, które narysował, a które przedstawiają bohaterów serialu, m. in. przywódcę Twi'leków, Chama Syndullę znanego z odcinka "Liberty on Ryloth", księżną Satine, która pojawi się w jednym z dalszych odcinków drugiego sezonu, Padme, Anakina, Plo Koona, admirała Ackbara i innych.

Asystentka Filoniego pisze, że rysunków będzie trzydzieści i pojawiać się będą w każdą środę, czwartek i piątek.

Przy okazji Dave opisał jak powstają jego rysunki: zdecydował się na tylko jedną kartę dla danego bohatera. Narysował je ołówkiem, potem pomalował cienką warstwą farby akrylowej. Namalowane złotą farbą emblematy z tyłu tworzą wyraźne kształty za każdą sylwetką. Potem wyciął linie na powierzchni karty i zostawił do wysuszenia. Następnie dodał jasne i ciemne kolory i ostatecznie zostały one odłożone do końcowego wysuszenia. Filoni chciał nadać obrazkom wygląd starych ikon, które z czasem ściemniały i zniszczyły się.Jeśli chcecie śledzić dalsze serie obrazków, odwiedzajcie tą stronę.
KOMENTARZE (20)

Kolekcjonerstwo

Zestawy LEGO na rok 2010

2009-10-20 15:08:05 Mistrz Seller

Wraz ze zbliżającą się końcówką roku, zaczyna się pojawiać coraz więcej informacji na temat produktów, które oficjalnie mają wyjść w seriach przewidzianych na rok 2010. Tym razem mamy możliwość przybliżyć Wam wstępne informacje na temat zestawów LEGO zapowiadanych na rok 2010 (choć zapewne część z nich trafi do sprzedaży jeszcze w grudniu 2009). Poniżej lista produktów, jakie przez moment były dostępne w sprzedaży na niemieckim Amazonie:
 • 8083 - Rebel Trooper Battle Pack
 • 8084 - Snowtrooper Battle Pack
 • 8085 - Freeco Speeder
 • 8086 - Droid Tri-Fighter
 • 8087 - TIE Defender
 • 8088 - ARC-170 Starfighter
 • 8092 - Luke's Landspeeder
Część z tych zestawów była już wydana w poprzednich latach, czy zatem zostaną tylko przepakowane, czy też lekko zmienione dowiemy się zapewne niedługo. Poniżej jeszcze kilka zdjęć prezentujących niektóre z powyższych zestawów, zdjęcia niestety są na razie nieoficjalne i niskiej jakości. Na dokładniejsze informacje poczekać musimy jeszcze z 2 miesiące.


KOMENTARZE (41)

Kolekcjonerstwo

Spersonalizuj swoje gadżety!

2009-10-20 14:16:14 oficjalna

Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić Wam najnowszą ofertę firm Hasbro oraz Hallmark dotyczącą spersonalizowanych gadżetów związanych ze światem Gwiezdnych Wojen. Pierwsza z firm wprowadziła na rynek zestawy puzzli, na których poza grafikami z sagi znajdować się będzie również zdjęcie wybranej osoby. Zdjęcie wysyła się jako załącznik do zamówienia, następnie jest z niego wycinana wskazana postać i nanoszona na puzzle. W ten sposób uzyskany unikatowy zestaw 125 puzzli kosztuje 34.99$.Firma Hallmark natomiast w swojej ofercie umieściła papierowe talerze zawierające motywy z Gwiezdnych Wojen oraz naniesione na nie zdjęcia. Za zestaw 10 talerzy należy zapłacić 10$.


KOMENTARZE (17)

Kolekcjonerstwo

"The Clone Wars" Widevision

2009-10-16 14:43:04 RebelScum

Jak już informowaliśmy w tym newsie, na dniach do sprzedaży trafić mają nowe zestawy Widevision firmy Topps - tym razem związane z The Clone Wars. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować Wam kolejne karty jakie się znajdą w zestawie oraz podać kilka dodatkowych informacji o nim. Wspominaliśmy już o tym, że przygotowane będą karty zawierające:
 • unikatowe szkice tworzone przez grupę artystów
 • sceny z pierwszego sezonu serialu
 • grafiki będące zapowiedziami drugiego sezonu
 • autografy osób podkładających głosy pod postacie w serialu
Dzisiaj możemy te informacje uzupełnić o dodatkowe elementy, jak podaje firma Topps w zestawach znajdą się również:
 • półprzeźroczyste plastikowe karty z naniesionymi na nie scenami z serialu
 • karty, pod wpływem ruchu zmieniające prezentowany obrazek
 • posrebrzane oraz pozłacane karty
Każdy z rodzajów, kart będzie miał swoją określoną unikatowość. Ostatnie z wymienionych w spisie znaleźć będzie najciężej, w związku z czym będą miały największą wartość dla kolekcjonerów.


KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Sandtrooper i płaszcze Jedi

2009-10-16 13:52:04 Sideshow

Firma Sideshow Collectibles zaprezentowała wczoraj oficjalne informacje dotyczące ich najnowszego produktu - figurki Sandtroopera. Sandtrooper: Squad Leader wykonany został z jak największą dbałością od szczegóły - tak aby fani mogli być zadowoleni z jakości otrzymanego produktu. Mierząca 30 centymetrów figurka ukaże się w sprzedaży w pierwszym kwartale 2010 roku. Kosztować będzie 109.99$.Sideshow Collectibles przy współpracy z firmą Museum Replicas w pierwszym kwartale przyszłego roku rozpocznie również sprzedaż trzech płaszczy, wzorowanych na strojach filmowych bohaterów - Obi-Wana (cena płaszcza 299.99$), Luke'a Skywalkera (174.99$) oraz Anakina Skywalkera (249.99$).


KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Figurki "The Clone Wars"

2009-10-13 19:29:47 RebelScum

Firma Hasbro przygotowała dla wszystkich fanów figurek z serialu The Clone Wars kolejną serię swoich gadżetów, dotyczących tej produkcji. Na początku 2010 roku ukaże się ósma już seria figurek, która tym razem przedstawiać będzie 5 postaci. Za każdą z figurek zapłacić będzie trzeba prawdopodobnie 7.99 $.

 • CW42: Anakin Skywalker
 • CW43: Thi-Sen
 • CW44: Clone Commander Stone
 • CW45: Darth Sidious
 • CW46: Commander TX-20


KOMENTARZE (13)
Loading..