TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Plany Gentle Giants

2009-02-24 23:10:47 RebelScum

W ostatnich dniach firma Gentle Giants przedstawiła część swoich planów na 2009 rok. Postanowiliśmy się im przyjrzeć i zaprezentować figurki lub prototypy nowych figurek, które mają się w tym roku ukazać.

Latem 2009 roku do sprzedaży mają trafić cztery mini popiersia: Garindana, Luka Skywalkera, Hana Solo i Snowtroopera. Natomiast już w tym miesiącu do sprzedaży powinno trafić popiersie pilota myśliwca TIE. Przypomnijmy, że standardowo popiersia z tej serii są produkowane w skali 1:6 i sprzedawane po 55$.Na jesień do sprzedaży trafić mają dwa kolejne popiersia: 4-LOMa i droida bojowego.Kolejne produkty prezentowane przez firmę Gentle Giants są jeszcze w fazie dopracowywania. Chodzi mianowicie o popiersia Darth Talon i Ooli, figurki Luka Skywalkera i Wicketa oraz makieta ze zgniatarki śmieci z Gwiazdy Śmierci. Dodatkowo zaprezentowany został nietypowy – różowy - hełm Dartha Vadera oraz popiersie Boby Fetta i szturmowca Blackhole.


KOMENTARZE (14)

Kolekcjonerstwo

Postacie Disneya

2009-02-24 20:28:48 Oficjalna

Goście odwiedzający w tym roku studia Disneya w Hollywood oraz Disneyland w Kalifornii będą mieli niepowtarzalną okazję nabyć jedną z figurek z najbardziej znanymi postaciami Disneya wyglądającymi jakby były z Gwiezdnych Wojen . Każda z tych czterech figurek zostanie wyprodukowana w nakładzie 600 sztuk – z czego 500 sztuk będzie dostępnych do kupienia w studiu Disneya, a 100 sztuk w Disneylandzie. Koszt takiej figurki to 195$.


KOMENTARZE (23)

Kolekcjonerstwo

Topps - Star Wars Galaxy 4

2009-02-24 20:17:29 Oficjalna

Oficjalna zaprezentowała karty firmy topps autorstwa kolejnego artysty współpracującego przy dodatku Star Wars Galaxy IV – Granta Goulda. Grant stworzył na potrzeby tego dodatku nie tylko 100 kart, których nakład będzie limitowany ale również jedną z kart z podstawowego zestawu. Część z nich prezentujemy poniżej.


KOMENTARZE (11)

Kolekcjonerstwo

Tydzień Mandaloriański - Gadżety, cz. 2

2009-02-20 20:54:18 X-Yuri
Poprzednia odsłona "Gadżetów" poświęcona była figurkom. Teraz zaprezentujemy wam inne przedmioty. A jakie? Zapraszamy do przeczytania artykułu, który znajduje się w tym miejscu.Pozostałe atrakcje tygodnia mandaloriańskiego dostępne są tutaj.


KOMENTARZE (14)

Kolekcjonerstwo

Tydzień Mandaloriański - Gadżety, cz. 1

2009-02-18 21:13:54 X-Yuri
Mandalorianie także mają swoje przedstawicielstwo w figurkach. Nie tylko przedstawiają one Bobę i Jango, ale także kilkoro innych znanych z EU Mando. Zapraszamy do poczytania o owych wyobrażeniach w tym miejscu.Pozostałe atrakcje tygodnia mandaloriańskiego znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (12)

Kolekcjonerstwo

Toy Fair 2009 #2

2009-02-16 10:30:44 Rebelscum

Prezentacja firmy Hasbro na konwencie Toy Fair 2009 była kompilacją zdjęć zarówno z już dostępnych w sprzedaży produktów, jak i tych, które mają wyjść w przyszłości. Wśród tych drugich znalazło się kilka wcześniej nie prezentowanych gadżetów. Postaramy się zatem w skrócie przybliżyć plany Hasbro na najbliższe miesiące.

Jedną z nowości będzie podseria Droids Factory związana z serią The Legacy Collection. W 2009 roku zostanie wydanych 46 figurek w seriach po 6 i po 8 figurek. Do każdej figurki z każdej serii zostanie dołączona dodatkowa część. W ten sposób kupując wszystkie figurki z danej serii stworzyć będzie można sobie dodatkową unikatową figurkę – robota. Poniżej prezentujemy trzy pierwsze serie (seria 1 – maj, seria 2 – czerwiec, seria 3 – sierpień).Obecnie w sprzedaży znajduje się pierwsza seria figurek Clone Wars. Na konwencie zaprezentowano poza nią cztery kolejne serie. Figurki te mają niecałe 10 cm wysokości i kosztują zazwyczaj ok. 6.99$.Do sprzedaży wraz z drugą serią Comic Packs trafić ma m.in. Darth Krayt, Kyle Katarn, Luke Skywalker i Lumiya.W czerwcu i lipcu kolejny raz do sprzedaży trafią gadżety będące połączeniem Gwiezdnych Wojen i Transformersów. Tym razem będą to cztery figurki zdolne do zmiany swoich kształtów.Na koniec już pragniemy przybliżyć produkty na które czekało wiele osób, od czasu odebrania licencji firmie Master Replicas na miecze świetlne typu FX. Licencję jak już informowaliśmy przejęła firma Hasbro, a na Toy Fair 2009 zaprezentowała zdjęcia dwóch mieczy.Zapraszamy do obejrzenia całej prezentacji Hasbro tutaj
KOMENTARZE (17)

Kolekcjonerstwo

Toy Fair 2009 #1

2009-02-15 16:14:16 Rebelscum

W Nowym Jorku odbywa się właśnie konwent Toy Fair 2009, na którym najwięksi producenci zabawek na świecie prezentują swoje nowe kolekcje i plany na przyszłość. Mamy przyjemność za serwisem Rebelscum przybliżyć Wam część tych planów.

Na początek naszym zdaniem warto się zaznajomić z ofertą firmy Diamond Select Toys i ich figurkami.
 • Mace Windu, data premiery: kwiecień 2009, cena 79$
 • Anakin Skywalker, data premiery: maj 2009, cena 79$
 • Luke Skywalker, data premiery: czerwiec 2009, cena 79$
 • Imperator Palpatine, data premiery: lipiec 2009, cena 79$
 • Obi-Wan Kenobi, data premiery: sierpień 2009, cena 79$
 • Darth Sidious, cena 79$
 • Darth Vader
Niedługo postaramy się przedstawić informacje dotyczące planów pozostałych firm na 2009 rok.
KOMENTARZE (23)

Kolekcjonerstwo

Miecz Ahsoki Tano

2009-02-12 13:03:50 Rebelscum

Wraz ze zbliżającą się premierą kolejnego gadżetu stworzonego, przez firmę eFX Collectibles udostępniony został jego ostatni prototyp. Dzięki czemu możemy zaprezentować Wam zdjęcie repliki miecza Ahsoki Tano. Przypomnijmy, że ta replika wydana zostanie w nie więcej niż 1000 egzemplarzy. Każdy z nich opatrzony będzie autografem Dave'a Filoniego. Koszt tego gadżetu to 349$.


KOMENTARZE (20)

Kolekcjonerstwo

Nowe zapowiedzi zabawkowe

2009-02-11 23:48:58 Rebelscum

Rebelscum ujawnia kolejne zapowiedzi zabawkowe, jakie szykuje nam Hasbro na najbliższy okres.

W serii Transformers Crossovers pojawią się dwie nowe figurki:
 • Plo Koon / Jedi Starfighter
 • Shock Trooper / V-Wing Starfighter  Fanów Titanium czeka natomiast spora fala nowych pozycji:
 • Baron Fel's TIE Interceptor
 • Republic Gunship
 • Hound's Tooth
 • Sebulba's Podracer
 • V-Wing Starfighter
 • Y-Wing Starfighter
 • John BRanon's Red Four X-Wing  Na koniec pozostaje gratka dla najmłodszych, czyli zestawy Galactic Heroes:
 • Anakin Skywalker
 • Boba Fett
 • Clone Trooper
 • Han Solo
 • Jar Jar Binks
 • Luke Skywalker
 • Darth Maul
 • Padme Amidala
 • R2-D2
 • Darth Vader
  KOMENTARZE (10)
 • Kolekcjonerstwo

  Spinki do mankietów

  2009-02-07 13:21:29 TheForce.Net

  Kolejny niecodzienny gadżet pojawił się w internetowej sprzedaży. Po wszelakich tosterach i akwariach czas przyszedł na wykwintne elementy odzieży. Spinki do mankietów w kształcie Sokoła Millenium to z pewnością świetny element rozpoznawczy dla fanów Star Wars w garniturach. Spinki wykonane są ze srebra i można je nabyć za 22$. Poniżej możecie zobaczyć jak niewielkie są spinki, obok nich spoczywa moneta 1 centowa.
  KOMENTARZE (15)
  Loading..