TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Czerwone ludziki z The Clone Wars

2009-04-30 10:38:48 Rebelscum

Inwazja nowych czerwonych opakowań zabawek Star Wars rozpoczęła się. Linia „The Clone Wars” na dobre zmienia swój wizerunek i to we wszystkich swoich seriach. Figurki postaci doczekały się kilku nowości. Poniżej lista nowych zestawów oraz przykładowe zdjęcia, pełna galeria dostępna tutaj. Znajdziecie tam również zdjęcia przepakowanych figurek typu deluxe oraz nowego szarego ARC-170 Fighter.

 • Mace Windu
 • Admiral Yularen
 • Jawas
 • Commander Gree
 • ARF Trooper
 • Super Battle Droid (Heavy Assault)
 • Clone Trooper Echo

  KOMENTARZE (19)
 • Kolekcjonerstwo

  Kolekcje Fanów – Raptor

  2009-04-28 19:32:28 Raptor

  Na łamach Bastionu swoją kolekcją przed fanami chciałby się „pochwalić” Raptor z Poznania. Raptor jest przede wszystkim kolekcjonerem figurek i miniaturek Star Wars, choć jak sam o sobie mówi nie jest żadnym mega dużym fanem. Jak widać na poniższych zdjęciach figurek ma w sumie całkiem sporo. Raptor nie chciał co prawda mówić o liczbach, ale zdradzić możemy, że do posiadania kompletu Star Wars Miniatures brakuje mu mniej niż 100 miniaturek – zdecydowana większość z nich to R i VR. Poza minisami nasze oczy raczą się figurkami z wielu lini i serii, które obecnie są już w zasadzie niedostępne lub trudno dostępne dla fana. Punktem centralnym kolekcji Raptora jest zdjęcie jego i jego najbliższych z R2-D2 i C-3PO wykonane na Star Wars: The Exhibition w Londynie w 2007 roku. Hełm jest natomiast repliką hełmu szturmowca o numerze TK-2791, który występował w Oryginalnej Trylogii. Na samym końcu coś, co każdy prawdziwy fan generała Greviousa (Metthew Wood) powinien mieć – „jego” własnoręczny autograf z dedykacją.
  Więcej zdjęć kolekcji fanów znajdziecie w tym miejscu, lub w odpowiednim temacie na forum.

  Temat na forum
  KOMENTARZE (52)

  Kolekcjonerstwo

  Diorama Anakin vs Asajj

  2009-04-26 16:55:14 Sideshow Collectibles

  Na stronie Sideshow Collectibles pojawiła się zapowiedź nowej dioramy tej firmy, produkt o tyle niezwykły, że prezentujący nie scenę któregoś z filmów (jak to było poprzednio), a scenę z Wojen Klonów, jednak nie w animowanej wersji. Anakin Skywalker versus Asajj Ventress to niezwykły kąsek dla każdego kolekcjonera: diorama mierzy 43,18 cm na 40,64 centymetrów i waży ponad 5 kg. Dioramę zaprojektowali: Steve Riojas, Anthony Mestas, Trevor Grove i Tom Gilliland. Można ją zamawiać na stronie SC za jedyne 299.99 dolarów.


  KOMENTARZE (27)

  Kolekcjonerstwo

  Gadżety od Gentle Giant

  2009-04-25 19:18:38 RebelScum

  Mamy przyjemność zaprezentować zdjęcia trzech kolejnych produktów firmy Gentle Giant, które ukażą się w sprzedaży w tym roku. Dwa pierwsze są raczej nietypowymi gadżetami jak na to do czego przyzwyczaiła nas firma Gentle Giant, mianowicie są to pierścienie Imperium i Rebelii (po 199$ każdy) oraz szachy (za 600$). Pierścienie będzie można kupić już latem, natomiast na zestaw szachów należy poczekać aż do jesieni. Trzeci z gadżetów, jest już standardową produkcją tej firmy i przedstawia Bobę fetta i Hana Solo w karbonicie - za 239$ będzie można go nabyć również jesienią obecnego roku.


  KOMENTARZE (25)

  Kolekcjonerstwo

  Nadchodzą nowe figurki Hasbro

  2009-04-24 21:48:19 Entertainment Earth

  W sierpniu ukaże się szósta już fala figurek Hasbro, które dostarczane będą z komiksami.

  Oto jakie komiksy i figurki tam znajdziemy:

  - Marvel#1 (Darth Vader, Rebel Fleet Trooper)

  - Marvel#3 (Han Solo as stromtrooper, Chewbacca)

  - Outlander (Ki-Adi Mundi, Sharad Hett)

  - X-Wing: Rogue Squadron#32 (Borsk Fey'la, Wedge Antilles)

  - Rebellion#3 (Luke Skywalker, Deena in stealth armor)

  - Marvel#96 (Luke Skywalker, Lumiya Dark Lady of the Sith)

  - Star Wars Tales#21 (Kyle Katarn, Yuuzhan Vong)

  - Legacy#22 (Darth Krayt, Imperial Knight Sigel Dare)  Cena zestawu wyniesie 109.99 USD


  KOMENTARZE (20)

  Kolekcjonerstwo

  Kolejny preview Topps

  2009-04-23 23:09:18 oficjalna

  Oficjalna nie zawodzi nas i co jakiś czas raczy fanów kolejnymi informacjami na temat najnowszego dodatku firmy Topps - Star Wars Galaxy IV. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować karty przygotowane przez Randyego Martineza i Katie Cook.

  Rysowanie tych kart było dla Randyego Martineza swoistym powrotem do domu, jak sam twierdzi. Ostatnie karty związane z Gwiezdnymi Wojnami narysował w 2005 roku i mimo iż od tego czasu rysował wiele innych kart, to cały czas chciał powrócić do Gwiezdnych Wojen. Przez te lata jego styl rysowania uległ zmianie, obecne szkice są znacznie bardziej realistyczne niż przygotowywane poprzednio.  Katie Cook jak twierdzi najbardziej lubiła rysować w tym zestawie Chewbaccę. Jej prace w porównaniu do prac Randyego są zdecydowanie mniej realistyczne.  KOMENTARZE (9)

  Kolekcjonerstwo

  Nowe pojazdy z The Clone Wars

  2009-04-23 19:48:55 Rebelscum

  Rebelscum zaprezentował dwa nowe pojazdy z lini „The Clone Wars”. Fani Separatystów ucieszą z tych nowości ponieważ ich ulubiona frakcja zyskała dwa nowe myśliwce. Figurki mają standardowy rozmiar 3 ¾ cala. Case czwartej fali wehikułów „The Clone Wars” w pre-orderze kosztuje około 40$.

 • Vulture Droid (2 tryby ataku do wyboru - naziemny i powietrzny)
 • Magnaguard Fighter (z wystrzeliwanymi rakietami)

  KOMENTARZE (13)
 • Kolekcjonerstwo

  Nowe figurki na horyzoncie

  2009-04-20 21:15:58 Rebelscum

  Na horyzoncie pojawiły się kolejne zapowiedzi figurkowe na nadchodzący okres. W Transformers Crossovers pojawią się dwa nowe modele. Zdjęcia „opakowań” poniżej, natomiast tutaj znajdziecie pełną galerię figurek.

 • Battle Droid / AAT
 • Kit Fisto / Jedi Starfighter
  W lini „The Clone Wars” produkcji Hasbro spodziewać się można nowego zestawu de-lux z serii Vehicle and Figure. Trzecia fala tego brandu zawierać będzie takie figurki jak: Clone Troopers with Jet Packs oraz Turbo Tank Gunners, a także inne które widać na poniższym obrazku:
  Na koniec warto wspomnieć o kolejnych Galatic Heroes, w tym zestawieniu znajdzie się jednak kilka przepakowanych pozycji. Podobnie jak te figurki, o których pisaliśmy wczoraj ukażą się w wakacje tego roku, z tą różnicą że nieco później. Poniżej lista figurek i przykładowe zdjęcia, do oglądnięcia pełnej galerii odsyłamy was w to miejsce.

 • Chewbacca, Death Star Droid & Mouse Droid
 • Han Solo & Logray (przepakowany)
 • Lando Calrissian & Luke Skywalker (przepakowany)
 • Nein Nunb & Admiral Ackbar
 • R2-D2 & Jawas (dwaj różni Jawowie)
 • Stormtrooper & Rebel Trooper  KOMENTARZE (12)
 • Kolekcjonerstwo

  Nowe zabawki dla najmłodszych

  2009-04-19 13:57:44 Rebelscum

  W ostatnich dniach pojawiło się kilka ciekawych zapowiedzi zabawkowych różnej maści. Po pierwsze były to nowe zestawy Galactic Heroes, czyli figurek dla najmłodszych fanów Star Wars. Warto zauważyć, że są one pakowane w nowe opakowania, o których już pisaliśmy. Nowa fala Galatic Heroes zawierać będzie takie figurki jak:

 • Anakin Skywalker & Clone Trooper
 • Clone Trooper & Mace Windu
 • Clone Trooper & Spider Droid
 • Princess Leia & Darth Vader
 • Padme Amidala & Jar Jar Binks
 • Super Battle Droid & Luminara Unduli  Zdjęcia wszystkich zestawów znajdziecie tutaj. Powyższe figurki Hasbro swoją premierę będą miały w lato.


  Drugą nowinką jest zapowiedź nowych blasterów typu Role Play generała Greviousa i sklonowanego żołnierza. Blastery również mają nowe czerwone opakowania, a ich premiera przewidziana jest na okres letni.
  Firma Play-Doh w najbliższym czasie wypuści na rynek ciastolinowy zestaw do zabawy R2-D2. Na komplet składają się: foremki w kształcie postaci z Gwiezdnych Wojen, wyciskarka imitująca miecz świetlny i R2-D2 mający wielofunkcyjne zastosowanie w czasie zabawy z ciastoliną Play-Doh.

  KOMENTARZE (15)
 • Kolekcjonerstwo

  Battle Packs na maj

  2009-04-03 11:18:02 Rebelscum

  Poznaliśmy dwa nowe Battle Packs, które w maju tego roku będzie można zakupić w sklepach z zabawkami. Wśród nich znajduje się Jabba the Hutt z „The Clone Wars” i jego robot protokolarny TC-70. Drugi zestaw figurek składa się rebelianckiego pilota Garven Dreis, który w czasie bitwę o Yavin dowodził eskadrą czerwonych oraz jego robota astromechanicznego R5-K6, rebelianckiego mechanika i pojazd transportowy. Za każdy z zestawów trzeba zapłacić niecałe 20$. A tak oto prezentują się nowe Battle Packs:  KOMENTARZE (18)

  Kolekcjonerstwo

  Powrót AMT/Ert

  2009-04-02 13:45:16 GalaxyKits

  Jak donosi serwis GalaxyKits firma AMT/Ert po przerwie uzyskała ponownie licencję na produkcję modeli z Gwiezdnych Wojen. Dzięki temu jeszcze w tym roku możemy się spodziewać, że do sprzedaży trafi m.in. Jedi Starfighter i Slave I. W kolejnych miesiącach firma zapowiada również wypuszczenie na rynek modeli, które już kiedyś trafiły do sprzedaży - głównie modeli statków i maszyn Imperium i Rebelii. Wzory tych modeli mają być jednak stworzone od podstaw, tak aby zadbać jak najbardziej o ich jakość.
  pozostaje nam tylko czekać na kolejne informacje i pierwsze zdjęcia.
  KOMENTARZE (5)

  Kolekcjonerstwo

  Następne Toppsy

  2009-04-02 13:22:23 oficjalna

  W ciągu kilku ostatnich dni fani produktów firmy Topps mogli zobaczyć karty aż trzech artystek współtworzących zestaw Star Wars Galaxy IV. Pierwsza z nich - Cynthia Narcisi - już po raz piąty współpracowała przy dodatku związanym z Gwiezdnymi Wojnami. Artystka chciała aby karty jak najbardziej przypominały obrazki z bajek, a rysunki na nich zawarte przedstawiały nie tylko sceny filmowe ale również to co bohaterowie mogliby robić w wolnym czasie.  Kolejna artystka - Cat Staggs - przygotowywała swój zestaw w dwóch kolorystykach, na czerwonych kartach umieszczając filmowych złoczyńców.
  Jamie Snell w swoich pracach starała się natomiast uwzględnić jak najwięcej postaci z EU zamiast odwzorowywać sceny filmowe.


  KOMENTARZE (9)
  Loading..